5g 700 Tl lik Firs class çorbacı haze

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Bir kez tohumsuz sigara denk geldi bana 10 sene kadar önceydi. Aynı tip sömek ceviz kadar büyüklükte 2 taneyi 50 TL ye vermişti. Aha dedim zehir gibi genetik yakaladık bundan sonra bu kanaldayız. Yaptım bir sigara büyük bir hevesle fakat kalite köylünün dörtte biri kadardı. Muhtemelen erken hasad edilmişti hevesim kursağımda kaldı.

szrlkrsii

Müptezel
Yalan yok böyle bir şey :D

İstanbulda alıyorsan ne hangi yakadasın kral merak ettim istanbulda gezmediğim bilmediğim kanal yok çok güzel bir eşya masallah :D fiyatı da baya şaşırtıcı. gr 250.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Kanka Chat bot:
  • L lityum:
    ** hahahaha* ****** hahahaha
  • L lityum:
  • Houp53 Houp53:
    ******** ******* ********** ***** ******** ***** **** **** ** ** ***** ***** ***** **** ****** ******* ***** ********** ********* ****** ******** ****** ********** ** ******** ******** ******** ***** ********* hahahaha ***** ********** **** ***** ******** *******
  • L lityum:
    ***** **** hahahaha*
    +1
  • Houp53 Houp53:
    ******** ***** ********** ******** ***** ****** ****** ***** **
  • Houp53 Houp53:
    ***** **** hahahaha********* ******
  • H happyworld:
    hahahaha *** ****** ****** *** ** ** ******** ****** ********** * ***** ********** ** * ***** ** hahahaha* ****** ** ******** **** *** ******** ****** ** ******* ********* **
    H happyworld: hahahaha *** ****** ****** *** ** ** ******** ****** ********** * ***** ********** ** * *****...