60. Gün Auto Original Glue Yorumlarınızı Bekliyor.

chiefsiyu

Yeni üye
dostum alanya isde ne söylenebilir ki ben kendi tohumu mu yetistiriyorum yıllardır genetic sevmiyorum

Malesef genetik benim için tercih meselesi değil zorunluluk oldu, bunu kullanmak istediğim için alternatifim yok. Sağolsun sponsor bi ton para alıp hala siparişi kargolama zahmetinde de bulunmuyor :D elime ulaşır da yetiştirebilirsem thc'li kafayla kaleye çıkıp "seni yendim gahbee şehiiir" diye bağırmak planlarım arasında.

B

burak35

Guest
Malesef genetik benim için tercih meselesi değil zorunluluk oldu, bunu kullanmak istediğim için alternatifim yok. Sağolsun sponsor bi ton para alıp hala siparişi kargolama zahmetinde de bulunmuyor :D elime ulaşır da yetiştirebilirsem thc'li kafayla kaleye çıkıp "seni yendim gahbee şehiiir" diye bağırmak planlarım arasında.
oda doğru tabi alternatif olmayınca sıkıntı ben uzun yıllar dir izmir tohumumu yeyistiriyorum tilki kuyrugu denen tur tohum bankalarin da 1 euroluk tohuma 10 euro aliyorlar hayirli işler :) tosmur kestel ve mahmurlardan bu hafta zak dur derim dostum trafiğe girme

M.mert

Yeni üye
Çiçeklenmenin 4. Haftasında başlayacan kanka flash zamanına kadar 1 litreye 0,5 ml kullanacaksın
Bende ad seri kullanıyorum sensi grow ab bloom ab bıgbud kısacası hepsı var ılk growumdada aynısını kullandım cok şişmediler kushı kush almayı dusunuyordum bıgbudla beraber bu atamiden alsam yanm beya agır gelme durumunoluemu kanklr sömeklerım bu sefer şişsin ıstıyorum

bulletthedoq

Yeni üye
Ph metre yok valla kanka. Sırma su kullanıyorum evde. Ph ı 7.45 bu AN gübreleride ph ı ayarlıo diye hiç kontrol etmedim. Harbidende sömek şişmio 2 haftadır böyle.
Tam net ph kesinlikle ayarlamıyor knkacim bilgin olsun ben her sulamada test yapıyorum 7.5 aynı senin gibi L/ml oranım 6.9 da bırakıyor ph perfect citirdan hikaye bence musluk suyuda böyle hazır su da ikisininde denedim ben ekstra damla damla ph down kullanıyorum

Tam net ph kesinlikle ayarlamıyor knkacim bilgin olsun ben her sulamada test yapıyorum 7.5 aynı senin gibi L/ml oranım 6.9 da bırakıyor ph perfect citirdan hikaye bence musluk suyuda böyle hazır su da ikisininde denedim ben ekstra damla damla ph down kullanıyorum
Kanka 3dk aralıksız karıştırınca ph dengeliyormuş.

Kanka

Administrator
Yönetici
kanka fotolarda pek anlaşılmıyor ama sömekler şişmicek gıbı geldi nedense

kanka fotolarda pek anlaşılmıyor ama sömekler şişmicek gıbı geldi nedense
Kanka alttan şişmeye başladılar. Ama ne kadar şişer bilmiyorum. Atami bloombastic takviyesi yaptım phda ayarlıyorum. Sorun çözüldü gibi. Bide kullandığım saksı bez saksı kökler bezi delip kenarlardan dışarı çıkıyor. Saksı 20lt ışık 200w dob led. Işık mesafesi tepe sömeğe 25cm

fusetea

Yeni üye
oda doğru tabi alternatif olmayınca sıkıntı ben uzun yıllar dir izmir tohumumu yeyistiriyorum tilki kuyrugu denen tur tohum bankalarin da 1 euroluk tohuma 10 euro aliyorlar hayirli işler :) tosmur kestel ve mahmurlardan bu hafta zak dur derim dostum trafiğe girme
ustam burda mısın?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ******** ******** ** ***** ***** ***** **** ** ***** ******** ***** ******* hahahaha ** ***** ****** ******** **** **
  • Emmy Emmy:
    ***** ***** ******** **** ****** ******* ****** **
    +1
  • NewGardener NewGardener:
    ****** ********* **** hahahaha ***** ** ****** **
    +1
  • Emmy Emmy:
    *** ******** *** **** ***** **** ***** ****** **
    +1
    ******** ***** ******** *** **** ***** **** ***** ****** **
    +1
    **** *** ***** ** *** ******* ***** **** hahahaha*** ***
    +1
  • Emmy Emmy:
    +1
  • Emmy Emmy:
    +1
  • Emmy Emmy:
    +1
    ***** ***** ****** *** ***** ** *** ******* ***** **** hahahaha*** ***
  • Emmy Emmy:
    ********** *** ********** hahahaha ***** ******* ********* *** *** ***** hahahaha***
    +1
    +2
    ** ******** ****** ***** ******* ***** **
    +1
    ********* ***** **** ******** ****** ***** **
    +1
    ********* ******** **
    ***** ******* *** **** ***** *** ****** ** ********** ***** ******* ******* ***** ***** *********
    ***** **** ********** ******** ***** ******** **** ***** **
    ***** hahahaha*** ****
    ***** hahahaha** ******* ***** ***** hahahaha ******* ********** hahahaha**
    **** hahahaha ****
    ********* ***** hahahaha ****** ******
    hahahaha*