68. Gün 2 Auto Alaskan Destek...

Musti3531

Yeni üye

Kankalar selam. Kızlar 68. Günlerindeler. 500w cob LED ve AN serisi (micro,grow,bloom,b52,rhino,bigbud kullandım. Son 2 sulamada bigbud kesip Overdrive başladım. Aynı ortam aynı su biri çok daha cılız kaldı ve sömekler şişmiyor. Sıkıntı nedir ne yapmalıyım. Birde zamanlama doğrumu son evrelerde nasıl yol izlemeliyim. Yardımlarınız için sağolun şimdiden...
@Kanka özellikle yardımlarını bekliyoruz ;)

7.62

Yeni üye
Dostum ciceklerde sorun goremedim. 2 alaskan ektim ilk gorwumda. Guneste besledim ayni ortam ayni gubre kullandim. Ve biri 9.91 biri 9.95 gr verdi. Yani şuan iyi duruyorlar. Zaten sona yaklaşmışlar. Tricom takibi yap bunlar cok cabuk hazir oluyor. 1 ay fark olan lemon og den 1 hafta once hasati gecti bende bunlarin. Kafalari ve icenlersen yorumlari muazzam ama bak. Kokusu hele harikaydı. Fakat evet hasati biraz a,. Bende cok cok az oldu .d ama.sende iyi duruyor gene

mami10_

Doktor

Kankalar selam. Kızlar 68. Günlerindeler. 500w cob LED ve AN serisi (micro,grow,bloom,b52,rhino,bigbud kullandım. Son 2 sulamada bigbud kesip Overdrive başladım. Aynı ortam aynı su biri çok daha cılız kaldı ve sömekler şişmiyor. Sıkıntı nedir ne yapmalıyım. Birde zamanlama doğrumu son evrelerde nasıl yol izlemeliyim. Yardımlarınız için sağolun şimdiden...
@Kanka özellikle yardımlarını bekliyoruz ;)
Aynı genetik demek aynı hasat miktarı aynı boy demek değildir, genetik dizilim farkli bir konu fenetoip genotip, dominant ve s durumlar giriyor ortaya. Bunu şöyle düşün 2 kardeşin 2 side aynı olmuyor karakter boy davranış biçimleri farklı oluyor. Aynı genetik dizilime sahip oldukları halde.
Bitki de hafif besin yanıkları var cob led kullanmadım yorum yapamam o konuda ama iki bitkide ciliz kalmış seedbank dan da dolayı ola bilir, ph ve s durumlara dikkat ediyormusun?

Musti3531

Yeni üye
Aynı genetik demek aynı hasat miktarı aynı boy demek değildir, genetik dizilim farkli bir konu fenetoip genotip, dominant ve s durumlar giriyor ortaya. Bunu şöyle düşün 2 kardeşin 2 side aynı olmuyor karakter boy davranış biçimleri farklı oluyor. Aynı genetik dizilime sahip oldukları halde.
Bitki de hafif besin yanıkları var cob led kullanmadım yorum yapamam o konuda ama iki bitkide ciliz kalmış seedbank dan da dolayı ola bilir, ph ve s durumlara dikkat ediyormusun?
Kanka ph ayarlı veriyorum baştan beri evet. Ama cılız kaldı çözemedim :(

Musti3531

Yeni üye
Dostum ciceklerde sorun goremedim. 2 alaskan ektim ilk gorwumda. Guneste besledim ayni ortam ayni gubre kullandim. Ve biri 9.91 biri 9.95 gr verdi. Yani şuan iyi duruyorlar. Zaten sona yaklaşmışlar. Tricom takibi yap bunlar cok cabuk hazir oluyor. 1 ay fark olan lemon og den 1 hafta once hasati gecti bende bunlarin. Kafalari ve icenlersen yorumlari muazzam ama bak. Kokusu hele harikaydı. Fakat evet hasati biraz a,. Bende cok cok az oldu .d ama.sende iyi duruyor gene
Kankam bu arada 30 40Gr larda az hasat duydumda kök için 9 Gr çok az değil mi ya

mami10_

Doktor
Kanka ph ayarlı veriyorum baştan beri evet. Ama cılız kaldı çözemedim :(
Bazı seedbanklar f3 hatta f4 nesil tohum kullanıyor seedbsnktan dolayı da ol bilir, sen kendinde bir yerde hata yapmış da ola bilirdi, ısı nem hava akışı ve s dış etken durumlardan kaynaklanan bir sorun ola bilir. Yetiştirme ortamına hakim olmadığım için bir şey diyemem o konuda. Ama genel olarak yorum yaparsak bitkide hafif besin yanıkları ve ph dalgalanmalar görüyorum ben. Hep aynı ph aralığında besin vermeyin, ph 5.5 6.5 arasında oynasın

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • higthead higthead:
  • T Turco:
    ******** ***** ********* * ***** ****** hahahaha ***** *
  • T Turco:
    *** ******* ***** hahahaha *** ***** **** **
  • higthead higthead:
  • T Turco:
    ***** ****** ******* ***** * ** ******* ***** ***** ***** * * ** **** *** ******
  • T Turco:
    ******** hahahaha**** *** ** **** *** ******** ********
  • higthead higthead:
    ****** ******** ****** ****** *** **** ****** ******* *** **** *** *** **** *** **********
  • T Turco:
  • higthead higthead:
  • T Turco:
  • T Turco:
    ***** ****** **** ***** ****** ********* ** *** *** ** **** hahahaha**
  • higthead higthead:
    ****** ****** hahahaha* ****** ****** ***** *** ****** ***** ****** ******** ***** **** **** hahahaha
  • higthead higthead:
    ****** ******** **** ***** ***** ** ******** *** ***** hahahaha **** ** ********* *** hahahaha ****** ********
  • T Turco:
    **** ****** ******* hahahaha* ******** *
  • T Turco:
    ****** **** ******** hahahaha* ******** **** ***** ***** ** ******** *** ***** hahahaha **** ** ********* *** hahahaha ****** ********
  • higthead higthead:
    ******** ******* ****** ******* ******** ********* ***** ********* hahahaha* ******* ******** ********* **** **** **** ********* ****** **** **
  • T Turco:
    ***** * ***** ***** hahahaha
  • higthead higthead:
    hahahaha*** ***** *** ***** ***** ********** **** ******** ******
  • T Turco:
    ** ***** ** **** ******* ** **** ******** *** **** hahahaha
  • T Turco:
    hahahaha
  • Mordecai Mordecai:
    +1
  • SariTursu SariTursu:
  • T Turco:
  • higthead higthead:
  • higthead higthead:
    ** ******* ******* **** *** ** ***** *** *** **** ***** **** ****** ** *** **** ********* **** ****** **** ******** **** ******* **********
    higthead higthead: ** ******* ******* **** *** ** ***** *** *** **** ***** **** ****** ** *** **** ********* ****...