30. günden günlüğüme başlıyorum.

dangerranger

Kıdemli Üye
@Kanka usta bu elaman biraz havada galiba uçuyor gibi geldi bana
genetik sıkıntılı diyor sanirim dogru da soyluyor ama yapici olmak lazim dedigin gibi imkanlar kisitliysa,elde bu varsa daha iyi ne yapilabilir onu soylemek lazim ki adam da onu sormuş,belki hic bir zaman dev gibi olup cok sey verecek bir bitki olmayabilir ama kosullari mumkun oldugunca iyilestirip belki altin olamasa da gümüş gibi parlamasi saglanabilir bitkinin ve hic bir sey olmasa tecrube olur,herkes bir yerlerden basliyor ve en guzeli ezbere degil;duse kalka,deneye yanila ogrenmektir.

Hangi genetik 30 gunde boyle oluyor ? Benim ektigim hicbir bitki bu sekilde olmadi 30 gunde. Growdiaries e girin bakın 4 week te bu hale gelen bir tane bitki yok.
Nasıl yok olum ilk girdiğim görsel
L2BtFG.jpg
ben 1 topping sıkı lst yaptım. Ve böyle örnek okadar çok varki nasıl yok. Günlükte var gir bak. Herşey yazılı yalanımı konusuyoz.

dangerranger

Kıdemli Üye
Nasıl yok olum ilk girdiğim görsel
L2BtFG.jpg
ben 1 topping sıkı lst yaptım. Ve böyle örnek okadar çok varki nasıl yok. Günlükte var gir bak. Herşey yazılı yalanımı konusuyoz.
ya adam bi mesaj atmis karistirmis ortaligi kimden alinti yapiyor,kime ne diyor belli değil,ben de konuyu acan arkadasin bitkisi icin 30 gunde bu kadar kötü durumda olan bitki var mi diye soruyor anladim,adam troll çıktı galiba rıza baba :)

Yıkık. Kimin sana yalan borcu var. Ne kazana bilirim burda yalan konusarak. Neyse onu yazıyoruz. Günlükğüde atmışım insan bir inceler hayır birde 1 tane bile bitki yok diyor. Nasıl yok bir çok örnek var işte lst yaptıktan sonra bitki hakkında neler yazmışım bir aç oku günlüğü. Sonra yargıla. Akşam akşam. Saten harmanım.

ya adam bi mesaj atmis karistirmis ortaligi kimden alinti yapiyor,kime ne diyor belli değil,ben de konuyu acan arkadasin bitkisi icin 30 gunde bu kadar kötü durumda olan bitki var mi diye soruyor anladim,adam troll çıktı galiba rıza baba :)
Galiba knka yalanlar gibi konuşmuş beni savunma makenizmam tavan yaptı. Harmanlık la tabi. Uzatmadan uzuycam bu başlıktan yazsada takmam artık saten :D :D

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Kanka Chat bot:
  • L lityum:
    ** hahahaha* ****** hahahaha
  • L lityum:
  • Houp53 Houp53:
    ******** ******* ********** ***** ******** ***** **** **** ** ** ***** ***** ***** **** ****** ******* ***** ********** ********* ****** ******** ****** ********** ** ******** ******** ******** ***** ********* hahahaha ***** ********** **** ***** ******** *******
  • L lityum:
    ***** **** hahahaha*
    +1
  • Houp53 Houp53:
    ******** ***** ********** ******** ***** ****** ****** ***** **
  • Houp53 Houp53:
    ***** **** hahahaha********* ******
  • H happyworld:
    hahahaha *** ****** ****** *** ** ** ******** ****** ********** * ***** ********** ** * ***** ** hahahaha* ****** ** ******** **** *** ******** ****** ** ******* ********* **
    H happyworld: hahahaha *** ****** ****** *** ** ** ******** ****** ********** * ***** ********** ** * *****...