20 GÜNLÜKLER AMA KOKUYORLAR

Bedotodor

Yeni üye
Beyler forumda dolaşırken bitkinin çiçeklenme aşamasında koktuğundan bahsetmiş herkes.
Ancak benim bitkilerim filizleneli 20-25 gün oluyor ve çok fena kokmaya başladılar kızları sulamak için yaklaştığım da kokusunu net bir şekilde alıyorum.
3 sene önce de grow yapmıştım o pek kokmuyordu kokarsada bok (kanal suyu diyeyim) gibi kokuyordu ve bi problem yaşamamıştım kendisi güzel bir sativaydı…

YouDet

Üye
kanka selam.
kokması normal, azda olsa büyüdükçe kokar. çiçek dönemindeki kokuyla bunun arasında çok fark olacak sanırım, o zaman bu kokunun normal olduğunu anlarsın :D
3 tane purple haze büyütüyorum, hemen hemen 1 aylıklar, odamda mis gibi kokular var, eve dağılıyor bazen :D 1 2 ay sonra mecbur koku giderici jel vs. kullanmak gerekecek, sana da öneririm

UFUK...

Kıdemli Üye
kanka selam.
kokması normal, azda olsa büyüdükçe kokar. çiçek dönemindeki kokuyla bunun arasında çok fark olacak sanırım, o zaman bu kokunun normal olduğunu anlarsın :D
3 tane purple haze büyütüyorum, hemen hemen 1 aylıklar, odamda mis gibi kokular var, eve dağılıyor bazen :D 1 2 ay sonra mecbur koku giderici jel vs. kullanmak gerekecek, sana da öneririm
Kanka o koku giderici jeller ise yarar ama kabin icine koymuyoruz kesinliklse. Sen biliosundur ama bilmeyenlere dip.NoT

Bedotodor

Yeni üye
kanka selam.
Kankam ufak bi nem makinasına esans koku yapmayı düşünüyorum jel pek işe yaramıyor diyolar
Kelle uçur kelle :)
tam zamanı aslında birine low stress uyguladım 1 inin de kellesini uçurarak deneyebilirim

Bedotodor

Yeni üye
Kanka o koku giderici jeller ise yarar ama kabin icine koymuyoruz kesinliklse. Sen biliosundur ama bilmeyenlere dip.NoT
Kanka 3 m2 cam balkon var nem makinasına koku esansı mı yoksa jel mi sanki suan pek gerekmiyor çiçeklenmede de sömekler nem sevmiyor jel gerçekten işime yarayacaksa kullanıcam 4 ü baba baba uzuyor 2 sinden pek emin değilim…

UFUK...

Kıdemli Üye
Kanka 3 m2 cam balkon var nem makinasına koku esansı mı yoksa jel mi sanki suan pek gerekmiyor çiçeklenmede de sömekler nem sevmiyor jel gerçekten işime yarayacaksa kullanıcam 4 ü baba baba uzuyor 2 sinden pek emin değilim…
Balkonda ise gerek yok ya araliyiver camlari haci. Ama ilerde 4 bitki someklendimi karbon filtre ister oralara. Jeller is yapar ama bu sicakta balkonda 4 bitkiyi kurtatirmi emin degilim. En ust kattaysan problem olmaz.

Bedotodor

Yeni üye
Balkonda ise gerek yok ya araliyiver camlari haci. Ama ilerde 4 bitki someklendimi karbon filtre ister oralara. Jeller is yapar ama bu sicakta balkonda 4 bitkiyi kurtatirmi emin degilim. En ust kattaysan problem olmaz.
Kanka üstümde 1-2 kat daha var ama her taraf açık suan 1-2 camı açtım hafif esintide takılıyolar.
Ha ama sömek asamasın da falan aşırı bi koku olursa mecbur jel nem makinası vs artık denicem hepsini yada bir şekilde benim bunları soğuk stresine sokmam gerekiyor..

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • G Godrick:
  • G Godrick:
  • Tokarev Tokarev:
    **** ** *** ********** hahahaha** ******* ******** hahahaha hahahaha* * ****** ******** ******** ********** ***** ****** ********* **** ******** ******** **** ***** ********* **** ***
  • G Godrick:
    ***** ******** ** *** **** **** ***** ********** *** ** ********* hahahaha****** ********* ** ***** hahahaha *** **** ** ** *******
  • G Godrick:
  • Tokarev Tokarev:
    **** *** ** ** *** *** ******* ****** ***** ** **** ******** ***** ********** ****** ** **** ***** ****** * ****** **** ******* ********* ********* ****** ** **** ***** ****** ***** ********
  • G Godrick:
    ** ***** ********** hahahaha ***** **** ********
  • Tokarev Tokarev:
    ***** * *** **** ********* ****** ***** **** hahahaha******
  • C Cigara0121:
  • Tokarev Tokarev:
    ****** *** ** ****** hahahaha** *** ******** ****** ** ** *** ********** ******* hahahaha***** ** ***** ********** hahahaha ***** **** ********
  • Tokarev Tokarev:
    hahahaha***
  • Tokarev Tokarev:
  • G Godrick:
    ******* hahahaha******* *** ** **** *** *** ** ****** ********* *** ********** ********** ** **** ****** ***** **** **** ******** ********** *** ******** ***** **** ***** ******** ***** ******** ******** ***** **
  • G Godrick:
  • Tokarev Tokarev:
    ****** ******* ********* ********** ***** ***** hahahaha *** ** ******* ** ********* **** ********* hahahaha******* ***** ******* ****** **** ****** ***
  • G Godrick:
    ******** ***** hahahaha
  • H H4.20:
    *** ******* **** ****** **** ** ******** ****** ********* *** **** ******** hahahaha****** ******** **** ******** ****
  • H H4.20:
    ** ** ***** **
  • G Godrick:
    **** **** ******** ***** ******* ** hahahaha* hahahaha hahahaha ****** ********
  • H H4.20:
    **** *** ***** ***** ***** ********* ********* ***** * **** **** ******* ********* ** ****** hahahaha**** **** ******** ***** ******* ** hahahaha* hahahaha hahahaha ****** ********
  • Tokarev Tokarev:
    ********* ******** ******** *** ******** ***** ***** **** hahahaha** **** ******* ********** ***** **** ******** hahahaha** ***** ********* *** **** ******
  • G Godrick:
    ***** ***** **** **** ****** ****** *** ******** **** *** ***** ***** ***** ********* ********* ***** * **** **** ******* ********* ** ****** hahahaha
  • G Godrick:
    *** ***** ***** ******* ******** hahahaha*** ***** *** ** ******* *** ******** ***** **** ***** ******** ***** ***** ******** ********* ******** ******** *** ******** ***** ***** **** hahahaha** **** ******* ********** ***** **** ******** hahahaha** ***** ********* *** **** ******
  • S seeway:
    S seeway: ***** ******* **** *** ***