7.Yargı Paketi ve İdrar ve hagb birisi masal anlatsın

Hayatımda 2 kere kimyasal madde kullandım, 2. içişimde zehirlenip hastanelik oldum. Maddelerin saflık oranı aşırı düşük olduğuı için hiç bir öfori yaşamadım, bu sebeple bağımlılık oluşmadı. 2 gram kadar Kimyasalı (metamfetamin) alkol ile karıştırrdığım için ertesi sabah solunum depresyonu geçirdim. Beni zehirleyen şey aşırı dozdu. 1 gecede 2 gram içtim, çünkü mal sahjte olduğu için kafayı yakalayamadım. Hastaneye gitmemek için çok direndim, ancak 2 saat dayanabildim, durum iyice şiddetlenince oksijen yetersizliğinden gözlerim kararmaya, ellerim uyuşmaya başladı , Başıma bunların geleceğini bile bile acile yattım.
Denetimi en başından en sonuna kadar tecrübe ettim. Bağımlı olmadığım için tüm tahlillerim temiz çıktı, tüm seminerler bittikten 6 ay sonra tekrar sürpriz tahlile çağırdılar, yine temiz çıktı, hepsini temiz vermeme rağmen hagb kararı çıkmış, daha önceleri farklı suçlardan sabıkalı olduğum için olabilir. 5 sene içinde senede 2 defa çağrılacağım söyleniyor, fakat en son 2023 ekim ayında temiz sürpriz verdim, sonra 6-7 aydır kimse çağırmadı. Sürprizden sonra çağırılan hagb'li biri var mı?
İçmiyorum fakat yine de huzursuzum, hani olur da bir gün duman altı olurum, biri çayıma bir şey atar, sigaranın içine koyar diye insan içine çıkamıyorum, psikolojim bozuldu ya. Olayın üzerinden 3 sene geçmiş, ben hala triplerdeyim.
Kanka hagbliyken idrara mı çağrıldın şimdi sen daha detaya girer misin agacım rica etsem

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
    ******** ***** **** ******** ***** ******* hahahaha ******** hahahaha*** ****
    +3
  • NewGardener NewGardener:
    ********* **** * ***** ***** hahahaha ********* * ***** **** hahahaha* ******* ***** *** *** * **** **** *** ***** ***** *** ******** ** ********* ***** ******** ******** ****** ********* ***** **********
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ***** ** **** ****** ***** *** *** ***** ********* **
    +2
    hahahaha*** ****
    +1
  • 420x 420x:
    +1
    +3
    hahahaha ** hahahaha *** ***** ********* hahahaha***
    +2
    hahahaha *********
    +2
  • T Tropikal.MR:
    +1
  • 420x 420x:
    +1
    +1
  • 420x 420x:
    ********* **** * ***** ***** hahahaha ********* * ***** **** hahahaha* ******* ****** * * ********** ***** ***** ***** ******
  • D Dalibor:
    **** ******* ********** ******* ***** ***** ***** ****** ********* ** ********
  • T Tropikal.MR:
    **** ******* ********** ******* ***** ***** ***** ****** ********* ** ********
    +1
  • T Tropikal.MR:
  • T Tropikal.MR:
  • D Dalibor:
    ***** *** **** ***** ****** ******** ******** ** ****** ** ******* ********* hahahaha** ***** ********** ***** ***
  • T Tropikal.MR:
    ********** ******* ***** ****** ****** hahahaha* ****** ***** *** ********* ******** ******* ******
  • D Dalibor:
  • T Tropikal.MR:
  • D Dalibor:
    ***** ********* ******* hahahaha ********* ********* ******* ** hahahaha ********
    D Dalibor: ***** ********* ******* hahahaha ********* ********* ******* ** hahahaha ********