300W Led

Bek

Yeni üye
Herkese öncelikle bol hasatlar 

Kankalar bu benim ilk growum olucak sağolsun burda çok yararlı bilgiler buldum sayenizde fakat ışık konusunda hala net bişey oluşmadı kafamda bi arkadaşın önerisi ile linkini paylaştığım ışığı almayı düşünüyorum 

Fakat Watt değeri oldukça 300w olunca düşük yetersiz gelir mi sorusu oluştu kafamda tecrübeli arkadaşlar ışığa bakıp yardımcı olursa çok memnun olurum 

En fazla 4 tane yetiştiricem 100/100/200 kabinde auto yetiştiricem ona göre değerlendirme yapabilirseniz çok sevinirim 

Işık tavsiyelerine açığım

https://evdebitki.com/products/bitki-yetistirme-lambasi-led?variant=32231961231492

edizparlar

Yeni üye
kanka 57bin lümen diyor 4 bitkiye yeter güzel de pişirir. Bu Watt olayı bu ledlerde pek doğru orantılı değil çünkü yeni nesil teknolojiler az wattan daha çok verim alma üzerine işliyor. ama fiyatı bana gereksiz pahalı gözüktü 2.300 lük bir fiyat yerine kendi 1000w cobledini oluştursun 500/600ü geçmez 100bin+ lümenin olur (çok kabaca diyorum lümen meselesi ledde yok ona eş değer PAR var vs falan)

dersen ki elektrik tüketimi az verimi çok olsun bütçem var quantum boardlara bak derim amazon üzerinden. bu trde çok pahalı bu fiyatlar. ama alırsan işini görür

Cvp: 300W Led

Ben de kendi led sistemimi yaptım 
Led ler cob led arkadaşlar 300w dusuyodum 2 bitki için ama bir Led bozuk yada bozuldu .
Şuan 50x 5 adet  250w sistem kurdum .her bir lede de 5 adet fan taktım .250w yeterlı olur mu sizce yoksa cogaltmalimiyim. 
 .20amper de 12 v trafo taktım fan lar için .

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • S sodamoda:
    ********** hahahaha
  • Ö öyleişteolmuyorsensiz:
    **** ******* hahahaha******** ***** ******** ******* ****** ********** hahahaha ** ** ***** ******* ****** hahahaha * ******* ***** **** ******* ******* ********** ********* ******** ***** ********* *** ****** ******** ****** **** **** ***** hahahaha* ***** ********** ***** ***** ***** **** ** **** ******** ****** ******* *** ******* ****** ******* ******** ****** ***** ***** ******** hahahaha ******* *** ******* ********* **** ********** hahahaha*** **** ***** ******* ****** ****** hahahaha * ****** hahahaha *** ******** *** ** ********** ***** ***** ********** hahahaha**** *** ******* *******
  • obeb obeb:
    ****** ***** ******* *** ******* ***** hahahaha** hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha
    +1
  • Ö öyleişteolmuyorsensiz:
    ****** ***** ******* *** ******* ***** hahahaha** hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha

**
  • B b4r0n11:
  • F Fantastiko777:
    **** ***** ** ****** ***** *** hahahaha **** ** ******** ********* hahahaha ****** ********* ******* *** ******* ****** **** ******** ****** ** *** **** *** ******* * ******* **** *** *** hahahaha*** ** ****** **** hahahaha******* ********** **** ********* **** ******* **** ** ********* hahahaha** **** ***** ******** hahahaha ********** ** ***** ********* ********* ****** hahahaha* *** * **** ********** **** ***** ******** *** **** ** ********** hahahaha**** ******
  • H H4.20:
    H H4.20: ** ********** *******