2x Super Lemon Haze

pineappleexpress

Kıdemli Üye
@Fonzokta @Kalamar kankalar sormayın biraz sinirden de olsa ben de gülüyorum duruma :D çok sağolun.

aklınızda bulunsun, tat/koku değişimi olmadan yapmak için çok hafif nemli ekmek, nemli kağıt havlu veya marul yaprağı koyarsanız, hem tekrar nemlendiriyor, hem de koku tat bozmuyormuş :D

pineappleexpress

Kıdemli Üye
battı balık yan gider diye nane limon bırakasım var kavanozlara hahahah :D yada çorbacıdan konanından alıp içine koyasım var kavanozların :D

battı balık yan gider diye nane limon bırakasım var kavanozlara hahahah :D yada çorbacıdan konanından alıp içine koyasım var kavanozların :D
Hiç sıkılmadan en başından en sonuna kadar okudum.. sonunda beni de güldürdün ilahi seni:)
Bence maşallahın var en başından en sonuna kadar. Sen bu gidişle 3. Growunda çok başarılı olursun.
hele ben :) daha ilk growum bile değil ama olacak inşallah

pineappleexpress

Kıdemli Üye
Hiç sıkılmadan en başından en sonuna kadar okudum.. sonunda beni de güldürdün ilahi seni:)
Bence maşallahın var en başından en sonuna kadar. Sen bu gidişle 3. Growunda çok başarılı olursun.
hele ben :) daha ilk growum bile değil ama olacak inşallah
hahahah valla kanka helal olsun buraya kadar okuya okuya gelmek azim gerçekten tebrik ediyorum :D

çok sağol kankacım, inş bakalım nasıl olcak görcez :)

olur kankam olur, istedikten araştırdıktan sonra olur. daha güzelleri senin olsun inş :)

pineappleexpress

Kıdemli Üye
Kanka ben de okudum vallahi nemlenmesini istiyorsan marul oneririm.Tutun içenler bilir bir süre sonra tütün kurur ve içine tütünün miktarına

gore yarim ya da bir dal marul koyarlar sigara 1 güne nemlenir, öyle cok uzun gunlerce icinde tutmazsan da kuflenme yapmaz zaten cabuk nemlendirdiginden cikartirsin kuflenmeden marulu.Sadece bir fikir,koku da yapmaz, öneririm, salatalık kabuğu da aynı işi görüyor bu arada ama marul daha hızlı sonuç verir.
kankam çok sağol ama tamamını okuduysan şurada en son yazdıydım zaten :D nemli ekmek ve havlu kağıt da koku bırakmadan hızlıca aynı etkiyi yapıyormuş. salatalık görmedim ama o da güzel fikir.

iş işten geçti zaten bende artık bir dahaki growlara. nemi zaten oturdu portakal yükseltince boveda ile sabitlendi. sigaralar da nemlendi ama portakal kabuğu bekleyince kötü kokuyor biliyorsun. o koku 2 kavanozda sinmiş durumda. diğer 4'ünden geçti neyse ki :D

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********