6. Katta topping attım

Selam arkadaşlar ustalar. 3 agustosta dogan 1 WW ve 1 NL photo bitkilerim. Ilk çıkan bogumdan itibaren saydım 6. Bogumu cikartiyorlardi. Altta 5 boğum kalacak şekilde en tepeye topping yaptım. Şuan kalan 5 boğumun da en altta her zaman daha zayıf olan ilk bogumu da almayi düşünüyorum. Aynı günde alabilir miyim? Yoksa bekleyimmi bir iki gün? Revive verebilirim @Xcd @TC Nargile @progrower:) @MalrukL0rd
@higthead

Son düzenleme:
Ü

Üye silindi 25603

Guest
Revireye gerek yok dostum, 2-3 gün bekle tam su vermeden önce istedigin yeri al, arkasindan su ver. Yani önce aci arkasindan mükafat.

tek başına lst olur da topping yapıyorsan lstsiz olmaz :D olayın mantığı kelle sayısını çoğaltmak olduğundan tüm kelleler eşit ışık alırsa güzel hasat alırsın :D
Okey kardo. Henüz yere cok yakinlar. Boya gitmiyorlar. Northern light ve white label widow. Lst yapacaktim ama egemedim kisaligindan dolayı. Direk yapraklar yere degecek gibi oluyor. Yarın cadir ve 400w citizen cri led gelcek. Onun altına koycam 4 ünü

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • AmanBee AmanBee:
    **** dready****** ******** ****** ** ** ********** ********* **
  • tanrınınesrarı tanrınınesrarı:
    ****** *** *** dready* *** ******
  • AmanBee AmanBee:
    ** ******** ***** ********** ******** ****** **** ** ********* ******* *** ** **
  • kkush kkush:
  • zero00 zero00:
    dready **** ******** ******** ** ******* **** *
  • kkush kkush:
  • zero00 zero00:
    **** ***** ***** ******** ******* ********** ***** ******* **** ****** *** *** dready* *** ******
  • AmanBee AmanBee:
  • zero00 zero00:
  • AmanBee AmanBee:
    ****** dready **** ***
  • zero00 zero00:
  • kkush kkush:
    +1
  • zero00 zero00:
    ******* **** ****** *** *** dready* *** ******
    ***** ***** *** ** * ***** **** ******* ****** ********* **** ******** ****** dready ***** ***** ******** ******* ********** ***** ******* ****
  • kkush kkush:
    ****** dready** ******* ****** **********
    +1
  • zero00 zero00:
    **** ***** ***** ********** ******** ****** ******* *** **** ***** ***** ******* *********** ***** ***** *** ** * ***** **** ******* ****** ********* **** ******** ****** ********
  • zero00 zero00:
    **** dready *****
  • AmanBee AmanBee:
    ********** ******* ******* ***** ******* ********** ****** ******* ***** ****** ****** *****
  • zero00 zero00:
    *** **** ******** ***** *** **** **
    ** *** ** ******* ********* ** ******* ******** ***** *********** *** ****** ********** ***** ***** ********** ******** ****** ******* *** **** ***** ***** ******* ***********
    ***** **** **
  • cokorama cokorama:
    ** *** *** *** *** ****** ** ** *** ** ******* ********* ** ******* ******** ***** *********** *** ****** ******
  • AmanBee AmanBee:
    ****** ***** * ******** ********** ******* ***** ******** ***** **** ***** ****** ****** **** ****** dready** ******* ****** **********
    *** **** ***** ** ****** *** ****** *********** *** *** *** *** ****** **
  • kkush kkush:
    ********* ******** ** *********** dready** ***** * ******** ********** ******* ***** ******** ***** **** ***** ****** ****** ****
    kkush kkush: ********* ******** ** *********** dready** ***** * ******** ********** ******* *****...