5 günlük bitkilerim öldü mü?

Probis

Üye
yeni filizlenmiş bitkiyi direkt güneş altına koymak yanlış. gölge bir yerde birkaç boğum attıktan sonra ışık ihtiyacı artar o zaman güneşe alabilirsin. üzerine de pet kapatırsan arkadaşların dediği gibi nem yüksek olur hızlı gelişir. bu bitki iflah olmaz gibi.
Aslında dikkat ediyordum buna ama bugün biraz sabah güneşi alsın diye yerini değiştim ve unuttum :/ Neyse diğer gelen arkdaşlara daha iyi bi hayat sunucam :) üzdü bu durum :/

Tommy vercetti

Müptezel
Kanka dediğin gibi yapıcam dışarıya atıp tekrar riske atmak istemiyorum, 2 adet torch alıp 40-50 cm mesafe her bitkinin üstüne koyucam üzerlerinde de pet şişe olacak bitkilerin peki sorum şu alacağım torch hangi renk olmalı? Beyaz mı günışığı mı? Fark eder mi? @Tommy vercetti
Beyaz kamka gelişim döneminde beyaz çiçeklenme evresinde gün ışığı (sarı) olmalı dandik marka alma imkanın varsa noas yada cata marka al üstündeki plastiği çıkar 30-40cm den ber bitki başı 1 tane

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ********** **** ****** **
    +1
  • yoqyaa yoqyaa:
    **
  • D despacito:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • D despotdes:
  • D despotdes:
    ********** hahahaha* **** ********
  • D despotdes:
  • B bluedream.an:
    ***** ****** ******* ******* ****** * **** ********* ********* hahahaha ***** **** ***** ******** hahahaha** ******** *** *** ****** ****** *** ****** ******* *** ******** ****** ******* ******* ********** **********
  • B bluedream.an:
    *** ***** **** hahahaha ***** hahahaha*** *******
  • B bluedream.an:
    ** *** ******** ***** ***** ********* ***** ****** *** ******** ******* *****
  • B bluedream.an:
  • B bluedream.an:
    **** ******** hahahaha *** ****** ***** * **** ******* ******* ****** ** ******** *** ** ******** ***** hahahaha****** ****** ********
  • Night owl Night owl:
    ***** ********** hahahaha**** *******
  • Night owl Night owl:
    ** ** ******** ******* ***** ** *** ******** ***** ***** ********* ***** ****** *** ******** ******* *****
  • kawinnnz kawinnnz:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • kawinnnz kawinnnz:
  • M merto1835:
    hahahaha**
  • kawinnnz kawinnnz:
  • M merto1835:
  • M merto1835:
    hahahahahahahaha
  • M merto1835:
  • M merto1835:
  • M merto1835: