4 Gorilla 2 Çorbacı İçin Bilgi Verirmisiniz

candella12366

Yeni üye
Beyler bitkilerim son 3 haftası kaldı gübre takvimine göre sprey ne zaman vermem lazım SUana kadar takvimdeki sıralamaya göre Grow bloom micro b-52 big bud kullandım bugun big bud kesip overide başladım çiçeğimin biri 1.5 metreyi geçti diğerleri 60 ila 80 cm arası çok fazla çiçeği yok 1.5 metre olan gibi birde spreyı ne zaman vericem 2 hafta daha bloom grow mıcro b52 ve overide kullanıp flush atıcam ama gorunurde flus için erken gibi yardımcı olursanız sevinirim

candella12366

Yeni üye
Farklı yerlerden diğerleri gübre takvimine göre 2 haftası kaldı flus yapıp hasat etmem lazım ama büyük olan hariç diğerlerinde gelişme yok çok fan yapraklarının çoğunu temizledim

Ü

Üye silindi 22665

Guest
Kanka selam, son 3 hafta derken neyi kastettin. Bitkiler daha çiçeğe girmemiş. Kac saat ışık altında bitkilerin.

Ü

Üye silindi 22665

Guest
Kanka kabinde büyüttüğümüz photo bitkileri veg dönemi bitince 24/48 saat karanlığa alıp sonra 12/12 ışık döngüsüne alıp kendimiz çiçeğe sokariz. Bu işlemi yapmadiysan bitki veg de kalir.

Rastaa!

Üye
gübre işine pek ayıkmam ama overdrive için çok erken aldığın ürünün besin tablosunu arattır googlede o şekilde ver bide değişik bitki olmuş kaç saat ışık veriyosun 12 12 ye aldınmı?

Ü

Üye silindi 22665

Guest
çimlendiktek sonra sonra saksıya ektim 25 nisan 25 mayıs 25 haziran 2.5 ay oldu ama gübre takviminin 8 haftası var ve 1 haftası kaldı takvime göre sonra flus diyor ama 2 bitkimde kıllar çıktı sadece derlerinde birşey yok az az cıkıyor
Kanka selam ,bitkilerin oto değil. 24 saat karanlik sonra ışık döngüsünü 12/12 yap
çimlendiktek sonra sonra saksıya ektim 25 nisan 25 mayıs 25 haziran 2.5 ay oldu ama gübre takviminin 8 haftası var ve 1 haftası kaldı takvime göre sonra flus diyor ama 2 bitkimde kıllar çıktı sadece derlerinde birşey yok az az cıkıyor
Kanka selam ,bitkilerin oto değil. 24 saat karanlik sonra ışık döngüsünü 12/12 yap. Oto bitkiler kendileri çiçeğe girer biliyorsun ve bu max 45 gün sürer. Senin bitkiler photo.

candella12366

Yeni üye
Kanka selam ,bitkilerin oto değil. 24 saat karanlik sonra ışık döngüsünü 12/12 yap

Kanka selam ,bitkilerin oto değil. 24 saat karanlik sonra ışık döngüsünü 12/12 yap. Oto bitkiler kendileri çiçeğe girer biliyorsun ve bu max 45 gün sürer. Senin bitkiler photo.
anladım reis sponsor saolsun oto diye photo kitlemiş

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • A ax-b:
    ****** dready* *********** **** *****
  • Q qimliqsiz:
  • A ax-b:
    ********* ****** **** **** ******** **** ******** ***** * ***** ******* ********** *** ***** ** ***
  • I isoT:
  • B Bomberx:
  • A ax-b:
    ** ***** ******** ***** *** dready*** ***** **
  • I isoT:
    dready **** ********
  • Q qimliqsiz:
    ** ** ******* ********* **** dready* ******* ****** ***** ***** ********** *******
  • Q qimliqsiz:
  • A ax-b:
    ***** ******* dready* * ***** ****** ** dready** ***** ****** ********** *****
  • VendettaX VendettaX:
    ******** *** **
  • Q qimliqsiz:
    ******** *********** ******* ******* *** ***** ** ** **** ***** ********** dready
  • A ax-b:
    **** ****** *** ***** ********** *** **
  • Q qimliqsiz:
    ** ******** * ** ***** ***** ** ****** *** * ****** ********* **** dready**** dready* ********* dready
  • A ax-b:
    **** ******** dready ********* ****** * ****** ********* **
    +1
  • Q qimliqsiz:
    ***** ******* ** ****** **** dready ********* *********
  • B Bomberx:
  • Q qimliqsiz:
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ******* ** ****** *** ******* ******* ***** *** ****** ****** ** *** ***** ***** ********* dready *** * ******* ******* ***** ***** ** ** ******* *********** ***** ******** ******* *** **** dready* ********* ***** ******** **
  • Night owl Night owl:
  • A ax-b:
    ***** ******** ****** *** **** ********* **
  • VendettaX VendettaX:
  • VendettaX VendettaX:
  • A ax-b:
    ***** ** ***** dready*
  • A ax-b:
    A ax-b: ****** *********** *********