20 gündür çiçekler gelişmiyor lütfen yardım 55. Gündeyim

Guwench

Yeni üye
Bruce banner#3 auto tang çizelgesi uyguluyorum bitkim oldukça sağlıklı görünüyor bana göre fakat ilk pistiller 20 gün önce çıkmasına rağmen hala düzgün bir çiçeklenme evresine girdiğini düşünmüyorum overdrive vodoo Bud factor ve carboload kullandım köklenme muhteşem fakat çiçekler büyümüyor 24/0 150w ışık hidro yapıyorum tavsiyelerinizi bekliyorum

Son düzenleme:

sonerads

Kıdemli Üye
Kanka 20 gun once pistil cikti demissin ama bi tane kelle yok bu cicekte, 20 gunde illa ki olusurdu. Bana da photoymus gibi geldi, 12/12 al birkac gun gozlemle bence.

Btcliciftci

Yeni üye
cicege girip tekrar vege donebilir, isik döngüsü stabil olmali ve karanlik evrede hic isik gormemeli

Son düzenleme:
photo bitki olunca böyle mi oluyor kanka bende aynı durumdayım çünkü 90 günlük bitkim çiçeğe girmedi 2 hafta önce pistil çıkarmıştı ama hiç gelişmedi pistiller
12 hafta photo bitki olsa da ciddi bı süre 24 saat karanlıkta kaldıktan sonra devamında 12\12 periyoduna geç ama yine karanlıktan başla yani toplamda 36 saat karanlıkta kalsın bloom veriyorsan ilk sulamada normal verdiğinin yarısı kadar daha fazla ver ve ondan sonra ki sulamada boş geçtikten sonra bı sonra ki gübreli sulamaya normal gübre grafiğe devam et dediklerimi uygularsan farkı göreceksin gelişmeli yeni post açıp beni de etiketlersen daha rahat takip edebilirz

Hamzaazmah

Kıdemli Üye
Bruce banner#3 auto tang çizelgesi uyguluyorum bitkim oldukça sağlıklı görünüyor bana göre fakat ilk pistiller 20 gün önce çıkmasına rağmen hala düzgün bir çiçeklenme evresine girdiğini düşünmüyorum overdrive vodoo Bud factor ve carboload kullandım köklenme muhteşem fakat çiçekler büyümüyor 24/0 150w ışık hidro yapıyorum tavsiyelerinizi bekliyorum
Dostum 20 günde aşağı yukarı 3 haftalık çiçeklenme olmalıydı bayağı sömeklerin olması lazımdı arkadaşlar doğru söylüyor 12/12 geçmelisin ama her şeyden evvel toplam kaçıncı günündesin ?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • K Kolpa.:
    dready********** dready********** dready********** ******** ****** dready* ****
  • Night owl Night owl:
    ********* **** ** ****** *********** **** **** **** ****** ***** *********** **** ** ********* ******* ***** *** *** ******* *****
    +1
  • 4glow20 4glow20:
    +1
  • Night owl Night owl:
    ******* **** *** ***** ********* ********* ******* *** ****** ** ******** ****** ******** *********** dready**********
  • Night owl Night owl:
    **** **** **** ****** ******** ***** *** ****** ******** ****** dready* ****
  • E ErdemRS6:
    ******* **** *** ***** ********* ********* ******* *** ****** ** ******** ****** ******** *********** *** ***** **** *** ***** ****** ********* ********* ***** *******
    +1
  • Night owl Night owl:
    ******* **** ***** ******** ****** ** ****** *** **** ********** *** ***** ****** ********* *** ****** ******** ***** *****
  • K Kolpa.:
    **** **** **** ****** ******** ***** *** ****** ***** *** **** ******** ***** ******** ****** ******* *** ******* **** dready*** **** *********** ****
  • K Kolpa.:
    +1
  • Night owl Night owl:
    **** ******** ******* **** **** **** ** ****** **** ***** *** **** ******** ***** ******** ****** ******* *** ******* **** dready*** **** *********** ****
  • 4glow20 4glow20:
    ***** ******** **** ****** ******** ****** ***** ****** *** ********* **** dready **** ********** ****** ****** ********** **********
  • 4glow20 4glow20:
    +2
  • Night owl Night owl:
    ********** **** ***** ** ***** ********** ***** ******** **** ****** ******** ****** ***** ****** *** ********* **** dready **** ********** ****** ****** ********** **********
  • K Kolpa.:
    ****** ******** ** ********* ******* ******** ******** ** ********* ****** *** **** ****
    +1
  • K Kolpa.:
  • K Kolpa.:
  • Night owl Night owl:
    dready** ***** ********* *** ******
    +1
  • K Kolpa.:
    dready** ****
  • 4glow20 4glow20:
  • F FraudeG:
    ********* ******** **** ** ** ***** *** ***** ****** ***** ***** dready* ***** ********* ********* ********* *****
  • VendettaX VendettaX:
  • VendettaX VendettaX:
    VendettaX VendettaX: *** *** ** ***** **** ***** *** ********* *********