53. gün auto jack herer

LucaChangretta

Kıdemli Üye
53. gün oldu auto diye aldım photo çıktı galiba mecburen 24 saat karanlığa alıp 12-12 döngüye aldım 3 gündür 12-12 devam ediyor sonuçlar aşağıda gözle görülür büyüme devam ediyor bana göre yakında çiçeklenmeye giricek gibi sizin fikirleriniz neler
Işık 800w hps
Sıcaklık 20-27
@Kanka
IMG_20210215_124026.jpg
IMG_20210215_124019.jpgIMG_20210215_124006.jpgIMG_20210215_123942.jpg

CahilKush

Doktor
53. gün oldu auto diye aldım photo çıktı galiba mecburen 24 saat karanlığa alıp 12-12 döngüye aldım 3 gündür 12-12 devam ediyor sonuçlar aşağıda gözle görülür büyüme devam ediyor bana göre yakında çiçeklenmeye giricek gibi sizin fikirleriniz neler
Işık 800w hps
Sıcaklık 20-27
@Kanka
Ekli dosyayı görüntüle 6348
Ekli dosyayı görüntüle 6349Ekli dosyayı görüntüle 6350Ekli dosyayı görüntüle 6351
Kankam sponsordan mı aldın orada çiçeklenme 60 ile 70 gün diyor bunu hiç göz önünde bulundurdun mu ?

CahilKush

Doktor
kanka sen söyleyince merak edip baktım, evet flowering time diye vermişler ama o normalde ortalama hasat zamanıdır autolarda. bir gariplik var o bilgide. auto dediğin 4. hafta içinde pistil çıkarmaya başlar sonra da ön çiçeklenmeye geçer.
Bilemedim kanka artık yapmissin değişimi göreceğiz etkilerini photo cikarsada üzme kendini takipteyim

LucaChangretta

Kıdemli Üye
Işığa elleme. Nemi 30-40 lara düşür. Sponsorlar pek hata yapmaz o konuda ama nem yüksekse çiçeklenmeye geç geçer. Isı dengesizligindende strese girip geç çiçeklenme olabilir
kanka ısı ışık kapalıyken ısıtıcı ile 20lerde felan geziyor açıkken max 28 başlarken biraz strese girmişti 1 aydır stres olmadan büyüyor daha 8-10 günlükken soğuk yedi biraz besinide geç verdim o yüzden strese girdi kızlar

Kanka

Administrator
Yönetici
aşşşırı bi sapma yok kanka kabul edılebılır sapmalar daha ne sorunlar cıkıcak karşına bunlar ufak şeyler çıldırcaksın :D

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • bafici bafici:
    ******** * ***** ******** ********* *** ***** ***** ******** **
  • bafici bafici:
    **
  • K Kamacı6161:
    ******** ******** ******* ***** ********** ***** **** **** ** ******* ****** ********
  • quorthon quorthon:
    ******** ********** ***** ***** ***** hahahaha**** ***** ******* ****** * **** ********
  • NewGardener NewGardener:
    ***** ******** ******** **** ***** hahahaha ********* *** **** ** ********** *** ***** ******* hahahaha***** ******** ***** ******** ****** ******** ******** ******** ****** ****** ******* ** ** ******* ***** ** ********** ******** ******* ***** ******* ******
  • Houp53 Houp53:
    hahahahahahahaha ** ****** hahahaha**** ********* **** ****** ********** **** ********* ********** **** hahahaha ***** hahahaha* ** ******** ******
  • T Tropikal.MR:
  • O Oci137:
  • O Oci137:
  • T Tropikal.MR:
    ******* ***** ******* ** ****** *** hahahahahahahaha
  • Houp53 Houp53:
    ****** **** ******** ******* *** ****** ******** ****** ******** ****** hahahaha ******
  • Houp53 Houp53:
    * *** ****** ******** ****** ******** ****** hahahaha ****** ******** ******* * * **** ****
  • L lityum:
    ***** ***** *
  • L lityum:
    **** ****** hahahaha* ****** **** ****** **********
  • L lityum:
    ** * ** *** ** * ** **
  • O Oci137:
    ******* ******* ********* **** *** ***** hahahaha ***** **** ********** **** **** ****** *** ******** ******** ********** ***** hahahaha* *** ******* *** ********* * ******* ****** ********* ********* ** ******* ***** hahahaha ***** ** ****
  • Houp53 Houp53:
    ******* ******* ********* **** *** ***** hahahaha ***** **** ********** **** **** ****** *** ******** ******** ********** ***** hahahaha* *** ******* *** ********* * ******* ****** ********* ********* ** ******* ***** hahahaha ***** ** **** ***** ****** *** *** ****** * ******** *** ****** ******** ****** hahahaha *******
  • Houp53 Houp53:
    hahahaha** ********* ******** ****** ******* ******
  • O Oci137:
    ******** ****** ****** **** ******** ********* ******* ******* ********* *** ****** ** ******** ***** ********** **** ********** hahahaha ********* ****** ****** hahahaha****
  • Houp53 Houp53:
  • Houp53 Houp53:
    ** hahahaha hahahaha* **** ****** ******** ******* *** hahahaha
  • Houp53 Houp53:
    *** ****** ********* ****** ******* ***** ******** ******* hahahaha
  • Houp53 Houp53:
    ***** hahahaha*** *** ******** ******* hahahaha ******** ***** ****** **** **** ******** ****** ***** ***
  • Night owl Night owl:
    Night owl Night owl: ****** ****** ****** **** ** ***** **** ******* ******