2X PHOTO BLUE DREAM İLK GROW(HASAT YAPILDI)

Ü

Üye silindi 20768

Guest
Eğitimde yapmıssın brom sanırım öyle görünüyor üst fan yapraklarından alıyomusun bir kaç günde bir
biraz lst yaptım şimdi biraz boylanmasını bekliyorum fileyi kullanmaya başlamadım henüz. üstlerden sömek dallarını kapatan yaprakları aldım. belki bi tur daha alırım yapraklar büyürse. sonra bırakıcam dokunmayacağım hiç

seaways

Kıdemli Üye
Evet sevgili dostlar , sulama gününden bir kaç güncel foto paylaşmak istedim. Herkesin gönlüne göre saygı çerçevesinde yoruma açık;

Bloom 29. Gün

seaways

Kıdemli Üye
Bloom 32. Gün (Sulama günü )

senin ledin aynısı kanka.
60000lux veriyorum mesafeden ziyade lux ölçüyorum kanka. muhtemelen 40-42cm civarında diye düşünüyorum.
kankam boya gitmesini istiyorsan 40-42cm mesafe iyi midir ? benim bitki senin bitkinin boylarında bende biraz boya gitsin istiyorum şu an bloom döneminin ilk haftasında 55cm civarı veriyorum ışığı, yavas yavas bu mesafeyi düşürmeyi planlıyorum. mesafe iyi midir sence fikrini merak ettim. (ışığım 250w cob led) @PickleRick

Ü

Üye silindi 20768

Guest
kankam boya gitmesini istiyorsan 40-42cm mesafe iyi midir ? benim bitki senin bitkinin boylarında bende biraz boya gitsin istiyorum şu an bloom döneminin ilk haftasında 55cm civarı veriyorum ışığı, yavas yavas bu mesafeyi düşürmeyi planlıyorum. mesafe iyi midir sence fikrini merak ettim. (ışığım 250w cob led) @PickleRick
kanka cob led pek bilmiyorum. ama @Kanka burada çok güzel anlatmış.

seaways

Kıdemli Üye
Son düzenleme:

seaways

Kıdemli Üye
Bloom 37. Günden selamlar ( Sulama günü)

seaways

Kıdemli Üye
Bloom 41. Gün selamlar (Sulama Günü)

34Trip

Üye
Brom bitki veg dönemi 15-16. Günde topping uyguladım 5. Boğumdan peşine sömek dallarını sağa sola açarak eğitim başladım gün geçtikçe bitkide iyice büyüdükçe çöz bir daha çöz bir daha iyice elimi alıştırdım bu süre zarfında üst kafa dallardan bir kaç tanesini kırdım hatta suanda bir kızım daha eksik geliyor ama geliyor can sağlığı tecrübe edinmiş oldum. Kabin alanın ne ölçüde 4 photo ciddiymiş kanka ben acele etmek istemedim 2 başladım 19 lt saksıdalar 45-50 gün civarı veg bekledim eğer kabin ufak ise eğitimi çok ciddi tutmanı öneriririm kendin rota çiz kanka istediğin hale sok başarılar..
Knka bir kere mi topping yapmıştın sen

Bloom 41. Gün selamlar (Sulama Günü)

Maşallah sübhanallah ellerine emeğine sağlık bro
Harika iş çıkarıyorsun dewamke
Kazasız belasız inşallah

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • TabldotLife TabldotLife:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha **** hahahaha* **** **
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    ******* ******* hahahaha*
    ***** ***** *** ***** ****** ********* hahahaha* ****** ****** *******
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    +1
    ** **** ***** hahahaha* ****** ** ** *** *** ******* **** ***** ******* ********* ****** ** ***** *****
    TabldotLife TabldotLife: ** **** ***** hahahaha* ****** ** ** *** *** ******* **** ***** ******* ********* ****** **...