4x jack herer son durum

LucaChangretta

Kıdemli Üye
Evet dostlar kızların artık son zamanları sömekleri morlaştırmak için tavsiye lazım
Gün 90
Gübreler An grow micro bloom
Işık 800w hps
Küçük bir test yaptım 2 günlük kuruma ile bir sigara 4 kişiyi iptal etti daha dumanı vermeden kafası geliyor insanı sürekli mantıklı düşünmeye itiyor bu kızlardan içip ehliyet sınavına girdim kusursuz bir şekilde tekte geçtim
IMG_20210324_201717.jpgIMG_20210324_201702.jpgIMG_20210324_201636.jpg
IMG_20210324_201729.jpg

nasa

Doktor
Evet dostlar kızların artık son zamanları sömekleri morlaştırmak için tavsiye lazım
Gün 90
Işık 800w hps
Küçük bir test yaptım 2 günlük kuruma ile bir sigara 4 kişiyi iptal etti daha dumanı vermeden kafası geliyor insanı sürekli mantıklı düşünmeye itiyor bu kızlardan içip ehliyet sınavına girdim kusursuz bir şekilde tekte geçtim
Ekli dosyayı görüntüle 7168Ekli dosyayı görüntüle 7169Ekli dosyayı görüntüle 7170
Ekli dosyayı görüntüle 7167
sömeklerin ince kalmış gübrelerinde bir miktar artış yapabilirsin

NECCO

Yeni üye
kanka bende degeneticadan aldım jack herrer fem 2 tane attım 1 tanesı cıktı ama dıgerınden hıcbır goruntu ses yok yaklasık bır hafta oldu daha beklemelımıyım ? yoksa tohum mefta mı :)

İllegal01

Yeni üye
Gün 90
Işık 800w hps
Ekli dosyayı görüntüle 7168Ekli dosyayı görüntüle 7169Ekli dosyayı görüntüle 7170
Ekli dosyayı görüntüle 7167
Kanka 1 tohumdan kaç gram aldın

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke deyorke:
  • Z ZzındıK:
  • İ İbo Dayı:
  • K Kblaybrn:
    hahahaha ********** ******* ******** **** *** ***** *** **** ******** ***** **** ** **** ***** ****** ***** ***** hahahaha*** ***** hahahaha***** ********* **** *** ***** ***
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ***** ****** ********* hahahaha ******** **** **** ***** hahahaha*** ******* ***** ****** ******* hahahaha **** ******* ***** hahahaha*** hahahaha******* ********** ******* ******** **** *** ***** *** **** ******** ***** **** ** **** ***** ****** ***** ***** hahahaha*** ***** hahahaha***** ********* **** *** ***** ***
    bandaleros bandaleros: ***** ***** ****** ********* hahahaha ******** **** **** ***** hahahaha*** ******* *****...