3.5 ay sonra kesegim gün geldi foto aciklamalarda

oturanboga35

Müptezel
Knk ben şuan için outdoor yapıyorum iki tohumluk auto sponsor tohum ücretleri ile birlikte 2300 TL tuttu. Yaz sezonu bitince tek bitkilik bir sistem toplama kararı aldım. Ona da 9 bin TL gibi bir bütçe ayircam growkentden baktım tek bitkiye yeteceğini düşündüğüm en iyi malzemelerden seçtim kafamda öyle bir bütçe oluştu knk.

Mertali54

Doktor
Tek bitki için kabine para verme kendin yap bir bitki için sana 60 a 60 1.50 cm boy genişliğinde tahtadan kontraplaktan bişey yap fan mecbur alıcaksın ısıyı ayarlayamassin başka türlü 9 bin sana yeter a dan z ye ama tek bitki yapicaksin kabini kendin yap kafana göre hemde dikkat cekmez

oturanboga35

Müptezel
Tek bitki için kabine para verme kendin yap bir bitki için sana 60 a 60 1.50 cm boy genişliğinde tahtadan kontraplaktan bişey yap fan mecbur alıcaksın ısıyı ayarlayamassin başka türlü 9 bin sana yeter a dan z ye ama tek bitki yapicaksin kabini kendin yap kafana göre hemde dikkat cekmez
Işık: https://www.growkent.com/urun/harvest-master-pro-rb-175

Kabin: https://www.growkent.com/urun/harvest-master-bitki-yetistirme-kabini-80x80x180

Vantilatör:

Fan& Filtre

Onun dışında tohumum ve 25 litre kumaş şaksim var. Outdoor dan baya bı gübremde kalacak(biobizz full set). Ph olcerimde var. Bu sistemle bitkiyi tam anlamıyla tatmin edebilirmiyim.

Mertali54

Doktor
Işık yetmez sen 1 diyorsun 2 yapmak istersin bence . Alan iki için yetersiz gelir ilk başta yetersiz geldiğini anlamassin büyüdükçe anlarsın . Fanlari ikinci alabilirsin yarıya kadar dusure bilirsin maliyeti elektro zoom diye bir yer var ışığı onlara bı danış konuşuyorlar telden ara . Baştan sona tam yeter

oturanboga35

Müptezel
Knk çok bitki az maliyet değilde tek bitki dört dörtlük bir sistem kurmayı düşünüyorum. Tek bitkide kararlıyım yani. Kabin tek bitkiye yeter dersen uğraşmam yapmakla alırım linkini verdiğim kabini. Ama ışık konusunda çok şaşırdım daha iyi tek bitkiye dört dörtlük yetecek bir ışık önerebilirmisin link vererek

Mertali54

Doktor
Knk çok bitki az maliyet değilde tek bitki dört dörtlük bir sistem kurmayı düşünüyorum. Tek bitkide kararlıyım yani. Kabin tek bitkiye yeter dersen uğraşmam yapmakla alırım linkini verdiğim kabini. Ama ışık konusunda çok şaşırdım daha iyi tek bitkiye dört dörtlük yetecek bir ışık önerebilirmisin link vererek
Samsung quantum bord 301 modeli hazır yapıp satan yerlerden biri elektro zoom ve liva LED ve sponsor sen bı göz gezdir butcene göre en iyisini seç ışığın bu bu işin kalbi ozaman grow kentten al en temizi olur . Tek bitki harikadır bakması kolay bir zevk olur ve nem ölçer saati de almayı unutma nem makinası da harika bir iş cikaricam diyorsan 1 ay boyunca nem önemli çok onemli

oturanboga35

Müptezel
Kq
Samsung quantum bord 301 modeli hazır yapıp satan yerlerden biri elektro zoom ve liva LED ve sponsor sen bı göz gezdir butcene göre en iyisini seç ışığın bu bu işin kalbi ozaman grow kentten al en temizi olur . Tek bitki harikadır bakması kolay bir zevk olur ve nem ölçer saati de almayı unutma nem makinası da harika bir iş cikaricam diyorsan 1 ay boyunca nem önemli çok onemli
Knk bu mu?

Mertali54

Doktor
Knk çok sağol valla diğer ışığa hem fazla para verip hemde kötü almış olacaktım adamsın eyvallah
Kardeşim pazarlık yapma şansında var hem o dediğim yerde senin gönderdiğin ışığın 2 katı daha iyi ışık bu bana gönderdiğin hlg driver mutlaka olsun üstünde( XLG olmayacak ) onuda belirt

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • bafici bafici:
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ***** ** *** ******** ***** ***** **
  • NewGardener NewGardener:
  • lavrens lavrens:
    hahahaha **** *** ** ********* ******* ********* ** ********** *****
    +1
  • Mordecai Mordecai:
    *** ******** *** ***** ***** ******* ***** *** ***** ** *** ******** ***** ***** **
  • TroubleStyla TroubleStyla:
  • lavrens lavrens:
    ****** ** ******** *** ** * ****** ***** ******** ********* *** *** **** ******
  • lavrens lavrens:
    ******** *** hahahaha* ** **** ***** *******
  • lavrens lavrens:
    ******** ******* ***** ** hahahaha* *****
    +1
  • Houp53 Houp53:
    *** ******** *** ***** ***** ******* ***** *** *** ********* ***** ***** * ******* ****** **
    ***** ****** ****** **** hahahaha **
    hahahahahahahaha***
    ******* ** ***** **** **** **** ******* ****** ********* ****** ******* ******** *******
    *** ******** hahahaha** hahahaha***
    ****** hahahaha ***** ****** *** **
    **** ******* ******* ****** ****** ****** ********* ********* ** ***** **** **** **** ******* ****** ********* ****** ******* ******** *******
    hahahaha* ** ******** ** ***** **** ******** ** ********
    Lemonhazelover Lemonhazelover: hahahaha* ** ******** ** ***** **** ******** ** ********