2x Auto Super Lemon Haze OG / 92.GÜN HASAT

Nahita

Üye
Çok sert budamışsın kankam :) kankanın dediği gibi eğitimi güzel verseydin bu kadar budama yapmaya gerek kalmayabilirdi :) ama bitkinin boyu falan muhteşem eline sağlık. Kısa sürede toparlar inş.
Kızlara biraz acımasız davrandım kanka, botu uzasın istiyordum fazla uzadı :D kabine sığmayacak ne yapacağım bilmiyorum

Nahita

Üye
47.günün şafağından selamlar

21-22 derece 45-60 nem 60k lux ışık

Giriş fanım geceleri çok ses rahatsız ediyor, üst kattan ne kadar duyuluyordur sabit düzenli ses sıkıntı olur mu?

Nahita

Üye
48.gün

Işık stresi yaşıyorum biraz kontrolümden çıktı uzama durmuyor kızımın bundan sonraki growlar için güzel dersler çıkardım.

Nahita

Üye
49.gün

5.5 lt sulama yaptım saksı başı

1L/ml

4ml boost
6ml flores
2.5 cannzym
0.5 rhizotonic

24/0 dan 20/4 periyoduna çevireceğim ışığını yarından itibaren

Nahita

Üye
İyi bayramlar

52.gün

Fotolar yine yan geldi kusura bakmayın çözümü buldum sonraki fotolar düzgün olacak

Bu aşamadan sonra yapraklara müdahale etmiyor muyuz hiç

21-22 derece 50-70 nem

Nahita

Üye
55.gün

Bu gece ilk kez karanlık görecek kızlar. Teknik aksaklıklardan ötürü 20/4 döngüsüne yeni geçiyorum.

60-70 nem giriş çıkış fanım aktif hatta üst yandaki deliği de açtım düşmüyor nem.

22-23 derece

Işığı max yüksekliğe çektim daha fazla çekme şansım yok 40-50k lux alıyor kızlar

Nahita

Üye

@Canna son sulamamı ph ayarlı 5.5lt - 6lt su verdim saksı başına. Belli bir mesafenin de altında kalan ne varsa sömek yaprak aldım temizledim. Bu dönemde karanlık ile de ilk kez tanıştı kızlarım 24/0 geldiler bu zamana kadar 20/4 döndüm. Sömekler şişmeye başladı ama yaprak uçlarım hala gübre yanığı.

Şemama göre pk13/14 vereceğim haftaya geldim 4-5 günde bir su veriyorum. İki sulamamda da şemadaki değeri vermem sorun oluşturur mu.

C

Canna

Guest
Kızlara biraz acımasız davrandım kanka, botu uzasın istiyordum fazla uzadı :D kabine sığmayacak ne yapacağım bilmiyorum
Dostum semana göre devam, 4-5 günde bir su verdigine göre, 1 haftada 2 kere PK veremezsin, 1 haftayi takma kafana 2 kere ver PK sulama zamani gelince.

Nahita

Üye
Dostum semana göre devam, 4-5 günde bir su verdigine göre, 1 haftada 2 kere PK veremezsin, 1 haftayi takma kafana 2 kere ver PK sulama zamani gelince.
Üstad yarın sulama günüm olacak büyük ihtimalle toprağım kurumak üzere pk dahil tam doz sulamamı yapıyorum. Üzerinden 4-5 gün sonra sulama zamanı gelince pk ekliyorum son kez devam ediyorum doğrumudur.

Şuanki güncel hallerini de ekleyeceğim

Nahita

Üye

HaRMaN:)

Üye
@Canna son sulamamı ph ayarlı 5.5lt - 6lt su verdim saksı başına. Belli bir mesafenin de altında kalan ne varsa sömek yaprak aldım temizledim. Bu dönemde karanlık ile de ilk kez tanıştı kızlarım 24/0 geldiler bu zamana kadar 20/4 döndüm. Sömekler şişmeye başladı ama yaprak uçlarım hala gübre yanığı.

Şemama göre pk13/14 vereceğim haftaya geldim 4-5 günde bir su veriyorum. İki sulamamda da şemadaki değeri vermem sorun oluşturur mu.
Kanka eline sağlık herşey güzel görünüyor aramızda bi kaç gün var ben de bugün 59. Gündeyim ama Pk13/14 ü 50. Günde başladım yeni bitirdim. Yani hasattan 3 hafta önce diyor canna şeması autoda toplam 9 hafta görünüyor Pk13/14 ise sadece 6. Hafta da verilmesi gerektiği gösteriliyor. Ben yazanın aksine toplam hasat zamanını 11 hafta hesapladım ve 50. Günde vermeye başladım. Ama sen farkettim ki daha yeni başlıycan ve tabloya göre pk başlangıc zamanım geldi dedin ve benim kafam karıştı tabloda sende kaçıncı hafta görünüyor pk13/14

Son düzenleme:

Nahita

Üye
Kanka eline sağlık herşey güzel görünüyor aramızda bi kaç gün var ben de bugün 59. Gündeyim ama Pk13/14 ü 50. Günde başladım yeni bitirdim. Yani hasattan 3 hafta önce diyor canna şeması autoda toplam 9 hafta görünüyor Pk13/14 ise sadece 6. Hafta da verilmesi gerektiği gösteriliyor. Ben yazanın aksine toplam hasat zamanını 11 hafta hesapladım ve 50. Günde vermeye başladım. Ama sen farkettim ki daha yeni başlıycan ve tabloya göre pk başlangıc zamanım geldi dedin ve benim kafam karıştı tabloda sende kaçıncı hafta görünüyor pk13/14
Çiçeklenmenin 4. Haftası. Şemada veg 4 hafta diyor ama benim daha uzun sürdü. Çiçekte 4. Haftama da yeni giriyorum 62-63.gün

HaRMaN:)

Üye
Çiçeklenmenin 4. Haftası. Şemada veg 4 hafta diyor ama benim daha uzun sürdü. Çiçekte 4. Haftama da yeni giriyorum 62-63.gün
Kanka çiçeklenmenin 4. Haftası feminized tohumlar için değilmiydi. Ben autoflower canna coco kullanım tablosunu @Canna ustadan almıştım ve ona göre hareket ettim. Şimdi kafam karıştı acaba erkenmi verdim pk yı diye çünkü sömeklerim istediğim gibi şişmedi sanki. En iyisi @Canna ustaya tekrar danışmak sanırım

Nahita

Üye
Kanka çiçeklenmenin 4. Haftası feminized tohumlar için değilmiydi. Ben autoflower canna coco kullanım tablosunu @Canna ustadan almıştım ve ona göre hareket ettim. Şimdi kafam karıştı acaba erkenmi verdim pk yı diye çünkü sömeklerim istediğim gibi şişmedi sanki. En iyisi @Canna ustaya tekrar danışmak sanırım

Bende toprak ürünlerini kullanıyorum canna nın. Tablolar genel bilgi ben bitkinin çiçeğe girdiği haftayı baz alıyorum takvim için hocam her genetik farklı hatta aynı genetik bakıyorum birisi diğerinden tam 1 hafta önde gidiyor. Bitkiyi gözleyip anlamak istediğini vermek olay :d ben daha beceremiyorum ama forumda @Canna gibi üstadlar sağolsun öğreniyoruz

C

Canna

Guest
Üstad yarın sulama günüm olacak büyük ihtimalle toprağım kurumak üzere pk dahil tam doz sulamamı yapıyorum. Üzerinden 4-5 gün sonra sulama zamanı gelince pk ekliyorum son kez devam ediyorum doğrumudur.

Şuanki güncel hallerini de ekleyeceğim
Aynen bütün gübreler +pk yi ekle sulama suyuna Ph yi ayarla ver bitkine.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ****** *** **** ****** ***** ********** ********** **** ****** ****** *** **********
  • deyorke deyorke:
  • deyorke deyorke:
  • K Keyifcihtiyar:
    *** ***** **** ***** dready* *********** ******* ****** ********** ******* ***** ******* **** ****** dready****** ***** ***** *
  • deyorke deyorke:
    *** ******** ********* ******** ***** dready**
    +1
  • deyorke deyorke:
    ** **
  • K Keyifcihtiyar:
    ******** ***** ***** ****** ********** ****** ** *** *********** ***** ******* ****** ******** ******* ********* ****** ****** ********** **** ****** *******
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ** **
  • K Keyifcihtiyar:
    ***** ******* ***** dready******* ********
  • deyorke deyorke:
    +1
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ****** *** *** dready ******
    +1
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ****** **** **** *** **** ***** *********** ********** **** ******* *** **** ***** **** ** dready ***** ****** ****** *** *** ****** ******** ****** *******
    +1
  • K Keyifcihtiyar:
    ********* ***** *
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ****** ****** ******* ***** dready ****
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ******* **** dready***** **** *******
  • K Keyifcihtiyar:
    ****** ****** ****** ** **** dready********* ***** *
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ******** ***** ***** ****** ********** ****** ** *** *********** ***** ******* ****** ******** ******* ********* ****** ****** ********** **** ****** dready*** ******* ********* ** ** ***** dready*
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ****** ****** ****** ** **** dready********* ***** *****
  • deyorke deyorke:
  • K Keyifcihtiyar:
    ***** ******** ******** ***** *********** ******* ********* ****** **** ******** ********* dready *** ***** ***** * **** ****** ****** ******
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • deyorke deyorke:
    ***** ****** ****** * ******* dready*
    +1
  • K Keyifcihtiyar:
    ******** ****** ***** ****** ****** ******** ***** **** ****** **** ****** **** ******** ***********
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ***** ******** ******** ***** *********** ******* ********* ****** **** ******** ********* dready *** ***** ***** * **** ****** ****** *********** ********* ***** dready dready** ****** *** ******* *********
  • cokorama cokorama:
    ******** ***** *** ** ******** ********** dready ******* ** ** ****** ******
    cokorama cokorama: ******** ***** *** ** ******** ********** dready ******* ** ** ****** ******