490 TL olan kabin hakkında tavsiyeler

• Konbuyu başlatan Üye silindi 20042
  • Başlangıç tarihi

99Grind

Üye
Bez dolabın ölçüleri ne kanka bi de sana bi taktik vereyim terziye ver dış taraftan fermuarın yanından boyluca kumaş diktir o kısımları kapar sızdırmazlığı sağlarsın
kanka terzide olsa afişe etmek istemiyorum zaten sadece ön kısımda var bu sorun gerikalan kısımlar mukavva ve petek arkası yansıtıcılarla kaplı. onuda kendim aşarım birşekilde :)

Ü

Üye silindi 20042

Guest
kanka terzide olsa afişe etmek istemiyorum zaten sadece ön kısımda var bu sorun gerikalan kısımlar mukavva ve petek arkası yansıtıcılarla kaplı. onuda kendim aşarım birşekilde :)

Anladım dostum senin şu kabine baktımda 1 metre genişliği olan bi dolap o kadar küçük olamaz orada 2 bitki yetişir yani biraz kısa mı tuttun kabini kanka bi de terzi nerden anlasın birçok nedeni olabilir onu yapmanın olmadı çıtçıtlarlar sen yap bende de 68-1.20-1.68 ölçülerinde bez dolap var bunun kumaşına growkentten mylar alıp terziye verip diktiricem tüm alanı kullanabilir olucam sonra daha güzel olur içinde 3 auto bakmayı planlıyorum

99Grind

Üye
Anladım dostum senin şu kabine baktımda 1 metre genişliği olan bi dolap o kadar küçük olamaz orada 2 bitki yetişir yani biraz kısa mı tuttun kabini kanka bi de terzi nerden anlasın birçok nedeni olabilir onu yapmanın olmadı çıtçıtlarlar sen yap bende de 68-1.20-1.68 ölçülerinde bez dolap var bunun kumaşına growkentten mylar alıp terziye verip diktiricem tüm alanı kullanabilir olucam sonra daha güzel olur içinde 3 auto bakmayı planlıyorum
Kanka ben hiç bir bitkiden fazlasına çıkmıcam hedefim bu yönde o yüzden kendimi stoplatıyorum :) Kabinide o yüzden iki bitkilik düşünmediğimden sağlamlığa abandım onu başardım :D şimdi ışık sızdırmazlığınıda halledince tamamdır. Lakin tavsiyen için çok teşekkür. Kabinim 50-100-120 bu arada resimden çok anlaşılmamış olabilir ana konuma bakarsan orda daha iyi görebilirsin.

Ü

Üye silindi 20042

Guest
Kanka ben hiç bir bitkiden fazlasına çıkmıcam hedefim bu yönde o yüzden kendimi stoplatıyorum :) Kabinide o yüzden iki bitkilik düşünmediğimden sağlamlığa abandım onu başardım :D şimdi ışık sızdırmazlığınıda halledince tamamdır. Lakin tavsiyen için çok teşekkür. Kabinim 50-100-120 bu arada resimden çok anlaşılmamış olabilir ana konuma bakarsan orda daha iyi görebilirsin.
Anladım kanka senin iç kısmı dar yaptın di mi 100 cm değilde 50 cm e düşürdün galiba dış kısmı aynen büyük ama içi dar gözüküyor ondan dedim

Herturlu

Yeni üye
Kankalar sistem güzel olmuş fakat kullandığınız yansıtıcıda katlama izleri var buda loupe effect dediğimiz ışığın tek bir noktaya yoğunlaşmasıyla hem ısı hemde diğer problemleri beraberinde getirebilir, ayrıca 1 metresi ne kadar ucuz görünsede aslında fiyat olarak kaliteli yansıtıcılarla aynı seyrediyor. Sizin kullandığınız yerine https://toprakvesu.com/panda-yansitici-flim-5m?search=yansıtıcı panda yansıtıcı kullanabilirsiniz. Hem siyah tarafı %100 ışığı kesiyor. 200 tl şuan ki fiyatı ama 5 metre ve 3 metre genişliği var ortalama 2 dolap kaplarsınız bununla hemde ışık sorununa kesin çözüm olur saygılar

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • C caaranasıl:
    ******** hahahaha** ****** ***
  • O otonomon:
  • O otonomon:
    ******* *** ***** ****** * *** hahahaha******* ***** ****** ****** ******* hahahaha*
  • bandaleros bandaleros:
    ******* *** ****** hahahaha** *** ***** ****** * *** hahahaha******* ***** ****** ****** ******* hahahaha*
  • bandaleros bandaleros:
    hahahahahahahaha*****
  • bandaleros bandaleros:
  • İ İbo Dayı:
    ********** **
  • İ İbo Dayı:
    ** ***** ******* hahahaha ***** *******
  • bandaleros bandaleros:
    **** ***** **** **** hahahaha**
  • bandaleros bandaleros:
  • İ İbo Dayı:
    ******** ***** ***** *** hahahaha ******** hahahaha*
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ***** * ****** hahahaha******
  • İ İbo Dayı:
  • bandaleros bandaleros:
  • İ İbo Dayı:
    *** ******** **
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
    *** ** ***** hahahaha*
  • İ İbo Dayı:
    ********** hahahaha******** ** ********* *********
  • İ İbo Dayı:
    ***** ******** ******* ******* **** ******* ***** *** *** hahahaha* ********
  • İ İbo Dayı:
    ****** ***** ***** ** ***** ** ********* **** hahahaha**** *** ******* ** ***** ********* *****
  • bandaleros bandaleros:
  • İ İbo Dayı:
    hahahaha* **** *******
    +1
    İ İbo Dayı: hahahaha* **** ******* +1