34. Gün Hastalık ve problemler var

Shadedmelee

Yeni üye
Kanka ben ayda 2 veya 3 sefer duruma göre 1lt suya 2 yemek kaşığı keçi boynuzu unu karıştırıp 1 gün bekletip veriyorum ve çokta faydasını görüyorum gövde kalınlaşıyor, kökler sıklaşıyor, yapraklar çok sağlıklı oluyor ve sömekler yapış yapış oluyor. Ben doğallıktan yanayım.

cancos84

Yeni üye
call mag vermiyorum kankalar cok acil yani ne yapmam lazim bugün kestim o kötü yaprakları ama hala var hemen hemen hepsinde lekeler var ve şimdi daha yeni çıkan filizlerde mor lekeler var doktorlara duyrulur böceklere karşı fis fis sıkıyorum karıncalar var arapsabunu sirke su

Lemonh01

Yeni üye
Kanka bitkin benim cal-mag eksik diye bağırıyor bence acil revive ve cal-mag ver. Aynisi benim arkadaştada oldu 5 dk önce gel mag ve revive verdim. sende bul ve kullan

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NE0 NE0:
    ***** ***** ****** ********** ***** ** hahahaha* *** ******* *** ********* ***** *********
  • NE0 NE0:
    ***** ***** ***** ********** **** hahahaha*
  • NewGardener NewGardener:
    ******* **** hahahaha** ******** ******** ***** *****
  • NE0 NE0:
  • NE0 NE0:
    ********* ***** ***** ** ****** ********* ** **** ****** **** *** **** ****** ** ********
  • puslu77 puslu77:
    ** ******* ****** ***** *** ********** ******** **** ****** ***** ********* *** ***** ** ******* **** ******** ** ****** *******
  • E eagle54:
    ***** ** ******** hahahaha*** ********* ***** ***** ** ****** ********* ** **** ****** **** *** **** ****** ** ********
  • NE0 NE0:
    ***** ** ******** hahahaha***
  • NE0 NE0:
    ***** *** **
  • puslu77 puslu77:
    ********* ***** ***** ** ****** ********* ** **** ****** **** *** **** ****** ** ******** *** ******* ***** ****** ***** ******* ***** ******* hahahaha******* hahahaha ****** ******** *****
  • puslu77 puslu77:
    ***** ** *** ********* ******* hahahaha *********
  • puslu77 puslu77:
  • NE0 NE0:
    ***** * ***** ** ******* ********** ********* ******** **** ******** ****** ***** **** **** ** ********** ********* ***** hahahaha* **** ****** ** * ******* * ******* *********
  • NE0 NE0:
    ****** ***** hahahaha* **** hahahaha* ***** ******** *****
    +1
  • E eagle54:
  • puslu77 puslu77:
    ****** ***** hahahaha* **** ****** ******** *** ********* ****** ****** ***** ******
  • NE0 NE0:
  • L lucid:
    ******* ******* ** ***** **** *** **
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*****
    Night owl Night owl: hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*****