45. Gün çorbacı

Pablo Emilio Escobar

Kıdemli Üye
Selamın aleyküm brolar dumanınız bol olsun bazı sıkıntılardan dolayı foruma fazla giremedim bu arada bitkiylede fazla ilgilenemedim bu grow bitsin diye 12 12 ye çektim bitsin diye uğraşıyorum yeni tohum çözdüm yeni growa başlamak istiyorumm sakin kafayla.
Çorbacı 45 günlük
Çeşme suyunu dinlendirip veriyorum ph ayarlamadan
Gübre ev yapımı boş sulamada yumurta kabuğu dolu sulamada kahve telvesi ve çay posası veriyorum
Sıcaklık nem hakkında hiç bi bilgim yok arkadaşlar dümdüz grow yorumlarınızı eksik etmeyin seviliyosunuz.

Selamın aleyküm brolar dumanınız bol olsun bazı sıkıntılardan dolayı foruma fazla giremedim bu arada bitkiylede fazla ilgilenemedim bu grow bitsin diye 12 12 ye çektim bitsin diye uğraşıyorum yeni tohum çözdüm yeni growa başlamak istiyorumm sakin kafayla.
Çorbacı 45 günlük
Çeşme suyunu dinlendirip veriyorum ph ayarlamadan
Gübre ev yapımı boş sulamada yumurta kabuğu dolu sulamada kahve telvesi ve çay posası veriyorum
Sıcaklık nem hakkında hiç bi bilgim yok arkadaşlar dümdüz grow yorumlarınızı eksik etmeyin seviliyosunuz.

Allah kabul etsin bro durum içler acısı

maria

Üye
canım tekrar merhaba bu sigara halen yaşıyormu :D
velhasıl diğer tohumu zaman kaybetmeden pet bardağa atabilirsin bu sana 5 10 g bile vermeyecek sadece zaman kaybı hemen işe koyulmalısın.

Pablo Emilio Escobar

Kıdemli Üye
Yaprakları çok erken almışsın kanka adam kuvvetlenmeden yaprak almışsın kelleyi kırmakta lst yapmakta özellikle yaprak almak için aceleci davranmissin tek gördüklerim su an bu , bu nedenle küçük kalmış gibi gözüküyor bol hasatin olsun
Kanka haklısın çok sıkıntılar çıktı iple yana gerdirirken 2 tane kelleyi kırmışım farketmeden sağlık olsun tecrübe ediniyorux sağol yorumun için

Pablo Emilio Escobar

Kıdemli Üye
canım tekrar merhaba bu sigara halen yaşıyormu :D
velhasıl diğer tohumu zaman kaybetmeden pet bardağa atabilirsin bu sana 5 10 g bile vermeyecek sadece zaman kaybı hemen işe koyulmalısın.
Kanka zamandan yana sıkıntım yok elektrik desen 50tl fark koyuyor yani 5 10 gr farketmez önemli olan yanlışı doğruyu öğrenmek :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********