59 ilde kenevir yetiştirenlere baskın

Ekli dosyayı görüntüle 8321Arkadaşlar herkese selam. Olay doğru inanıp inanmamak size kalmış. Olay sabah 6:30 sularında benim başıma geldi. Aynı şekilde bi growcu arkadaşımında aynı saatlerde evi basılıyor. Bana ibraz edilen savcılık kağıdında Growkent ve magicplant (hatta fagicplant yazmışlar ) linklerinden uyuşturucu esrar bitkisi yetiştirmek üzere temin edilen vs diye 2 sayfa yazmışlar. Evimde led ışık , kabin toprak ve tohum bulundu. Hiç birini almaladılar. Tutanağada yazılmadı. Adli bi işlem başlatılmadı. Arkadaşımda bong şişesi buldurmuş. Ben en son geçen sene bu aylarda AN serisi gübre plagron toprak saksı vs almıştım. Satıcılıkla vs ilgim yok. Ki içmeyeli 6-7 ay oluyor. Mahallede trafiğe falanda girmiyorum haliyle olaylar bu şekilde cereyan ediyor
Yani denetimli falan olmadı mı sana kanka ??

Ü

Üye silindi 14336

Guest
Yani denetimli falan olmadı mı sana kanka ??
Hayır adli bi zapıtta yok. Niye olacak biladerim 1 milyon defa açıkladım. Sana da açıklayayım. Evimde çadır ve ışık bulunması benim esrar yetiştirdiğim anlamına gelmiyor. Belki domates yetiştiriyorsun ? Kanka evde sigara yok. Grow yok nolsun. Soğuksudan selamlar

Ü

Üye silindi 20691

Guest
Ekli dosyayı görüntüle 8321Arkadaşlar herkese selam. Olay doğru inanıp inanmamak size kalmış. Olay sabah 6:30 sularında benim başıma geldi. Aynı şekilde bi growcu arkadaşımında aynı saatlerde evi basılıyor. Bana ibraz edilen savcılık kağıdında Growkent ve magicplant (hatta fagicplant yazmışlar ) linklerinden uyuşturucu esrar bitkisi yetiştirmek üzere temin edilen vs diye 2 sayfa yazmışlar. Evimde led ışık , kabin toprak ve tohum bulundu. Hiç birini almaladılar. Tutanağada yazılmadı. Adli bi işlem başlatılmadı. Arkadaşımda bong şişesi buldurmuş. Ben en son geçen sene bu aylarda AN serisi gübre plagron toprak saksı vs almıştım. Satıcılıkla vs ilgim yok. Ki içmeyeli 6-7 ay oluyor. Mahallede trafiğe falanda girmiyorum haliyle olaylar bu şekilde cereyan ediyor
Kanka sen evin adresini mi vermiştin growkente yoksa ikametten mi buldular?

Mari Rastafari

Yeni Üye
Söylentilere göre ' Growkent - magicplant ' gibi yerlerden almışlar
Evet, kardeşim, veriyor emin ol. GK kesin veriyor ve oranın sahibi narkotikten gelen ziyaretçilerle gayet samimi
kanka peki çok gürültü patırtı yaptılar mı? benim diğer tırstığım konu komşulara etiket olmak. şu muhabbetleri anlattım eşim de gerildi bi ton. strese girdik.
Komşuyu uyandırıp şahit tutabilirler tutanağada bilgisini yazar imza alırlar

Son düzenleme:

Nargile

Rastafaray
Dostum parayona olursan kayedersin, Rahat ol 2-3 saksiyla yakalnasan bile malini alrlar elinen cikarsan. Var mi baska caremiz kenimiz yetistirecez keyfimize bakacaz. Tobaci OC larina gidecen gene.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • MPT76 MPT76:
    örümcek larvasımı bu
  • Tonii Tonii:
    sömek içinde big bud veya overdrive alırsın yada 2 sini birden
    elchavoo' Alıntı:
    an 3 lü set yerine ne kullaniyim ana gübre
  • E elchavoo:
    ab ama karbon yok bi karbon bi çıkış bi de giriş fanı alcam
  • MPT76 MPT76:
    bitanesininde yapraklarından biri salmış kendını degısık bı sekıl olmus
  • ogkuş ogkuş:
    Gram mevzusu tamamen sana bağlı ve bütçenw
  • E elchavoo:
    onlar var zaten yan gübreler
  • N northernli1:
  • Tonii Tonii:
    karbon ve filtre işinin piri higthead dır onun profiline yaz kabin ölçülerini kullandıgın ışıgı kaç bitki yetiştircegini sana öneride bulunsun
    elchavoo' Alıntı:
    onlar var zaten yan gübreler
  • N northernli1:
    Ustad bu hali ile yaklasik 80 ginluk en ufak bitkim
  • Tonii Tonii:
    karbon filtre ve fan dicektim pardon
  • N northernli1:
    Northern light bu sizce iyi bir verim alabilir miyim
  • N northernli1:
    Birsey soylemei icin cok mu erken
  • Tonii Tonii:
    tabiki