7 Kişi doğada lsd yalamak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bir süredir mantar tüketiyorum. Lsd'ye hep ön yargılı yaklaştım geçtiğimiz günlere kadar.

5-6 kişi takılacağımız için iki farklı vendordan sipariş verdik. Önceden arkadaşların elinde kalan lsd'ler varmış. Bu sebeple ikinci parti lsd'yi ben bir yerden sipariş ettim. (Vendor adının verilmesini istemeyen çok iyi bir dost) Böyle söylüyorum çünkü lsd'ler elime 5 gün kadar erken geçti. Ve ben şu sıra karmaşık bir düzen içinde yaşamamdan, biraz da ahmaklığımdan lsd'leri kaybettim. Üstelik son gün kaybettim. Arkadaşa mesaj attım, yanlış anlaşılmamak için bir an önce temin etmem gerekiyordu. Sağ olsun, insiyatif alıp bir aracı olması şartıyla görüşmeyi kabul etti. Gidip yenilerini aldım.

Evde tükettik. Yutana kadar evde takılmaya devam ettik. Ufak tefek hareketler başlayınca evden çıkıp bir sürü cips, bir sürü alkol aldık. (Böyle detaylarıyla anlatıyor olmamın sebeplerine az sonra değineceğim)

Orman yolunun başında etkisi altına tamamen girdiğimizin farkındaydık. İlk başlarda biraz stresli ve kasılmalar ile başladı. Normalde 1 saat süren yolu 6 saat boyunca anca bitirdik. Yolun yarısında tüm alkoller bitti. Cipsleri kafamızı içine sokarak yiyorduk. Hayatımda böyle çocuk gibi eğlendiğim çok az gün hatırlıyorum. Ormanda ayakkabılarımızı çıkarıp koştuk, düştük, yuvarlandık, güldük, bağırdık. Dertlerimizi bir sembol haline getirip hepsini çöpün içinde paramparça ettik. Ayakkabıyı geri giyinmek 40-45 dakikamı aldı. Kedi fotosu olan arkadaştan temin ettiysen eğer onlar 120ug goblin. Arkadaş 220ug olduğunu iddia ediyor fakat değiller. Aramızda daha önce hiç Psyhcedelic deneyimi olmayan arkadaşlar çok soft bir deneyim yaşadı. Hatta bırak pyshecedelic deneyimi olmasın, çoğu daha önce ağzına kimyasal hiçbir madde bile sürmüş değildi.

Bir kaç arkadaş da benim gibi sürekli mantar tüketenlerden. Onlar için de bu deneyim harika eğlenceliydi. 300ug gibi bir şey olduğuna eminsen eğer, ilk deneyecek arkadaşlara yarısı uygun olacaktır. Fakat bahsettiğim arkadaştan aldıysan, bol alkol, sigara ve dümdüz tam doz.

Mutlu tripler.
kanka alışveriş yaptıgın elemanlar yurt dışından mı geldi

Ü

Üye silindi 30498

Guest
Kankalar vendor'um popüler biri değil.

Kendisine güvenilir olduğundan ve sunduğu kaliteyi beğendiğimden adını paylaşıp paylaşmamam ile ilgili sorun olup olmayacağını sordum. O da bana şu ara limitli ve güvenilir kişiler ile çalışmayı uygun gördüğünü söyledi. Paylaşılmak istemiyor.

Ü

Üye silindi 19785

Guest
@SkippeRR kankam kedi fotolu arkadaşın pulu görsel açıdan biraz düşük evet ama hissiyat açısından ideal. Lakin diğer bir tane vendordan alışverişim oldu 220ug onda cidden bir ara aha penguen geliyor dedim :D
İlk tecrübe için 220 yüksek bir doz kankalar
Bazen ciddi sınırlara yaklaştım.

Ayrıca konu ile ilgili olarak da 7 kişi toplanıp ot içmeye cesaret edemem. Cesaretinize hayran kaldım doğrusu.

İstanbul

Müptezel
arkadaşlar sayfanın adı tohumsuz esrar neyi nerede yalarsanız yalayın yalatın bu siteye bir daha bu konuyu açmayın paylaşımınızı da silin kaldırın sonuna kadar kimyasala karsıyım gerekirse cmer dahi her türlü şikayet siz kahpelik deyin yaparım burada kimyasal istemiyorum acıkcası savaş actım varsa buyursun gd de istabbul34 birebir iletişime gece biliriz

Son düzenleme:
Ü

Üye silindi 30498

Guest
arkadaşlar sayfanın adı tohumsuz esrar neyi nerede yalarsanız yalayın yalatın bu siteye bir daha bu konuyu açmayın paylaşımınızı da silin kaldırın sonuna kadar kimyasala karsıyım gerekirse cmer dahi her türlü şikayet siz kahpelik deyin yaparım burada kimyasal istemiyorum acıkcası savaş actım varsa buyursun gd de istabbul34 birebir iletişime gece biliriz

Hislerimiz karşılıklı olur hiç problem değil. Vaktim ve keyfim bol şu sıralar. De anlamadığım bu haddi kim olarak kendinde gördüğün.

Mesela sen kimsin de "Savaş açtım" gibi ilkokul yıllarından kalma bir eda ile gelip burada kabadayılık yapıyorsun. Üstelik klavye tuşlarıyla :)

Yaşın kaç, adın ne, sen kimsin tanımam etmem. Fakat sanal bu dünyada kim kimdir, kim necidir, kim neredendir nedir öyle bilmeden etmeden... Ayıp bence biraz he, ne dersin.

Kimyasal meselesine de hemen değinelim.

-Forumda sabit görülmüş Lsd ile ilgili bilgilendirici tonla içerik varken

-Forumda psychedelic isimli ayrıca bulunan bir başlık varken

-KİMMYAĞĞĞSALLL diye nidalar atıp, yetiştirdiğiniz sigaralara kimyasal gübreler basarken :)

-Kimse kimseyle bir şeyin ticaretine girmemiş, deneyimlemek isteyene yol gösteren ve bu işlerle ilgili güvenlik önlemlerinin nasıl alınması gerektiği konusunda birbirine yardımcı olmayı amaçlamış bu insanlar ile olan derdin tam olarak esrarın yasallaşma sürecine balta vurmasıysa eğer, bence önce sen tükettiğin o kimyasalı yavaşça bi yere bırak, çünkü fena hayal dünyasında yaşıyorsun.

Ülkede ağzını açanı ceza evine aldıkları, tweet attığın için senelerce yargılandığın, sınırın kuzeyinde, güneyinde, doğusunda, batısında ve hatta deniz aşırı bir takım bölgelerde savaşların devam ettiği, ve bu savaşlara s*kik ideolojilerin sebep olduğu fakat bedelini bizim ödediğimiz, milletin özgürlük ve hakları için yurt dışına kaçtığı, iki birayı almanın bile saat 10'dan sonra yasak olduğu, sokakta tecavüze uğrayıp öldürülen kadınlar için "ne işi vardı", tecavüze uğrayan çocuklar için "bi kereden bişey olmaz" gibi ibarelerin kullanıldığı ve tüm bunlar hükümet & hükümet destekçi atmosferlerden geliyorken bey abim sabahın saat 6'sında gelip şurada kimisinin amacı eğlenmek, kimisinin amacı keşfetmek olan bir grup gencin arasına dalmış demiş ki;

HİEEEEEEEYYYYYYYYYYT. GD ADRESİM BU, BÜZÜĞÜ OLAN GELSİN.
KİMYASALI YASAKLADIM, YALAYANIN DİLİNİ KESERİM.

Hmm. Anladım abi okey. Peki pardon madem.

@SkippeRR kankam kedi fotolu arkadaşın pulu görsel açıdan biraz düşük evet ama hissiyat açısından ideal. Lakin diğer bir tane vendordan alışverişim oldu 220ug onda cidden bir ara aha penguen geliyor dedim :D
İlk tecrübe için 220 yüksek bir doz kankalar
Bazen ciddi sınırlara yaklaştım.

Ayrıca konu ile ilgili olarak da 7 kişi toplanıp ot içmeye cesaret edemem. Cesaretinize hayran kaldım doğrusu.
BİZEDE YARDIMCI OLUN

Amca35

Kıdemli Üye
Şey vardı donkişot bildin mi

Ü

Üye silindi 19785

Guest
İletişim bilgisi vermek yasaktı diye biliyorum.

Bu forumda psychedelic başlığı altına gelipte böyle yorum yapmakta abes, sizi şikayet edeceğim deyipte bu forumda bulunmanda ayrı bir abes.
Asla ilişkileri yok.

Tek benzerliği görsel algılar. Fakat bu karşılaştırma Golden Teacher için geçerli. Ya da diğer içe dönük çeşitler için diyebiliriz. Fakat Mazatapec için buna benzer bir etki yaratacağını söylemek sanırım yanlış olmaz. Yine de Mazatapec bile bundan çok daha derin bir mevzu. Örneğin Mazatepec de eğlence için tüketilebilir. Oturur dostların ile bomboş felsefe yapar güler eğlenir coşarsın. Ama yine de işin arka yüzünde kendine ait derin meseleler içten içe oluşuyor olur o sırada.

Golden Teacher falan zaten mümkün değil karşılaştırmak. Golden Teacher vb. türlerin en basit tabiriyle seni astral olarak dünyadan kopardığı bir kaç saat var kafadan. Öyle sosyalleşeyim, yanında başka şeyler de tüketeyim falan, mümkün değil. Özellikle ilk deneyimlerde dengeni kurmak bile zor. Elbette lsd'nin de çeşitlerine göre verdiği etkiler ya da Ug değerlerine göre beklentiler değişebilir, fakat bunun ne kadarı mantar ile benzerlik gösterir dersen eğer, bence hiç göstermez.

Mantar daha çok geldiği yer ile ilişkisini gözler önüne seren, bütünlüğü ve derinliği akan kanında bile sana hissettiren ve kişinin potansiyeline bağlı olarak yolculuk serüveni olan, yolculukta ise manzaralar yaşatan bir çeşit. Mantar insanın varlığı ve varlığının konumu itibariyle anlamlandıramadığı değerleri sorguladığı yerde cevap olarak kullanmaya çalıştığı bir araçtır bana kalırsa. Ve bu aracın hangi yöne doğru evrileceği tamamen kişinin elindedir. Sonuç olarak bir takım mantar türleri hariç olmak üzere mantar, eğlence için tüketilebilecek bir ürün değildir. Tabi ki eğlenmenin yanlış bir tarafı yok, eğlenmek gayet doğal ve bence çok gerekli bir ihtiyaç. Ama mantar o değil. Hayatınla, varlığınla ya da varlığın ta kendisi ile sorgulama ve arayış halindeysen beklentini, sorularını buna göre yoğurup bir gece soyutlarsın kendini dünyadan, alırsın 2g golden teacher, oluşturursun gerekli güvenliği ve ortam koşullarını, bakarsın sana verdiğine, anlattığına. Mantar ile o an oluşan iletişimin çok okeyse eğer devamını buna göre şekillendirirsin. Yok kanka benim öyle şeylerle işim, ben eğleneyim coşayım ama mantara da bir bakmam lazım diyorsan, alırsın 3-5 kafa dengi goygoy arkadaş, yutarsın 2g mazatepec, eyvallah der geçersin.

Hepsinin yeri ayrı, hepsi benim çocuklarım gibi analyacağın :)
Kanka iki mantarıda denedin mi hem mazatepec hemde golden teacher, henüz mantar tecrübem yok malesef şartlardan dolayı yetiştiremiyoruz ama baya araştırıyorum ben sadece bu forumda cubensis strainleri arasında ki farkları bu kadar büyütüldüğünü gördüm yanlış anlama benim tecrübem yok o yüzden soruyorum yabancı forumlarda vs gördüğüm kadarıyla ismi mantarla(ingilizce) forumda da herkes tüm cubensis türlerinin sadece cubensis olduğunu söylüyorlar diğer türler arasında bizim yaptığımız gibi ayrım yapıyorlar hatta bazıları sadece psilocybin psilocybindir diyebilecek kadar ileri gidebiliyor tabi bende buna katılmıyorum cubensis ile cyanescens ile mesela büyük farklılıklar vardır eminim. Ama Cubensis'in kendi içinde bile bu kadar fark yarattığına emin değilim.

Ü

Üye silindi 30498

Guest
Bu forumda psychedelic başlığı altına gelipte böyle yorum yapmakta abes, sizi şikayet edeceğim deyipte bu forumda bulunmanda ayrı bir abes.

Kanka iki mantarıda denedin mi hem mazatepec hemde golden teacher, henüz mantar tecrübem yok malesef şartlardan dolayı yetiştiremiyoruz ama baya araştırıyorum ben sadece bu forumda cubensis strainleri arasında ki farkları bu kadar büyütüldüğünü gördüm yanlış anlama benim tecrübem yok o yüzden soruyorum yabancı forumlarda vs gördüğüm kadarıyla ismi mantarla(ingilizce) forumda da herkes tüm cubensis türlerinin sadece cubensis olduğunu söylüyorlar diğer türler arasında bizim yaptığımız gibi ayrım yapıyorlar hatta bazıları sadece psilocybin psilocybindir diyebilecek kadar ileri gidebiliyor tabi bende buna katılmıyorum cubensis ile cyanescens ile mesela büyük farklılıklar vardır eminim. Ama Cubensis'in kendi içinde bile bu kadar fark yarattığına emin değilim.

Kankacım bu kişinin potansiyeline, beklentilerine, yetiştirme sürecine, printin nasıl alındığına kadar her adımın etki ettiği uzun bir silsileler meselesi. Mesela her vendorun yetiştirdiği golden da aynı değildir. 6 saat ortalama trip süresi okey ama derinliği nedir? gibi gibi. Hatta ve hatta aynı kişinin yetiştirdiği iki box arasında bile kalite farkları muhakkak olacaktır. Bu sebeple zaten yoldan geçen her vendordan alış veriş yapamıyoruz. İyi bir mantar bulabilmek, iyi bir tüketici olabilmek... Ciddi dertler.

Örneğin; Her zaman golden teacher aldığımız bir vendor vardı. Sosyal hayatımdan tanışık olduğum, fakat hiç birlikte bir mantar deneme fırsatımızın olmadığı bir arkadaşım bana, "kanka forumda yazdığın şeyleri görüyorum, ama benim deneyimlerim hiç böyle değil. Acaba bendeki mantarlarda mı sorun var?" diyerek bana elindeki mantardan 3g gönderdi. Golden olduğuna inandığı 3g mantar.

Tükettim. Ve ben bir daha böyle boş bir mantar ile karşılaşır mıyım bir daha? Hiç sanmıyorum. Nasıl anlatabilirim bilmiyorum. Golden düşün, görsel etkiler, içsel duygular hepsi var. Fakat mantar seni alıp bir noktadan bir noktaya götüremiyor. Etkisi o kadar yok olmuş ki. Muhtemelen aynı box'dan alınmış ve artık boku çıkarılmış bir mantardı o. Ve bunu arkadaşa "al kanka bu golden" diye vermişler. Arkadaş da çok deneyimli değil. Golden diye tüketip durmuş. Ama asla golden değil.

Hatta o deneyimi yaşarken mazatepec deneyimim olmamıştı henüz ve ben o sırada online başka bir arkadaşım ile sohbet halindeydim. Bana tükettiğim şeyin mazatepec olma ihtimalini düşündürdü. Fakat aradan geçen bir kaç saatlik sohbetin ardından "mazatepec bile bu kadar boş değil kanka bu ne acaba" diye iç kemirici sorulara boğulduk. Kaldı ki bu bahsi geçen arkadaş baya uzun yıllardır kendi hasatını alan, işi fanteziye döken bir arkadaş :)

Mazatepec denediğim zaman o deneyimin mazatepec olmadığına ben de kanaat getirdim. Lsd deneyiminin hemen ardından çok yakın bir zamanda oldu bu deneyim. Lsd'ye oluşturduğum tolerans eminim onu da etkilemiştir fakat yine de gayet akıcı, eğlenceli ve keyifli bir deneyimdi.

Ve evet. Cubensis kendi içerisinde bu kadar büyük farklar yaratıyor. Dur bak bulabilirsem sana türlerin ve etkilerin yazılı olduğu çok değerli kankamın bir yazısını paylaşayım.

Bu yazının olduğu başlıkta mantar ile ilgili çok fazla bilgi ve içerik mevcut. Okumanı öneririm. Özellikle Icblue'nun yazdığı şeyler çok ciddi bilgi içeriyor.

Mantar ve türleri arasındaki farklılık, herhangi bir çeşidin kendi içerisinde yarattığı farklılıklara yakın bile değil. Ciddi farklar var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Prof.Dr.Tonii Prof.Dr.Tonii:
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    ****** ***** ****** ********** * ******* hahahaha*
    ** **** ***** ********** ***** **
    ******** ** ***** hahahaha*** ** **** ****** * ***** **** ******** **** **
    hahahaha* **** hahahaha **** **
    ******** hahahaha* **** ******* **
    ****** ******* *** ****** **
    ***** ***** ********* **** ****** ** ******* ****** *** **
    ***** ***** *** ****** hahahaha* **** **** ****** *** * **** ******* **** ******* ******* ****** **** ***** ******* ***** ***** ** ****** hahahaha **** ******* ** *** **** ** hahahaha **** **
    ***** *** *** ****** ****** ******** ********* **
    ***** ** ******* ***** **** ***** **
    *** ******** *** ******* ** ******** hahahaha **** ********* ******* ******* ** **
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    hahahaha ********* **** ******* ********* *
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ******* **** ****** ***** ****** hahahaha*
  • muadip muadip:
    **** ******** **
  • muadip muadip:
  • muadip muadip:
    ***** ** ******** hahahaha **** ******* **** ********
  • muadip muadip:
    muadip muadip: ***** ****** ***** ****** ****** ******