53. günde bubblegum auto

Karahoroz

Kıdemli Üye
Kankalar selam, 53. gününde bubblegum auto bitkimde ana sömeğin pistillerde kahverengileşme başladı. Bu durum normal mi? 4. Haftanın sonuna doğru çiçeğe girdi. Tricom üretimi nasıl sizce bu günlere göre?

Karahoroz

Kıdemli Üye
bitkinin tam gübre zamanı.gübreyi daya bitkiye
tam zamani dostum normal hicbir sıkıntı yok. sponsordan bubblegum auto benim bitkimde karşılaştirmak istersen
https://ibb.co/G2c8LYy 95 gününde 40.gun girdi cicege
Çok teşekkür ederim kankalar gübre yanıkları oluştu tabloyu tam ölçü gidince yine tam ölçü mü devam edeyim yarıya düşüreyim mi?

koala

Kıdemli Üye
Çok teşekkür ederim kankalar gübre yanıkları oluştu tabloyu tam ölçü gidince yine tam ölçü mü devam edeyim yarıya düşüreyim mi?
dostum ben ppm kalemi kullanıyorum ondan dolayı garanti olmayan bir yol tavsiye etmek istemiyorum böyle bi durumla karşı karşıya kalmadım biraz azaltsan daha iyi olur diyeyim gübreden olduğundan eminsen

koala

Kıdemli Üye
bitkini grow weed easy diye bi sayfa var oradan kenarlarının sararmasının gübre yanığı mı ışık stresi mi olduğuna karar ver gübre yanığı olarak uclarının hafıf sarardığını görüyorum onlar da olur yani kanka uffacık bu zamanda sen kendin bitki hastalıkları kısmından bitkiye tanı koyup yoluna bakarsan daha iyi sonuç alıcağını düşünüyorum üşenme, anında çözersin sonra acele edip bi karar verdikten sonra pişman olmazsın

Karahoroz

Kıdemli Üye
bitkini grow weed easy diye bi sayfa var oradan kenarlarının sararmasının gübre yanığı mı ışık stresi mi olduğuna karar ver gübre yanığı olarak uclarının hafıf sarardığını görüyorum onlar da olur yani kanka uffacık bu zamanda sen kendin bitki hastalıkları kısmından bitkiye tanı koyup yoluna bakarsan daha iyi sonuç alıcağını düşünüyorum üşenme, anında çözersin sonra acele edip bi karar verdikten sonra pişman olmazsın
Eyvallah kankam çok teşekkür ederim bakayım oradan da. Sayfayı biliyorum ama ingilizce olduğu için pek bakmamıştım. Oto çeviri işimi görür herhalde :)