3x auto blue dream kızları anlamıyorum

Merhaba arkadaşlar kızlarımın bu gün 47. günü beklediğimden yavaş büyüyorlar sanki az önce sömekleri kapatan yapraklardan bir kaç tane alırken sömeklerin bi kactanesinin şeker yapraklarında ve normal yapraklarda yanık gibi lekeler gördüm sizce neden olmuş olabilir böcek veya haşereden çok korkuyorum yorum ve yardımlarınızı bekliyorum.

a-420

Müptezel
Merhaba arkadaşlar kızlarımın bu gün 47. günü beklediğimden yavaş büyüyorlar sanki az önce sömekleri kapatan yapraklardan bir kaç tane alırken sömeklerin bi kactanesinin şeker yapraklarında ve normal yapraklarda yanık gibi lekeler gördüm sizce neden olmuş olabilir böcek veya haşereden çok korkuyorum yorum ve yardımlarınızı bekliyorum.

Gubre fazla topragin kuruysa ph ayarli suyla flashla kanka.

Gübrelere fazla abanmışsın bitkinde besin yanıkları var dolayısıyla besin alamamış kitlenmiş flushla ilk sulama bos veya 3de 1 oranında cal-mag ver
Kankam sulamamı şu şekilde yapıyorum 1 dolu 2 boş toprak 2 .5 günde kuruyor ortalama 1 haftada dolu sulama yapıyorum bu sabah gübreli sulama yaptım bilseydim yapmazdım ama ondan önceki iki sulamam da boştu toprağın kurumasına 2 gün var nasıl bir yol izliyeyim kuruduktan sonra flush mı atayım

C

Canna

Guest
Grow gübresi ver hemde semanin %25 fazlasini, bitkilerin azot istiyor, isik ver sömekler sismez isiksiz

Grow gübresi ver hemde semanin %25 fazlasini, bitkilerin azot istiyor, isik ver sömekler sismez isiksiz
Bu sabah şemaya göre güzel bir gübreleme yaptım o besin yanıkları aslında çiçeğe başladığından beri var o ara gübreyi fazla abanmıştım arkadaşlar gübre yanığı deyince bende şaşırdım kızların aç olduğunu biliyorum çünki bir sonra ki sulamam da kanka çal mag vericem onunla birlikte biraz daha grow gübresi takviye ederim kankam bir sorum olucak bitkide ki yanıklar sence çal mag eksikliğinden kaynaklanıyor olabilir mi bide litre başına kaç ml vermeliyim

C

Canna

Guest
Dostum bitkinin calmag ihtiyaci yok, sadece azot ver bitkinin yapraklari gene yesile dönsün, verme calmag iyice yakma bitkiyi,BAK BÜYÜK YAZDIM. BITKINE AZOT VER.

OttoMan347

√SEFİR√
Abi son resimden anlaşılır sanırım son resime kimse bakmadı.. benekler kalsiyum eksikliği renk açılmaları magnezyum eksikliği. Callmag ver duzelecek

Abu Hay'OT

Ordinaryüs
bence asıl sıkıntı şu, fotolar karışık. benim gördüğüm kadarıyla birinin eksiği azot çünkü eski dallardan itibaren sirayet etmiş. diğerindeki yanıklar kalsiyum ve damar arası açık yeşil magnezyum eksiği. tahminimce hepsinin tedavisi farklı olmalı.

en sağlıklı yorum için 1. bitki diye yaz dostum genel ve yakın foto koy.

2. bitki - diye yaz fotoları koy

3. bitki - diye yaz fotoları koy.

bence asıl sıkıntı şu, fotolar karışık. benim gördüğüm kadarıyla birinin eksiği azot çünkü eski dallardan itibaren sirayet etmiş. diğerindeki yanıklar kalsiyum ve damar arası açık yeşil magnezyum eksiği. tahminimce hepsinin tedavisi farklı olmalı.

en sağlıklı yorum için 1. bitki diye yaz dostum genel ve yakın foto koy.

2. bitki - diye yaz fotoları koy

3. bitki - diye yaz fotoları koy.
Yorumlarınız için çok teşekkür ederim kankalar bir an önce yüklüyeyim diye fotoları karışık koydum genel olarak eksikleri nasıl gidericeğimi anladım kalsiyum magnezyum eksikliği çeken yapraklarında benek olan kızlara çal mag takviyesi yapıcam azot eksikliği çeken renkleri açılan yapraklarda grow gübresi ağırlık vericem ona göre izliyicem teşekkür ederim herkese değerli yorumları için

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T Turco:
    ****** hahahaha* hahahaha* **** ***** **** ********** ********** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha********
  • T Turco:
  • Bomberx Bomberx:
  • bandaleros bandaleros:
    +1
  • C chef26:
  • T Turco:
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
  • C chef26:
    **** ***** ** ******** ****** ********** ** **** ****** hahahaha ******* ******* ******** ********** *** ** ***** ******* ***** ****** ** ******** hahahaha*
  • C chef26:
    ** ***** ****** **
  • T Turco:
  • T Turco:
  • T Turco:
    ***** ********** ** **
  • C chef26:
    ******** ***** **** **
  • T Turco:
  • C chef26:
  • T Turco:
  • C chef26:
  • T Turco:
  • T Turco:
  • NewGardener NewGardener:
  • C chef26:
    ******** ****** hahahaha**
    +1
  • bandaleros bandaleros:
  • T Turco:
    ** **** ****** *** **** ******** **** *** ******* ***** hahahaha****** ****** hahahaha**
  • T Turco:
    *** ******** **** **** ** ** **** **** hahahaha*** ***** **** hahahaha* *** ***
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    Didrug Didrug: hahahahahahahaha hahahahahahahaha