25. Gün cam kenarı grow

Yavaş yavaş büyüyoruz kanka pet şişe geçirmiştim yandaki bazı yapraklar ıslanıp ısıdan yanmış başka sıkıntımız yok :) @OttoMan47 kelle uçurayımmı önerirmisin kankalar malum önümüz kış strese de sokmasammı?

OttoMan347

√SEFİR√
Kanka yapraklar salmış sulamayı mı fazla yapıyorsun yoksa toprak havadar değil mi ona bi bak önce. Yaprakları dikince kes kelleyi ben 5 boğum saydım şuan topping uygundur ama yaprakları dikince yap

Bugün biraz fazla su verdim kanka 6 bogum 7 çıkıyor şuan. Sabahtan akşama kadar güneşli günlerde güneş aliyor :) Karadeniz iklimi malum.

MalrukLord

Doktor
ışığı az alıyor suyu da azalt. az ışık alana çok su verilmez. büker boynunu böyle. bir sonraki paylaşımında kahverengi toprak görürürz umarm.

Dostum toprağı migrostan aldım kaktüsskulent toprağı. Güzel karışım yapmış adamlar cakıl tası vs mevcut kendimde perlit karıştırdım topraktan memnunum. Bi kaç kisinin Burda toprağı kullanıp hasat aldığını gördüm

#Cigâ

Doktor
Dostum toprağı migrostan aldım kaktüsskulent toprağı. Güzel karışım yapmış adamlar cakıl tası vs mevcut kendimde perlit karıştırdım topraktan memnunum. Bi kaç kisinin Burda toprağı kullanıp hasat aldığını gördüm
bro bu arada bende migrostan torf almıstım senin toprak sıkıntılı benimde 1 kere başıma geldi o beyazlık hayra alamet değil

mango

Yeni üye
Bi yıl geçmiş ama şimdi gördüm merak ettim kankam nasıl oldu, ben de bu yaza doğru bi cam kenarı denemek istiyorum da, tavsiyelerini beklerim müsait olursan. Derdim tabi ki öyle hasat almak değil, ne gelirse artık bakalım, ama boş bir işse de ne kıza ne kendime dert çektirmeyeyim..

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • K Keyifcihtiyar:
    ******** ** ******* *** *** *********** ******* ******* ********** **** ******* ******* ***** ***** ******** ******* ** **** ******** ******* ********** ***** dready*
  • O Omnibuw:
    ******** ** ******* *** *** *********** ******* ******* ********** **** ******* ******* ***** ***** ******** ******* ** **** ******** ******* ********** ***** dready* ***** ****** ***** ******* ***** **** ** **** ***** *********** **** ***** dready**** *** ** ***** ***** ********** *** ********** ********* ****** ***** ****** ********* **** ******* ******* ******** **** ****** ********* ****** **** ****** ****** **** ********* ** *** ****** ***** ******** ** ********** ***** *********** *** **** *** **** *** * ***** **** *********** ********* ********* ******* ***** ******** *** ******* ***** **** dready** ** *********** **** ********
    O Omnibuw: ******** ** ******* *** *** *********** ******* ******* ********** **** ******* ******* *****...