3 KÖK AUTO HASADI vs 50cc CHİVAS REGAL

mami10_

Doktor
İyi bakmamışsın, stres yaşatmışsındır ve s, 3 bitki için çok az seedbank da kötü ola bilir

Mrj

Üye
İyi bakmamışsın, stres yaşatmışsındır ve s, 3 bitki için çok az seedbank da kötü ola bilir
Degenetica tohumu. Bebek gibi bakıldı kızlara samsung Lm301h qb ışık, an serisi gübre, ısı nem vs hepsi baştan sonra çok dikkat edilerek yapıldı kanka. Tohum dandik olabilir anca başka açıklaması yok çünkü.

mami10_

Doktor
Degenetica tohumu. Bebek gibi bakıldı kızlara samsung Lm301h qb ışık, an serisi gübre, ısı nem vs hepsi baştan sonra çok dikkat edilerek yapıldı kanka. Tohum dandik olabilir anca başka açıklaması yok çünkü.
Yani dediğin gibi bakmış ve hiç birr hata yapmamışsan tohumdan kaynaklı ola bilir
Auto ben önermiyorum zaten yeni başlayanlara hata afeymeten bir bitki

Mrj

Üye
Yani dediğin gibi bakmış ve hiç birr hata yapmamışsan tohumdan kaynaklı ola bilir
Auto ben önermiyorum zaten yeni başlayanlara hata afeymeten bir bitki
Yeni growa feminised tohumla başlayacağım kanka en azından emeklerimin karşılığını almış olurum diye düşünüyorum. Yanacak ışık aynı gübre aynı zaten. Sadece hasat süresi biraz uzun olacak ama en azından değecektir. Bu sponsorların feminised tohumları hakkında ne düşünüyorsun kanka? Dandik çıkma ihtimali var mı sence?

mami10_

Doktor
Yeni growa feminised tohumla başlayacağım kanka en azından emeklerimin karşılığını almış olurum diye düşünüyorum. Yanacak ışık aynı gübre aynı zaten. Sadece hasat süresi biraz uzun olacak ama en azından değecektir. Bu sponsorların feminised tohumları hakkında ne düşünüyorsun kanka? Dandik çıkma ihtimali var mı sence?
Photo her zaman iyidir, sponsordan alış veriş olmadı ama yapan kankalarr var ve iyi iş çıkarıyorlar

Mrj

Üye
kafa raporu nasıl ??
Daha önce üç beş kere dışında hiç içmedim. Met ve ex içiyordum. Kafa raporunu deneyimli arkadaşlar gibi veremem ama şunu söyleyebilirim gerçekten eğlenceli kafası var. Çok sağlam genetikmiş bildiğin kafayı uçuruyor kanka. Arkadaşla birlikte denedik bir ara gülme krizine girdik. Hareketliydik hatta yemek falan yaptım kafam yükselince. Ama nedense her seferinde aynı şeyi yaşayamıyorum. Birkaç kez içtim elimde telefon kitlendim yanımdaki kişi ciddi ve sıkıntılı birşey anlatıyordu suratımda aptal bir gülümseme ifadesi bozuldu yanımdaki. Dedim durum böyle böyle kanka kusura bakma. Ha tamam o zaman alay ediyorsun sandım dedi. :)

OttoMan347

√SEFİR√
Gerçi gidip kendim bakıyorum bitkilere. Auto ilk defa yetiştiriyorum. Tohumların hepsinde birden sorun olması çok düşük bir ihtimal. Hemde baya düşük :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • VendettaX VendettaX:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • VendettaX VendettaX:
    +1
  • VendettaX VendettaX:
  • VendettaX VendettaX:
    *** dready****** ******* *** ****** *
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ** ********** ******** **** **** ***** ** ******** dready ****** ***** ******** **** ******* **** ***** **** ******* ******** dready ***
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    **** dready** ***** ******** ****** ******
  • F FraudeG:
    ****** ********** ******* ***** **** ***** ***** ******* ***** ******* ********** ***** ** ********** ***** ***** ******* dready *** ******** **** ** **** ***** *** ***** *********
    +1
  • VendettaX VendettaX:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ** ******** ** ** ******** **** ***** ******* **** ** ******** ***** **** ********* *** **** **** ******** *******
  • VendettaX VendettaX:
  • VendettaX VendettaX:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ***** ***** *********** ****** ******* ******* ******** **** **** **** ****** *** ********** ** ********* ********* ***** ********
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ****** ***** ****** *** ****** ******* ****** **** ****** ** ***** ***** ** ****** ****** ********
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • VendettaX VendettaX:
    ***** ******* ** **** *
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • VendettaX VendettaX:
    **** * ***** ****** **
  • A ax-b:
    ***** **** ******* ***** dready** ********* ******* ***** **** **
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ****** ****** ***** ********** ***** *** * **** ******** ********* ****** ******** *******
    Nazim_Red Nazim_Red: ****** ****** ***** ********** ***** *** * **** ******** ********* ****** ******** *******