52. Gün auto Nrthn Lghts Hasata Kadar Güncel Tutulacak Tavsiye Bekliyorum

ReLaXxX

Yeni üye
Herkese selamlar saygılar 2 senedir iyi kötü bir şekilde 50 x 50 ayakkabı dolabında tang çizelgesi ile kendi ihtiyacını fazlası ile çıkaran biriyim cfl ve led lambalar ile ama bu sefer bir kaç ekleme yaptım sisteme güncel tutarak tecrübeli arkadaşların önerilerini bekliyorum saygılar.

Kabin : 80 x 80 x 180 içi mylar kabin
Işık : Mars Hydro Ts600
Hava çıkışı :100 m3 aksiyel fan
Hava girişi : 1 adet PC fan
Nem makinesi
Işık düzeni : 20 / 4
Işık mesafesi : 50 cm
Nem : 50 istediğim değeri bulabiliyorum
Sıcaklık : 25 - 28 derece arasında değişken
Tohum : Northern lights auto

Gübre: An sensi grow AB, sensi Bloom AB, carbolad , callmag , overdrive ,

Son sulama bugün 3lt ph ayarlı suya 6 ml sensi grow a+b 2 3 sulamada bir boş sulama yapıyorum 1 lt su ya 2 ml callmag ile

35.Gün

Son düzenleme:
Ü

Üye silindi 31315

Guest
Çok güzel eline sağlık. Kesinlikle denemek istediğim genetiklerden biri.

higthead

Jolly Green
Dostum maşallah devam zaten yapmışssın yapıcagını=) Her sulama alttan 250 - 500ml akıtıyorsan cok bos sulama yapmana gerek yok. Ppm degerlerı kacarsa bos sulama yap veya 3-4 sulama sonrası bol alttan akıtmalı kecılı sulamanı yap.

ReLaXxX

Yeni üye
Dostum maşallah devam zaten yapmışssın yapıcagını=) Her sulama alttan 250 - 500ml akıtıyorsan cok bos sulama yapmana gerek yok. Ppm degerlerı kacarsa bos sulama yap veya 3-4 sulama sonrası bol alttan akıtmalı kecılı sulamanı yap.
Teşekkür ediyorum zaman ayırdığınız için ama sizi yakalamışken bilginiz var ise tabi ışık 3 gün önce aldım ve ışık bitki arasi mesafe hakkında bilginiz var mı markası mars hydro ts 600

ReLaXxX

Yeni üye
Işık mesafesi 45 cm
Son gübreleme 6 ml sensi Bloom AB

Sonra ki sulama da bir bud başlamayın planlıyorum carbolad ile beraber vermem doğru olur mu @higthead

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • A ax-b:
  • A ax-b:
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ***** ***** ***** ****** ********* ******** *** hahahaha**** *** *** ** ********** ** ** ** ********* ****** ** **** **** ****** ******* *** ********** ******** ***** ****** *******
  • M merto1835:
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ****** ** ***** ******** *** ****** * **** *** ****** ****** ******** **** ********** **** hahahaha**** ******* ***** *** ******** *** **
  • A ax-b:
  • M merto1835:
    ******** hahahaha**** hahahaha**
  • NewGardener NewGardener:
    hahahahahahahaha
  • bandaleros bandaleros:
    ***** * ****** ** ***** ********* hahahaha* ****** ***** ********** ****** ***** ******** ******** *** **** ********
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ******* ****** ****** *** ******** hahahaha* ** ******* ****** ******** *** ********** ******

***** ******* ** ***** ***** **** ******** ********* **
  • bandaleros bandaleros:
    ******** ******** ********** ******* ** ***** ***** **** ******** ********* **
    ******** ***** *** ********* ******* ****** ***** ****** hahahaha **
  • bandaleros bandaleros:
    *** ******** ********* ***** ****** *** ******* ****** ***** ***** ******* ****** ******* **** ***** ****** ******
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ******* **** ******* *** ******** ** hahahaha* hahahaha** ********
  • bandaleros bandaleros:
    hahahahahahahaha
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
    ***** **** ***** ********* ********** ****** ********* ****** ****** ********** ******
  • M muharremince:
    ***** ****** ********** ********** ** ******* *** ********** ***** ******** **** hahahaha* hahahaha ******* ******* ******** *** ******* ******** hahahaha** ***** *** ** **** ******* *** ******** **** ***** ********* ** ****** *** ******** hahahaha*** *** ******
  • M muharremince:
    M muharremince: ****** ********* ****** ** ******** ** ********