60. Gün Auto Original Glue Yorumlarınızı Bekliyor.

B

burak35

Guest
Diyarbakırlıyım kanka ben. Ama antalyada yaşıyorum. Diyarbakıra gittiğimde muhtemelen çözerim ordan. Ama işte iş güç derken memlekete gitmeyeli 2 yıl oldu.
vay beeee ilk sigarami adam gibi adam.olan bir diyarbakır li kardeşimle 4 6 nöbetinde içmiştim aradan geçmiş 19 sene zaman zaman hala telefonlasiriz hey gidi günler hey nerelere götürdun beni be kanka bende izmirliyim fakat isim gereği 10 senedir alanyadayim

vay beeee ilk sigarami adam gibi adam.olan bir diyarbakır li kardeşimle 4 6 nöbetinde içmiştim aradan geçmiş 19 sene zaman zaman hala telefonlasiriz hey gidi günler hey nerelere götürdun beni be kanka bende izmirliyim fakat isim gereği 10 senedir alanyadayim
Ben istanbulda yaşıyordum inşaat mühendisiyim 7 ay dır antalyaya yerleştim burda devam kanka. Diyarbakırın adamı iyidir. Hele bide keyifçiyse on nunaradır :)

B

burak35

Guest
Ben istanbulda yaşıyordum inşaat mühendisiyim 7 ay dır antalyaya yerleştim burda devam kanka. Diyarbakırın adamı iyidir. Hele bide keyifçiyse on nunaradır :)
ohoooo bu çok iyi oldu brocum seni yakalamışken soriyim inşaat mühendisi ni yakalamışız bırakmayalım :) dostum yaptığım iş gereği meslegi.duyan (avukatim ) sanki multi milyarderiz m2 hesabi bir fiyatlar bir teklifler veriyorlar dudak uçuklatır istediğim ev dublex olucak fakat assagi da küçük bir oda olucak kiler gibi düşün merdivenle inicem assagi bitkilere yer temini icin ortalikda bir odada yapmak yerine evin altinida kullanmak istiyorum bir ev için mimar kaç tl hakeder bilgilendirir sen sevinirim

Sırf ph perfect teknolojisi var die an tercih ettim. Hepsi dolandırıcı bunların
Kanka selamlar ben bi ara an gübre denemiştim ph ayarlıyor ben kontrol etmiştim fakat şöyle yapman gerek benim sade dinlenmiş çeşme suyum 7.2 ph an gübreyi koyunca bi iki karıştırdım ph 7 oldu yani anlayacağın bayağı bi karıştırman gerekiyor şimdi tam hatırlamıyorum ama sanırım 3 dk falan karıştırınca ph 6.5 olmuştu bidahada an kullanmadım biobizz benim favorim grow- bloom-topmax-algamic ve calmag olarakta ataminin calmagını kullanıyorum bu beşi benim için gayet yeterli oluyor çokda iyi hasatlar alıyorum umarım sömeklerin şişer hasatın bol olsun

ohoooo bu çok iyi oldu brocum seni yakalamışken soriyim inşaat mühendisi ni yakalamışız bırakmayalım :) dostum yaptığım iş gereği meslegi.duyan (avukatim ) sanki multi milyarderiz m2 hesabi bir fiyatlar bir teklifler veriyorlar dudak uçuklatır istediğim ev dublex olucak fakat assagi da küçük bir oda olucak kiler gibi düşün merdivenle inicem assagi bitkilere yer temini icin ortalikda bir odada yapmak yerine evin altinida kullanmak istiyorum bir ev için mimar kaç tl hakeder bilgilendirir sen sevinirim
Kanka o iş biraz farklı ya. Mimardan mimara değişiyor. Bütün projeleri takım halinde 5 bine yapanda var 100 bine yapanda. Ama ortalama bir proje işi 10 bine hal olur

Kanka selamlar ben bi ara an gübre denemiştim ph ayarlıyor ben kontrol etmiştim fakat şöyle yapman gerek benim sade dinlenmiş çeşme suyum 7.2 ph an gübreyi koyunca bi iki karıştırdım ph 7 oldu yani anlayacağın bayağı bi karıştırman gerekiyor şimdi tam hatırlamıyorum ama sanırım 3 dk falan karıştırınca ph 6.5 olmuştu bidahada an kullanmadım biobizz benim favorim grow- bloom-topmax-algamic ve calmag olarakta ataminin calmagını kullanıyorum bu beşi benim için gayet yeterli oluyor çokda iyi hasatlar alıyorum umarım sömeklerin şişer hasatın bol olsun
Kanka sanırım ph işini limonla çözmeyi başardım. Ama atami için mükemmel yorumlar var her uerde

Whitefox61

Yeni üye
[/Q
dostum ben atami ürünleri kullanıyorum şiddetle tavsiye ederim özellikle atami bloombastic son evreler de yüz güldürüyor
Dostum dün almandan iki tane attim sıfır etki olunca 3 tane daha attım atmisken bitireyim salakligindan. Sabahı zor ettim çok fena bad trip geçirdim bı dahada kullanmayı düşünmüyorum. Almanada mesaj atar mısın direk nickimi yazarak iyiymis konustum diye. Teşekkür ettim simdiden

Kanka sanırım ph işini limonla çözmeyi başardım. Ama atami için mükemmel yorumlar var her uerde
görmüşken yazayım , ph için limona ek olarak beyaz sirke de kullanabilirsin. hatta limondan daha ucuza gelir. yalnız bunları ph düşürücü olarak kullandıktan sonra bitkiyi zaman kaybetmeden sulaman lazım çünkü zaman geçtikçe ph tekrar yükseliyor.

abi demeyin şöyle AN için üzüldüm **** satayım yeni tang gübreleri sipariş vermiştim white widow auto, gübreler sendekilerin aynısı kardom. Üzüldüm be çok pis

abi demeyin şöyle AN için üzüldüm **** satayım yeni tang gübreleri sipariş vermiştim white widow auto, gübreler sendekilerin aynısı kardom. Üzüldüm be çok pis
Üzülmene gerek yok kanka. An gübreleri iyidir. Tang çizelgeside candır. Ama kesinlikle 2 gübre daha eklemelisin. Ataminin cal mag ve bloombastic gübrelerini. Bloombastic hasat miktarını iki katına çıkarır. Ve ne yaparsan yap cal-mag eksiği oluyor tangs çizelgesinde. İkisini eklersen problem yaşamazsın. Benim genetiğin özelliği sömeklerin alt taraftan şişerek yukarıya doğru büyümesiymiş. Altlardan iyice şişip büyümeye başladılar.

Üzülmene gerek yok kanka. An gübreleri iyidir. Tang çizelgeside candır. Ama kesinlikle 2 gübre daha eklemelisin. Ataminin cal mag ve bloombastic gübrelerini. Bloombastic hasat miktarını iki katına çıkarır. Ve ne yaparsan yap cal-mag eksiği oluyor tangs çizelgesinde. İkisini eklersen problem yaşamazsın. Benim genetiğin özelliği sömeklerin alt taraftan şişerek yukarıya doğru büyümesiymiş. Altlardan iyice şişip büyümeye başladılar.
Güzel yorumun için çok saol.
Cal mag olarak AN calmag xtra var
Bloombastic i ne zaman başlamalıyım bitkiye 1litreye kaç ml

Son düzenleme:

chiefsiyu

Yeni üye

Ben de Alanyadayım ve bu şehir beni zorla grow'a itti. Şimdi sponsorun siparişi kargolamasını bekliyorum kademe kademe kanser oldum burda :D

kaplantemasi

Yeni üye
atami bloombastic gübresinden çok memnun olnalar var merak ettiğim bid budtan daha mı iyidir bu ikisinide kullananlar yorum yazabilir mi

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • K Keyifcihtiyar:
    ****** ****** ****** ** **** dready********* ***** *
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ******** ***** ***** ****** ********** ****** ** *** *********** ***** ******* ****** ******** ******* ********* ****** ****** ********** **** ****** dready*** ******* ********* ** ** ***** dready*
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ****** ****** ****** ** **** dready********* ***** *****
  • deyorke deyorke:
  • K Keyifcihtiyar:
    ***** ******** ******** ***** *********** ******* ********* ****** **** ******** ********* dready *** ***** ***** * **** ****** ****** ******
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • deyorke deyorke:
    ***** ****** ****** * ******* dready*
    +1
  • K Keyifcihtiyar:
    ******** ****** ***** ****** ****** ******** ***** **** ****** **** ****** **** ******** ***********
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ***** ******** ******** ***** *********** ******* ********* ****** **** ******** ********* dready *** ***** ***** * **** ****** ****** *********** ********* ***** dready dready** ****** *** ******* *********
  • cokorama cokorama:
    ******** ***** *** ** ******** ********** dready ******* ** ** ****** ******
    +1
  • deyorke deyorke:
    *** *** ** *** ******** ***** *********** dready ****** **** ********* ***** ******
    +1
  • K Keyifcihtiyar:
    ********** *** ***** *** ****** ***** ********** ******** ******** ****** ****** ***** ******** ********** *** *********** *****
  • deyorke deyorke:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ***** ****** ****** * ******* dready****** ** ***** ****** ** ** ***** ******* ***** ***** **** dready ** dreadydready
  • Zagartin Zagartin:
  • deyorke deyorke:
    *** * ****** ******* *** ******* dready** **** ***** ******** dready** ***** *** ** ******** ********** dready ******* ** ** ****** ******
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    *** * ****** ******* *** ******* dready** **** ***** ******** ********** ******** ** ******* ***
  • deyorke deyorke:
    *** ***** ****** dready*** *** ***** dready****** ***** **** ****** ******* ******* *** ** ***** ***********
  • cokorama cokorama:
    ***** ********** * ******* *** *** ******** ******* * ** **** ****** ***** ***** *** * ** ****
  • cokorama cokorama:
    *** *** ** **
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ********** *** ***** *** ****** ***** ********** ******** ******** ****** ****** ***** ******** ********** *** *********** *********** ******* * ***** *****
  • deyorke deyorke:
    ***** **** ** ******** *** ***** ***** ** ** **** dready*** ********** * ******* *** *** ******** ******* * ** **** ****** ***** ***** *** * **
  • Zagartin Zagartin:
    ***** ******* ******* ***** *********** ***** ********** **** *** ***** ****** dready*** *** ***** **********
    +1
  • deyorke deyorke:
    *** ****** *** ********* ******* ******* ***** *********** ***** ********** ****
  • cokorama cokorama:
    dreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydready****
    cokorama cokorama: dreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydready*...