6 KIZDAN BİRİ KÜÇÜK KALDI

Berzan

Kıdemli Üye
küçük karton bardakta başladım bir haftaya 2.5lt saksı 18. günde 27lt ye aldım. altları hep delik olsun knk. 2.5 lt olanları yanlarını da delebilirsin
Kanka bende karton bardak da yapacam ama diğer saksı 4 litre altı delik saksılar ozaman bende 18 gün büyük saksılara alim benimde saksı 27 lt toprak 120lt 50 lt perlit aldım yeter mi sence

Hoca666

Müptezel
Sol ikili Super Lemon Haze
Orta ikili Silver Haze
Sağ ikili Sour Diesel

An serisi kullanıyorum

5 günde anca kuruyor şehir biraz fazla nemli. 27 Lt saksılar alttan %15 su akıyor her seferinde

Litre başı
sensi grow A 3 ml
sensi grow B 3 ml
voodoo 1,5 ml
pirhana 1,5 ml
b52 1,5 ml
bud candy 1,5 ml
revive 1,5 ml
Guzel gordum ben kanka eline saglik. An serisini kullanmadigimdan cok bilmiyorum call mag var mi listende. Bi de kurumuyor demisin ya. Benim bitki 20 litrede. Gec kuruyodu yavaslatmasin diye alttan vantilator vurduruyorum saksiya. Direk vurmayacak sekilde. Tabi herkesin kendi yogurdu istedigi gibi mayalar :)

Weeezzy

Üye
Guzel gordum ben kanka eline saglik. An serisini kullanmadigimdan cok bilmiyorum call mag var mi listende. Bi de kurumuyor demisin ya. Benim bitki 20 litrede. Gec kuruyodu yavaslatmasin diye alttan vantilator vurduruyorum saksiya. Direk vurmayacak sekilde. Tabi herkesin kendi yogurdu istedigi gibi mayalar :)
call mag var knk lazım olunca ekliyorum

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********