2x Auto Bruce Banner CFL grow

THEBADCHOSEN

Kıdemli Üye
Işıklandırma = 5x75w(gerçek watt) beyaz ışık
Fan/Vant= 1x sağ aşağıda giriş 1x sağ yukarıda çıkış için pc fanı, 1 büyük dolap girişi vantilatör
Nemlendirme= Profesyonel bi markaydı ismini unuttum iyi ama
Saksı= 2x15LT bez saksı
Reflektör= el yapımı kendim yaptım mylar filmle kapladım
Toprak= biobizz light mix
Gübre= an 3lü set

Küçük olan 2. Büyük olan 6. Günü

1. Resim

2. Resim

Sorularım;

1- Görüldüğü üzere cfl kullanmama rağmen derece cehennemi gösteriyor, ışıkları uzaklaştırdığımda 29 30 buluyoruz ancak lümen verimi de azalıyor, uzaklaştırmak uygun bi takas mı ?
2- Gübre takvimine ne zaman başlamalıyım
3- Önerebileceğiniz ekstra birşey var mı?

Ü

Üye silindi 26240

Guest
gübreye 10 15. günden sonra başlayabilirsin
pc fanı çıkış için küçük degil mi kabin olcun ne knk

Ü

Üye silindi 26240

Guest
istiyorsan banyo aspilatoru kullanabilirsin 200m3 çıkış olarak fiyati uygun. pc faninin yeteceğini sanmiyorum

THEBADCHOSEN

Kıdemli Üye
highthead bu işin ustası bi danış kanka kabin ölçülerini yaz profiline
Bu arada kankam kabin dolabının kapısını açıp odadaki pencerenin perdesini açtığımda ısı 28 27 oluyor

dolabı açarsam verim kaybolur mu

pencerenin perdesini komşulardan saklamak için kapatıyorum, alternatif bi yol üretebilir miyim

Ü

Üye silindi 26240

Guest
Bu arada kankam kabin dolabının kapısını açıp odadaki pencerenin perdesini açtığımda ısı 28 27 oluyor

dolabı açarsam verim kaybolur mu

pencerenin perdesini komşulardan saklamak için kapatıyorum, alternatif bi yol üretebilir miyim
kanka buz kalıpları koyabilirsin nemi yukseltebilirsin ışığı hafif uzaklastirabilirsin cesitli yontemleri dene kanka. kabinde ısı 31 32 dereceye kadar bile çıkarsa problem yapma. kabini yukardan hafif açabilirsin

THEBADCHOSEN

Kıdemli Üye
kanka buz kalıpları koyabilirsin nemi yukseltebilirsin ışığı hafif uzaklastirabilirsin cesitli yontemleri dene kanka. kabinde ısı 31 32 dereceye kadar bile çıkarsa problem yapma. kabini yukardan hafif açabilirsin
Kankam mini vant bozuldu o yüzden kapı baya açık, büyük vant içeri sığmadığı için kafası bitkilere bakacak şekilde dolabın dibinde, büyük vent durmalı mı yoksa mini vantilatör mü alayım kabine, bu arada dolabın açık kalmadı ışığın veriminden mi kaybediyor neden olumsuz bi durum

Ü

Üye silindi 26240

Guest
evet kanka ışık veriminden kaybolur ama alternatif cozumler yaratabilirsin yukarida yazdim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • quorthon quorthon:
    ***** ******* ***** *** hahahaha ******* ***** ****** ***** **** ******** ********* hahahaha** ****** *** **** ********* hahahahahahahaha***
  • T Turco:
    * *
  • T Turco:
  • Mordecai Mordecai:
    ***** ******** ****** *** ******* *** **** *** ******** ******** ******* ***** *** hahahaha ******* ***** ****** ***** **** ******** ********* hahahaha** ****** *** **** ********* hahahahahahahaha***
  • Bomberx Bomberx:
    ***** ********* ****** ***** hahahaha*
  • O obeb:
    O obeb: ******** ***** ******* ***** ******** *** *** ********