4× auto blue dream hasat edildi..

Yesil088

Üye
Evet arkadaşlar bir serüvenin daha sonuna geldik
Sponsordan temin ettiğim 4 adet auto blue dream tohumlarimin 88.günlerin de sonlarina geldik.bugün buruk! bir mutlulukla kesip kurumaya astım.. ağır eğitimlerden geçerek bugüne geldiğimizi söyleyebilirim. Resimleri birakiyorum...Darısı tüm tohumsuz dostlarimin başına..Yepyeni bir grow serüveninde görüşmek dileğiyle..Hasatınız gür , dumaniniz bol olsun..
@TohumsuzEsrar @HippieKanka @Ripley'sOG @silas @Altınpipo @redCliffe @user @Mr.Mrs.420 @HHH @Rebelmove
Resimler ;

Fan ve şeker yapraklari trimlenmiş ,sadece sömekler 226 gr. geldi arkadaşlar 1 aydir rahat 40 gr.tirtiklayarak içtiğimi de eklersem 266 gr olarak buraya birakiyorum. Evet ortalamanin altinda bi hasat miktari belki ama. Beni memnun etti , sonraki growlar artarak devam edeceğini düşünüyorum. Herkeze basarilar.dumaniniz bol olsun
Resimler açılmıyoe knk

El_Takashi

Kıdemli Üye
knka toppıng kaç kez yaptın ? Ve lst eğıtımı vermışsın bellu ? Başka var mı eğıtım, guzel hasat almışsın

Ü

Üye silindi 20002

Guest
Lezzetli görünüyorlar kanka.Afiyet, dumanın bol ve zehir olsun.Ts3000 450 watt? Watt başı 0,6 gr. Alanın ve kullandığın saksı ölçüsü neydi?
Bence autonun bokuyla uğraşma bir sonrakinde photo yap watt başı 1 e falan çıkarır heralde seni.

Byfendi

Kıdemli Üye
Lezzetli görünüyorlar kanka.Afiyet, dumanın bol ve zehir olsun.Ts3000 450 watt? Watt başı 0,6 gr. Alanın ve kullandığın saksı ölçüsü neydi?
Bence autonun bokuyla uğraşma bir sonrakinde photo yap watt başı 1 e falan çıkarır heralde seni.
Tesekkur ederim ederim guzel dileklerin için. 15 litre bez saksı, 120. 120 kabin.

Bu tatar

Üye
Kaçıncı günde çiçeklenmeye başladı bitkin, bu genetiğin ciceklenme süresi nekadar? Benim bitkiler de aynı genetik blue dream auto. 1.5 aydır çiçeklenmedeler, büyütecim yok sence hasat zamanı gelmiş mi Trikomların yarısı kahverengileşti, biraz tirtiklayıp kalorifer üzerinde kurutup içtim kafası çok yoğun değil
-22/2 ışık veriyorum bitkilere

Marazzssc

Müptezel
Kaçıncı günde çiçeklenmeye başladı bitkin, bu genetiğin ciceklenme süresi nekadar? Benim bitkiler de aynı genetik blue dream auto. 1.5 aydır çiçeklenmedeler, büyütecim yok sence hasat zamanı gelmiş mi Trikomların yarısı kahverengileşti, biraz tirtiklayıp kalorifer üzerinde kurutup içtim kafası çok yoğun değil
Yogun degil derken kanka iyi degilmiydi

Byfendi

Kıdemli Üye
Tatar kanka büyüteçsiz bisey söylemek zor.ciceklenmenin 70 i derken? Toplam kacinci gunleri.

Marangoz7

Yeni üye
Güncel. Trimlenmiş sadece sömekler 226 gr. 1 aydir rahat 40 gr tirtiklayarak içtim. 266 gr olarak bu growu noktaladim dostlar. Hasatiniz bol olsun
Kanka selam garip bir soru soracağım kısa zaman önce hasat yapmış biri olarak sana soruyorum. hasat tahmini yapmaya çalışıyorum. Super lemon haze photo şuan 110. Gün Overdrive başlayıp sömek şişirdikden sonra kaba bir tahmin ne alabiliriz sence. 7 büyük 4-5 alt küçük dal var

Byfendi

Kıdemli Üye
Kanka selam garip bir soru soracağım kısa zaman önce hasat yapmış biri olarak sana soruyorum. hasat tahmini yapmaya çalışıyorum. Super lemon haze photo şuan 110. Gün Overdrive başlayıp sömek şişirdikden sonra kaba bir tahmin ne alabiliriz sence. 7 büyük 4-5 alt küçük dal var
Resimler açilmiyor dostum

Marangoz7

Yeni üye
Resimler açilmiyor dostum
Kanka yeniledim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
    ***** hahahaha ***** ******* hahahaha **** *
  • bandaleros bandaleros:
    hahahaha ******** ***** *** ******** ***** *** * * *** *** ****** ********* ******** hahahaha ******* ***** ******** ****** **** * **** ** **** *** hahahaha***
  • M merto1835:
    hahahahahahahahahahahahahahahaha
  • bandaleros bandaleros:
    ****** ***** ** hahahaha ** *** ****** ******** ** ***** ****** ******* ******* *** *** ** **** *** ***** ******
  • M merto1835:
  • M merto1835:
    ****** hahahaha* ***** ****** *****
  • M merto1835:
    ******** ******* hahahaha** ******* ** *** ********* *******
  • Didrug Didrug:
    * ******** ** ********** ** ***** hahahaha hahahaha
  • Didrug Didrug:
    ******* **** ***** *** *** ** **** hahahaha
  • Didrug Didrug:
    hahahaha** ** ***** ****** ******* ***** *********
  • M merto1835:
  • bandaleros bandaleros:
    ****** * ******* * ******** **** hahahaha* *** *** hahahaha* * ********** ******* ******** ** ********** ** ***** hahahaha hahahaha
  • Didrug Didrug:
    ***** *** hahahaha *** **** ** ********** ****** ****** * ******* * ******** **** hahahaha* *** *** hahahaha* * ********** ******
  • Didrug Didrug:
    ***** * ***** ** ***** hahahaha* ******* *******
  • Didrug Didrug:
    * ***** *** ******* ****** hahahaha ******* ******* ***** ********* *** *** **
  • Didrug Didrug:
    ** ** **** hahahaha** * **** ***** ********* ******* ********* ******* **** **** ***** **** *** *** **
  • Didrug Didrug:
  • bandaleros bandaleros:
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
    hahahaha ** *****
  • bandaleros bandaleros:
    ********** ******* hahahaha**** **********
  • M merto1835:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*******
  • M merto1835:
  • bandaleros bandaleros:
    *** hahahaha**** **** ***** *** ********** ***** *******