5x mexian airlines auto 36. Gün üstadlar yardım

oguztkd

Yeni üye
Merhabalar hayırlı geceler.
İlk growum iyi araştırma yapan biriyim. Elimden geldiğince sizlerinde yardımıyla daha iyi olacak inşallah.
Sistem
720 watt lm281b+ uqantum
15 litre x6 saksı 5x mexica 1x çorbacı
Giriş çıkış aksiyel fan
Kabin özel ölçü kendim yaptım
Diamond yansıtıcı
Isı nem ölçer sıcaklık 25-30 arası nem 55
Co2 yok
Hareketli ve hareketsiz 1 er adet fan

gübre an serisi
Sensi grow ve bloom
Vodoo
B52
Sensiyzm
Bud candy
Resimleri yüklüyorum tavsiye ve önerinilerinizi bekliyorum . 2 bitkimde hastalık var yardımlarınız benim için önemli teşekkürler

oguztkd

Yeni üye
Teşekkürler ilginiz için, yapraklarda besin yanığımı ne eksik ne fazla acaba saksıya flush mı atsam ne yapmalıyım?
Suanda 36. Gün ışık mesafem 45 cm civarı dim yüzde 80 resimleride yükledim benim göremediğim bir şey varmı yada öneriniz

Fluss suz çiçeğe geçtiysen fluss atmanda çok fayda olur hiç değilse sıfırlarsın toprağını.
gübre setine kesinlikle . Bigbud Nirvana eklemelisin eğer problem yoksa parasal yanına khusekhus Bud indioor rihinoskin ve senzyim eklemelisin . Fluss sonrası destekli gübreleye bilirsin çizelgene full uyarak mükemmel atak yapar autolar

Boş sulamanda yapraklardan calmag vermeyi ihmal etme her hafta 1 lt ye 3 ml calmag 1 günde 7 8 defa fısfıslayıp gün içinde içirmen lazım yaprakların çok güçlü olur fluss döneminde sömeklerlin yapraklardaki tüm suyu içine alır :)

oguztkd

Yeni üye
Fluss suz çiçeğe geçtiysen fluss atmanda çok fayda olur hiç değilse sıfırlarsın toprağını.
gübre setine kesinlikle . Bigbud Nirvana eklemelisin eğer problem yoksa parasal yanına khusekhus Bud indioor rihinoskin ve senzyim eklemelisin . Fluss sonrası destekli gübreleye bilirsin çizelgene full uyarak mükemmel atak yapar autolar
Reis eyvallah big bud nirvana over driver aklımda vardı söylediklerinide dikkate alacağım yakın zamanda almış olacağım bende öyle düşünmüştüm

oguztkd

Yeni üye
Çiçeğe geçmeden önce yapraklarda bir şey yoktu. Çiçeğe 28. Gün filan girdi . Ondan hemen sonra yapraklar başladı. Suan 36. Gün 2 defa boş sulama yaptım fayda etmedi. Flush atmak en iyisi

Çiçeğe geçmeden önce yapraklarda bir şey yoktu. Çiçeğe 28. Gün filan girdi . Ondan hemen sonra yapraklar başladı. Suan 36. Gün 2 defa boş sulama yaptım fayda etmedi. Flush atmak en iyisi
Normal yapar az da olsa besin kitleniyor yapraklar dan çekiyor enerjiyi . Güzel bir fluss ile sağlam gübreleme yap sonra boş sulamayı unutma her boş sulamanın 2 . 3 . Gününde sprey ile calmag yap

Bandaleros

Doktor
@Seytan. Mari nin de deiği gibi sağlam bir flush at duşun altında ph ayarlamadan
son 10 15 lıtrenı ph ayarlıyıp at
son zamanların artık şu ürünü kullanmanı tavsıye ederım
ec sıfır bır hormon budlarını kocaman yapar

BYCanna*

Yeni üye
Bro ben cicekten ciktim suan qma yapraklar sarardi benimkide aynj genetik mexican airlines yapraklar sarardi flush atmak mi lqzim besin kitlenmesi mi oldu ?

oguztkd

Yeni üye
Herkese teşekkürler cevaplar için,
-Sararan yaprakları keseyim mi ?
-flush atarken dikkat edilmesi gereken bir şey varmı ?
-bitki boy yapısı 36. Güne göre iyimidir tahmini
-ne kadar hasat gelir sizce ?
-ışık mesafesini kaç yapayım dimmer kaç olsun ?

Bandaleros

Doktor
Herkese teşekkürler cevaplar için,
-Sararan yaprakları keseyim mi ?
-flush atarken dikkat edilmesi gereken bir şey varmı ?
-bitki boy yapısı 36. Güne göre iyimidir tahmini
-ne kadar hasat gelir sizce ?
-ışık mesafesini kaç yapayım dimmer kaç olsun ?
kankam sararan yaprakları elleme dokulecek olanlar zaten dokulecek dokulmeyecegı varsa bosuna strese sokma kızlarını
kankam kendımden ornek verıyorum flush ıcın
ph metre ve tds metre olursa super olur
duşa gotur kızını
cok agır ve su ısısını ıyı ayarla ne sıcak ne soguk arada oda sıcaklıgı gıbı dusun...
çok agır agır ver suyu saksının her yerıne bırkac tdakka sonra saksı altına koy cıkan ppm ı ölç 500 -700 ppm gelene kadar flushla uzun surecek sabır goster...
en son 5 10 lıtre ph ayarlanmıs suyu cok agır bır sekılde ver ıcıne calmag eklersen daha guzel olur lıtre basına 1.5 - 3 ml arası verebılırsın
ışık mesafen 30 cm %100 artık ama gene dıkkatlı ol yapraklar yukarı kıvrılırsa mesafenı yukarı çek

oguztkd

Yeni üye
kankam sararan yaprakları elleme dokulecek olanlar zaten dokulecek dokulmeyecegı varsa bosuna strese sokma kızlarını
kankam kendımden ornek verıyorum flush ıcın
ph metre ve tds metre olursa super olur
duşa gotur kızını
cok agır ve su ısısını ıyı ayarla ne sıcak ne soguk arada oda sıcaklıgı gıbı dusun...
çok agır agır ver suyu saksının her yerıne bırkac tdakka sonra saksı altına koy cıkan ppm ı ölç 500 -700 ppm gelene kadar flushla uzun surecek sabır goster...
en son 5 10 lıtre ph ayarlanmıs suyu cok agır bır sekılde ver ıcıne calmag eklersen daha guzel olur lıtre basına 1.5 - 3 ml arası verebılırsın
ışık mesafen 30 cm %100 artık ama gene dıkkatlı ol yapraklar yukarı kıvrılırsa mesafenı yukarı çek
Reis çok güzel açıkladın eyvallah . 35-40 arasıydı ışık Bi tanesinde yaprak kıvrıldı kurumus gibi oldu o yüzden 45 cm e cıktım. Birde en kötü hasat ne gelir gram olarak ilk grow merakda ediyorum

Bandaleros

Doktor
Reis çok güzel açıkladın eyvallah . 35-40 arasıydı ışık Bi tanesinde yaprak kıvrıldı kurumus gibi oldu o yüzden 45 cm e cıktım. Birde en kötü hasat ne gelir gram olarak ilk grow merakda ediyorum
kankam tahmın etmek gercekten zor bı iş...
yapraklarında besın kıtlenmesı yanıgı var ona bıran once bı care bul
yaprak kıvrılmasıyla kuruyup yanması ayrı seyler
önce flush unu at bı medyanı temızle
flush tan sonra guzel gözlemle cunkı aç kalacak kızların
medyan kuruyunca da hemen gubre takvımınım yarısıyla devam et yapraklarını gozlemle aclık durumuna gore de mıktarını arttır
flush tan sonra bıtkının alt larında yapraklarda sararma gorebılırsın bu bıtkıyı ac bıraktıgın ıcın olur dert etme
bırde bı hayr dua et yeter bıze

oguztkd

Yeni üye
kankam tahmın etmek gercekten zor bı iş...
yapraklarında besın kıtlenmesı yanıgı var ona bıran once bı care bul
yaprak kıvrılmasıyla kuruyup yanması ayrı seyler
önce flush unu at bı medyanı temızle
flush tan sonra guzel gözlemle cunkı aç kalacak kızların
medyan kuruyunca da hemen gubre takvımınım yarısıyla devam et yapraklarını gozlemle aclık durumuna gore de mıktarını arttır
flush tan sonra bıtkının alt larında yapraklarda sararma gorebılırsın bu bıtkıyı ac bıraktıgın ıcın olur dert etme
bırde bı hayr dua et yeter bıze
İlgi alakanız için teşekkürlerr

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TroubleStyla TroubleStyla:
  • TroubleStyla TroubleStyla:
  • Weed4emre Weed4emre:
    ****** *** ***** *** *** ********** hahahaha ******** ***** **** ****** *** hahahaha ***** ***** ***** *****
  • Weed4emre Weed4emre:
  • L lityum:
  • L lityum:
    **** ******** **** ****** hahahaha**** *****
  • L lityum:
    **** ****** ***** hahahaha ***** *****
  • Prof.Dr.Tonii Prof.Dr.Tonii:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha**
  • L lityum:
  • L lityum:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*****
    ****** **** ******* ******* ******** ********* ***** ** ********* ****** ****** ****** ***
    ***** ******* ******** hahahaha* ***** ********** ********* **** ***
    +1
  • Weed4emre Weed4emre:
  • Weed4emre Weed4emre:
    ***** *** ***** *** ******** ***** ******** ***** ****** ** *** ******** *****
  • Weed4emre Weed4emre:
    hahahaha* *****
  • Carl Carl:
  • C ceset155:
  • C ceset155:
  • Carl Carl:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha****
  • Weed4emre Weed4emre:
    ****** ** **** **** ***** **
  • Weed4emre Weed4emre:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
  • L lityum:
    ***** ***** *** ******** ********** hahahaha ***** **** ******** ********* ***** ******* ***** ******* ******** hahahaha* ***** ********** ********* **** ***
    Prof.Dr.Tonii Prof.Dr.Tonii: **** ****** ** **** *****