7 Kişi doğada lsd yalamak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

popcornx0

Yeni üye
Arkadaşlar merhaba, çok garip spontane gelişen bir olay oldu normalde 3 kişi doğada lsdyi ilk kez yalayacaktık arkadaşlarla, bir de bakmışız 7 kişi olduk herkes siparişini verdi yani mecbur 7 kişi yalayacağız. Aralarında ilk defa deneyecek kız arkadaşım da var 2 kişi haric hepimizin ilk yolculuğu olucak siz ne önerirsiniz 7 kişi çok mu fazla, doğada çadır atıp deneyeceğiz yorumlarınızı bekliyorum..

Ü

Üye silindi 31667

Guest
yeni deneyenleriniz icin 300mg pul aldiginizi varsayarsam yari yariya kullanmanizi oneririm yani ikiye bolerek aldiginiz urunun ne oldugunu kac mg oldugunu ogrenin muhakkak. bilincsizce kullanilan saykotik maddeler doz asiminda conta yaktirabilir..

popcornx0

Yeni üye
yeni deneyenleriniz icin 300mg pul aldiginizi varsayarsam yari yariya kullanmanizi oneririm yani ikiye bolerek aldiginiz urunun ne oldugunu kac mg oldugunu ogrenin muhakkak. bilincsizce kullanilan saykotik maddeler doz asiminda conta yaktirabilir..
Kanka 200 ug aldık kızlar 100 ug alıcak inşallah sorun yaşamayız stresliyim birazcık

Redweed

Üye
100ug den bir şey olacağını sanmıyorum sonuçta kızlar bu konuda daha hassas diye bir durum yok. Ben Lsdnin ilk seferde toplu ve güvende hissedilmeyen bir alanda yapılmaması taraftarıyım ve kafası yerinde birine çok ihtiyacın olacak çünkü şuan normal mi herşey sorusunu cevaplayacak birisi lazım dikkatli olun ama ben asla önermem, umarım paronayak bir trip olmaz.

Chaos

Yeni üye
kankam kendinizi akışa salın 7 kişi biraz karışıklık olabilir çünkü algılar fazla hızlı oluyor başınızda bir çoban olsa güzel olur çünkü 1 saat sonra 7 kişi akıl hastanesine döner orası :D ama bad falan yaşıcağınızı sanmıyorum ki yaşayana denk gelmedim ama denk gelmedim diye de olmuyor denemez önce kendinize oturup uzanabiliceğiniz bir yer ayarlayın bol bol meyve alın yemesi kolay olanlardan :D bana kavun kestirmişlerdi çok zordu :D hamak alın mutlaka birde ekstra bir ip hamağa yatan kendini sallasın ses bombası güzel bir kaç set ayarlayın müzik bu işi başka yere taşıyor yabancı insan biraz paranoya yapabiliyor ki yaparda o yüzden gittiğiniz yer başka insanların gelmiceği bir yer olsun kafanızı hiç etmesin yeme
içme sorunu olmuyor hatta güzel bile gidiyor birer tane soğuk sandviç tarzı birşey yapın bişey hazırlamakla uğraşılmıyor çünkü aklıma gelenler şimdilik bu kadar iyi eğlenceler herşey çok güzel olucak :D

Ü

Üye silindi 30498

Guest
Bir süredir mantar tüketiyorum. Lsd'ye hep ön yargılı yaklaştım geçtiğimiz günlere kadar.

5-6 kişi takılacağımız için iki farklı vendordan sipariş verdik. Önceden arkadaşların elinde kalan lsd'ler varmış. Bu sebeple ikinci parti lsd'yi ben bir yerden sipariş ettim. (Vendor adının verilmesini istemeyen çok iyi bir dost) Böyle söylüyorum çünkü lsd'ler elime 5 gün kadar erken geçti. Ve ben şu sıra karmaşık bir düzen içinde yaşamamdan, biraz da ahmaklığımdan lsd'leri kaybettim. Üstelik son gün kaybettim. Arkadaşa mesaj attım, yanlış anlaşılmamak için bir an önce temin etmem gerekiyordu. Sağ olsun, insiyatif alıp bir aracı olması şartıyla görüşmeyi kabul etti. Gidip yenilerini aldım.

Evde tükettik. Yutana kadar evde takılmaya devam ettik. Ufak tefek hareketler başlayınca evden çıkıp bir sürü cips, bir sürü alkol aldık. (Böyle detaylarıyla anlatıyor olmamın sebeplerine az sonra değineceğim)

Orman yolunun başında etkisi altına tamamen girdiğimizin farkındaydık. İlk başlarda biraz stresli ve kasılmalar ile başladı. Normalde 1 saat süren yolu 6 saat boyunca anca bitirdik. Yolun yarısında tüm alkoller bitti. Cipsleri kafamızı içine sokarak yiyorduk. Hayatımda böyle çocuk gibi eğlendiğim çok az gün hatırlıyorum. Ormanda ayakkabılarımızı çıkarıp koştuk, düştük, yuvarlandık, güldük, bağırdık. Dertlerimizi bir sembol haline getirip hepsini çöpün içinde paramparça ettik. Ayakkabıyı geri giyinmek 40-45 dakikamı aldı. Kedi fotosu olan arkadaştan temin ettiysen eğer onlar 120ug goblin. Arkadaş 220ug olduğunu iddia ediyor fakat değiller. Aramızda daha önce hiç Psyhcedelic deneyimi olmayan arkadaşlar çok soft bir deneyim yaşadı. Hatta bırak pyshecedelic deneyimi olmasın, çoğu daha önce ağzına kimyasal hiçbir madde bile sürmüş değildi.

Bir kaç arkadaş da benim gibi sürekli mantar tüketenlerden. Onlar için de bu deneyim harika eğlenceliydi. 300ug gibi bir şey olduğuna eminsen eğer, ilk deneyecek arkadaşlara yarısı uygun olacaktır. Fakat bahsettiğim arkadaştan aldıysan, bol alkol, sigara ve dümdüz tam doz.

Mutlu tripler.

Otkafa

Yeni üye
Bir süredir mantar tüketiyorum. Lsd'ye hep ön yargılı yaklaştım geçtiğimiz günlere kadar.

5-6 kişi takılacağımız için iki farklı vendordan sipariş verdik. Önceden arkadaşların elinde kalan lsd'ler varmış. Bu sebeple ikinci parti lsd'yi ben bir yerden sipariş ettim. (Vendor adının verilmesini istemeyen çok iyi bir dost) Böyle söylüyorum çünkü lsd'ler elime 5 gün kadar erken geçti. Ve ben şu sıra karmaşık bir düzen içinde yaşamamdan, biraz da ahmaklığımdan lsd'leri kaybettim. Üstelik son gün kaybettim. Arkadaşa mesaj attım, yanlış anlaşılmamak için bir an önce temin etmem gerekiyordu. Sağ olsun, insiyatif alıp bir aracı olması şartıyla görüşmeyi kabul etti. Gidip yenilerini aldım.

Evde tükettik. Yutana kadar evde takılmaya devam ettik. Ufak tefek hareketler başlayınca evden çıkıp bir sürü cips, bir sürü alkol aldık. (Böyle detaylarıyla anlatıyor olmamın sebeplerine az sonra değineceğim)

Orman yolunun başında etkisi altına tamamen girdiğimizin farkındaydık. İlk başlarda biraz stresli ve kasılmalar ile başladı. Normalde 1 saat süren yolu 6 saat boyunca anca bitirdik. Yolun yarısında tüm alkoller bitti. Cipsleri kafamızı içine sokarak yiyorduk. Hayatımda böyle çocuk gibi eğlendiğim çok az gün hatırlıyorum. Ormanda ayakkabılarımızı çıkarıp koştuk, düştük, yuvarlandık, güldük, bağırdık. Dertlerimizi bir sembol haline getirip hepsini çöpün içinde paramparça ettik. Ayakkabıyı geri giyinmek 40-45 dakikamı aldı. Kedi fotosu olan arkadaştan temin ettiysen eğer onlar 120ug goblin. Arkadaş 220ug olduğunu iddia ediyor fakat değiller. Aramızda daha önce hiç Psyhcedelic deneyimi olmayan arkadaşlar çok soft bir deneyim yaşadı. Hatta bırak pyshecedelic deneyimi olmasın, çoğu daha önce ağzına kimyasal hiçbir madde bile sürmüş değildi.

Bir kaç arkadaş da benim gibi sürekli mantar tüketenlerden. Onlar için de bu deneyim harika eğlenceliydi. 300ug gibi bir şey olduğuna eminsen eğer, ilk deneyecek arkadaşlara yarısı uygun olacaktır. Fakat bahsettiğim arkadaştan aldıysan, bol alkol, sigara ve dümdüz tam doz.

Mutlu tripler.vendor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ****** hahahaha ********
    +1
  • A ax-b:
    **
  • bandaleros bandaleros:
    ****** ******** hahahaha****
  • T terbiyeligunahkar:
    *** ** **** *** ****** ********** ***** ******** ****** ******** ********* ********
  • TabldotLife TabldotLife:
    *** ********** ****** ******** hahahaha****
  • teteocx teteocx:
    ********* ********* ******* *** ******** ***** ******* ********** ******* ***** **** ***
  • bandaleros bandaleros:
  • kkush kkush:
    ***** ********** **** **** *** hahahaha hahahaha*** ** **** *** ****** ********** ***** ******** ****** **
    +1
  • T terbiyeligunahkar:
    **** ********** ********** **** **** *** hahahaha hahahaha
  • A ax-b:
    **
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** ***** ****** ******** hahahaha*** ****** *** **** **** ***** *** ********* ****** ***** **** hahahaha
  • teteocx teteocx:
    hahahaha**** ***** ***** ********** *** ********** **** ********* hahahaha ** ***** *** hahahaha******** ********* ******* *** ******** ***** ******* ********** ******* ***** **** ***
    ***** *** ** ****** ****** ****** ** *
    ***** ********* ******** **** **** ******** ********** ***** ****** ******** hahahaha*** ****** *** **** **** ***** *** ********* ****** ***** **** hahahaha
  • bandaleros bandaleros:
    ********* hahahaha* ******** ***** ******* ****** ***** ***** ****** ******** hahahaha*** ****** *** **** **** ***** *** ********* ****** ***** **** hahahaha
  • bandaleros bandaleros:
    **** *** ****** hahahaha**** ******* ****** ****
  • E ErdemRS6:
  • T terbiyeligunahkar:
    ** * ***** **** ***** ***** **** ******* hahahaha***** hahahaha* ******** ***** ******* ******
  • bandaleros bandaleros:
  • T terbiyeligunahkar:
  • E ErdemRS6:
    *** *** *** ********** *
  • kkush kkush:
    ****** ******* ****** ********* ******** ***** hahahaha ****** * * * ***** ***** hahahahahahahaha*** ***** ****** ******** hahahaha*** ****** *** **** **** ***** *** ********* ****** ***** **** hahahaha
    hahahaha**** ** hahahaha******* ***
    TabldotLife TabldotLife: hahahaha**** ** hahahaha******* ***