31 günlük bebeklerimm

jesh33

Yeni üye
Bugün ilk zirai ilaç takviyelerini verdim
Amonyum sülfat✓ (Topraktan)
Demir✓(çok az miktar topraktan)
Potasyum nitrat✓(çok az miktar topraktan)
2 veya 3 günde bir sulama yapıyorum
Haftada bir güvercin gübresi karışımı vermeye başladım (Toplam 2 sefer uyguladım)
Tavsiye görüş ve önerilerinizi bekliyorum

YouDet

Üye
Maalesef bu bitkiler olmayacak şişelerin içinde olmaz kovanın içinde olmaz ve o toprakla da olmaz
Üstat zaten söylemiş. Kanka o saksı niyetine kullandığın şeyler çok küçük gelecekler. Takviyeye başladığına göre para harcıyorsun. İlk önce toprak ışık ve saksı için para harcamanı öneririm bende.
Toprak olarak biobizz kullanabilirsin yada marketlerden kaliteli torf toprağı alabilirsin.
Saksı olarak 20 litrenin altına düşmeden saksı alabilirsin, bol bol drenaj delikleri açmayı unutma.
Genetik bilgileri varsa yazarsan üstatlar ona göre yönlendirecektir, çorbacı tohumu ise onu da belirt kankam

jesh33

Yeni üye
Üstat zaten söylemiş. Kanka o saksı niyetine kullandığın şeyler çok küçük gelecekler. Takviyeye başladığına göre para harcıyorsun. İlk önce toprak ışık ve saksı için para harcamanı öneririm bende.
Toprak olarak biobizz kullanabilirsin yada marketlerden kaliteli torf toprağı alabilirsin.
Saksı olarak 20 litrenin altına düşmeden saksı alabilirsin, bol bol drenaj delikleri açmayı unutma.
Genetik bilgileri varsa yazarsan üstatlar ona göre yönlendirecektir, çorbacı tohumu ise onu da belirt kankam
Eleştirileriniz için ikinize de ayrı ayrı teşekkür ederim ben Çukurova bölgesindeyim karpuz kavun işi yapıyoruz ayrıca narenciye sektöründeyiz bildiğiniz gibi geçen günlerdeki sıcaklardan dolayı ovadaki çoğu karpuz domates ürünleri yandı ben de bu sıcaklardan korktuğum için henüz asıl bahçe toprağıyla oluşturmadım yalnız ilk ilacını verdim toprakla buluşturduğunda sizinle paylaşacağım teşekkür ederim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • marcoo marcoo:
    ******* ***** **
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ******* ******* ****** hahahaha**
    +1
  • Y Yer1n7kat6:
    ****** ******* hahahaha** ***** **
  • marcoo marcoo:
    ****** **** hahahaha*** *******
    +1
  • I indicaberry:
    ******** *** ***** ********** hahahaha*** **** ********
  • I indicaberry:
  • Tropikal.MR Tropikal.MR:
    hahahahahahahaha
    +2
  • marcoo marcoo:
    ******* ********* ******* hahahahahahahaha*******
    +1
    * ***** hahahaha** *** ***** **** *******
  • marcoo marcoo:
    ***** ******* **
    hahahaha ****** hahahahahahahaha**
  • marcoo marcoo:
    hahahahahahahaha**** *** *****
    +1
  • marcoo marcoo:
    hahahaha ****** ***** *****
    ********** hahahaha**** **** hahahaha*** *******
    +1
    *** ********* hahahahahahahaha
    +1
  • Houp53 Houp53:
    hahahahahahahaha****** ********* ** ***** ******* hahahaha******
    +1
  • marcoo marcoo:
    ********** hahahaha*** *****
    * ***** ***** * **** ***** ****** ******* ******* * **** hahahaha **** ******* ****** hahahaha** ***** hahahaha*** ********* ** ***** ******* hahahaha******
    +1
  • marcoo marcoo:
    * ***** ***** * **** ***** ****** ******* ******* * **** hahahaha **** ******* ****** hahahaha** ***** hahahaha** **** **** ****
  • Houp53 Houp53:
    * ***** ***** * **** ***** ****** ******* ******* * **** hahahaha **** ******* ****** hahahaha** ***** hahahaha** ******* ********** ** **** *** ***** ****** ******** hahahaha* **** ******** ******* *** *** hahahaha* ****** ********** ******* ****** ****** ***** ******** ***
  • Houp53 Houp53:
    hahahaha
    Houp53 Houp53: hahahaha