2X PHOTO BLUE DREAM İLK GROW(HASAT YAPILDI)

seaways

Kıdemli Üye
Arkadaşlar cümleten selamın aleyküm başından bu zamana kadar hala da desteklerini esirgemeyen başta @higthead @Kanka @Canna bir süredir olmasada @Bigbut sonsuz teşekkürler. En başından beri özenli sakladığım günlük foto arşivimi maalesef teknik bir sebebten kaybettim çok üzgünüm ama şuandan itibaren ara ara güncelleyerek yükleme yapacağım herşey yoruma ve bilgiye açıktır. Başından beri bütün herşeyi okumak isteyen olursa @higthead duvarında okuyabilirsiniz.

-100x100x180 grow kabin
—Biobizz LightMix Toprak
- Biobizz Grow,Bloom,Topmax,Callmag,Heaven,AlgAmic,Rootjuice,Advanced BigBud ve boş sulamalarda hünnap keçiboynuzu pekmezi(Vitamin ve gübre)
- Sinbo (nem makinası )
- 480m3 Dr.Karbon Filtre Vortice QUITE Fan Set-125mm
-Dr Slient Kanal Tipi Aksiyel Fan 125mm/200m3
- 2 adet 19 lt Bez Saksı
- 240w Quantum Board vivaled
- 2 adet akrobat Vantilatör
- adwa PH Metre
- 100x Digi Mikroskop
- 2 BlueDream ( )

Şuan 12/12 periyoda aldığımızın 26. Günü ;

Son düzenleme:

higthead

Jolly Green
@seaways Dostum çok güzel iş çıkardın ve çıkartıyosun ellerine kollarına sağlık. En başından beri gerçekten 1-2 şey harici sıfır hata ile devam ettin işte herşeyi hatasız yapınca bitkide böyle güzel oluyor işte süpersin devam.

seaways

Kıdemli Üye
Çok teşekkür ederim dostum elinize yüreğinize sağlık sizlerden öğreniyoruz. Elimiz döndükçe yapmaya çalışıyoruz

34Trip

Üye
Arkadaşlar cümleten selamın aleyküm başından bu zamana kadar hala da desteklerini esirgemeyen başta @higthead @Kanka @Canna bir süredir olmasada @Bigbut sonsuz teşekkürler. En başından beri özenli sakladığım günlük foto arşivimi maalesef teknik bir sebebten kaybettim çok üzgünüm ama şuandan itibaren ara ara güncelleyerek yükleme yapacağım herşey yoruma ve bilgiye açıktır. Başından beri bütün herşeyi okumak isteyen olursa @higthead duvarında okuyabilirsiniz.

-100x100x180 grow kabin
—Biobizz LightMix Toprak
- Biobizz Grow,Bloom,Topmax,Callmag,Heaven,AlgAmic,Rootjuice,Advanced BigBud ve boş sulamalarda hünnap keçiboynuzu pekmezi(Vitamin ve gübre)
- Sinbo (nem makinası )
- 480m3 Dr.Karbon Filtre Vortice QUITE Fan Set-125mm
-Dr Slient Kanal Tipi Aksiyel Fan 125mm/200m3
- 2 adet 19 lt Bez Saksı
- 240w Quantum Board vivaled
- 2 adet akrobat Vantilatör
- adwa PH Metre
- 100x Digi Mikroskop
- 2 BlueDream ( )

Şuan 12/12 periyoda aldığımızın 26. Günü ;

Topping ve lst yaptın mı knka bende blue dream yapıyorum şuan 4 tane alan sıkıntısı da olacsk photo olduğu ve bekleyeceğim için eğitim de şart. Sen yaptın mı ? Kaç gün vegde bekletip çiçeğe aldın birde ?

seaways

Kıdemli Üye
kanka 12-12 ye aldıktan kaç gün sonra pistil verdi? 12-12den sonra 26 günde çok iyi sömek yapmış. benim photolar 26 günde anca pistil veriyo :D
bak bu 22 gündür 12-12de. 8 gün önce pistil vermeye başladı.
Kankam yalnıs hatırlamıyorsam 1 hafta 10 gün içinde verdi. Valla ilk olduğu için sanırım nasıl bir hal alacak cok merak ediyorum bende Maşallah genetikten de çok farkediyor diye dusunuyorum birde indica genetik senin sanırım kaç gün veg tuttun

seaways

Kıdemli Üye
Topping ve lst yaptın mı knka bende blue dream yapıyorum şuan 4 tane alan sıkıntısı da olacsk photo olduğu ve bekleyeceğim için eğitim de şart. Sen yaptın mı ? Kaç gün vegde bekletip çiçeğe aldın birde ?
Brom bitki veg dönemi 15-16. Günde topping uyguladım 5. Boğumdan peşine sömek dallarını sağa sola açarak eğitim başladım gün geçtikçe bitkide iyice büyüdükçe çöz bir daha çöz bir daha iyice elimi alıştırdım bu süre zarfında üst kafa dallardan bir kaç tanesini kırdım hatta suanda bir kızım daha eksik geliyor ama geliyor can sağlığı tecrübe edinmiş oldum. Kabin alanın ne ölçüde 4 photo ciddiymiş kanka ben acele etmek istemedim 2 başladım 19 lt saksıdalar 45-50 gün civarı veg bekledim eğer kabin ufak ise eğitimi çok ciddi tutmanı öneriririm kendin rota çiz kanka istediğin hale sok başarılar..

seaways

Kıdemli Üye
kanka 12-12 ye aldıktan kaç gün sonra pistil verdi? 12-12den sonra 26 günde çok iyi sömek yapmış. benim photolar 26 günde anca pistil veriyo :D
bak bu 22 gündür 12-12de. 8 gün önce pistil vermeye başladı.
Birde işine karısmak gibi olmasın ama bloom 2 haftanın sonlarına doğru ben lollipopping yaptım bitki bütün enerjisini yukarıya bastı

34Trip

Üye
Brom bitki veg dönemi 15-16. Günde topping uyguladım 5. Boğumdan peşine sömek dallarını sağa sola açarak eğitim başladım gün geçtikçe bitkide iyice büyüdükçe çöz bir daha çöz bir daha iyice elimi alıştırdım bu süre zarfında üst kafa dallardan bir kaç tanesini kırdım hatta suanda bir kızım daha eksik geliyor ama geliyor can sağlığı tecrübe edinmiş oldum. Kabin alanın ne ölçüde 4 photo ciddiymiş kanka ben acele etmek istemedim 2 başladım 19 lt saksıdalar 45-50 gün civarı veg bekledim eğer kabin ufak ise eğitimi çok ciddi tutmanı öneriririm kendin rota çiz kanka istediğin hale sok başarılar..
Knka benim kabin 120*120*200. Saksılar 2 tane Air 27L 2 tane de 9L bez saksı arada fark olacsk zaten illağa ki bir Air den alacağımı belki de 2 9L bezden anca alacağım. Geri dönüşün için sağolasın bende 3-4 güne bardakta hala saksıya alacağım birini eğitim verip 2 stresi aynı anda atlatır umarım bakalım paylaşıeım bende. Çiçeğe geçince.

Ü

Üye silindi 20768

Guest
Kankam yalnıs hatırlamıyorsam 1 hafta 10 gün içinde verdi. Valla ilk olduğu için sanırım nasıl bir hal alacak cok merak ediyorum bende Maşallah genetikten de çok farkediyor diye dusunuyorum birde indica genetik senin sanırım kaç gün veg tuttun
çok güzel gidiyo kanka hasatın bol olsun.
benim bitkim indica kanka. skywalker og. 40 gün vegde kaldı. ilk 20 günü çok kötü geçti kötü ışık, kötü kabin… sonradan hızlandık. bende 3 gün önce budama yaptım bak foto altta.

seaways

Kıdemli Üye
çok güzel gidiyo kanka hasatın bol olsun.
benim bitkim indica kanka. skywalker og. 40 gün vegde kaldı. ilk 20 günü çok kötü geçti kötü ışık, kötü kabin… sonradan hızlandık. bende 3 gün önce budama yaptım bak foto altta.
Eğitimde yapmıssın brom sanırım öyle görünüyor üst fan yapraklarından alıyomusun bir kaç günde bir

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** *** ** hahahaha ******* **** ***
    hahahahahahahaha
  • H Hkushy:
    *** ***** hahahaha ******* ********** hahahaha** *** ***** ****** ***** ***** ****** **** hahahaha*
    +1
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ********* ***** **** ****** hahahaha*
    +1
    *** ***** hahahaha ******* ********** hahahaha** *** ***** ****** ***** ***** ****** **** hahahaha* **********
  • H Hkushy:
    ***** **** **** ******** ****** **** ****** **
    ***** **** hahahaha* ***** ***** ****** * ** hahahaha ****** ****** *** ***** *******
    *** **** ** **** ********** ***** **** hahahaha **
    ** ** * ** ******* *** **** ***** ***** ** ********** **** ********** **** ******** hahahaha* ********* **** *** ****** ********
    ******** ********* ******** ********* ********** *** **
    ***** ***** ***** ****** **** ***** ***** ** ********** **** ********** **** ******** hahahaha* ********* **** *** ****** ********
  • kawinnnz kawinnnz:
    ***** ***** ***** ****** ** ***** ****** ** **** **
  • kawinnnz kawinnnz:
    *** ***** **** **** ********** **** **
    ***** ***** *** *** ***** ******* ****** ******* ***** *** ******* ** ***** ******
    *** ***** **** ****** ********* *** ********* ******* ******** ******* ***** ***** ******* *** ** ***** ******* ******** ******** hahahaha ***** ***** ********** hahahaha** ***** ***** ********** hahahaha ******** ********* ********** *** **
  • Sarsılmaz1dostluk Sarsılmaz1dostluk:
    ****** ***** ***** ***** ****** ******* ** **** *** ******** ** ***** ****** ** **** **
    *** ***** **** ****** ********* *** ********* ******* ******** ******* ***** ***** ******* *** ** ***** ******* ******** ******** hahahaha ***** ***** ********** hahahaha** ***** ***** ********** hahahaha hahahaha** ***** ********* ****** ****** ***** ***** ****** *** ***** ****** * ******* hahahaha**** ******** ******
    Lemonhazelover Lemonhazelover: *** ***** **** ****** ********* *** ********* ******* ******** ******* ***** ***** ******* ***...