20.000 TL’lik Oda Kurulumu

greenlife

Yeni üye
Selam dostlar 20 bin civarı bütçem var sizce nasıl bir sistem hazırlamalıyım aydınlatabilirseniz çok sevinirim

Sömekoow

Yeni üye
Selam dostlar 20 bin civarı bütçem var sizce nasıl bir sistem hazırlamalıyım aydınlatabilirseniz çok sevinirim
10 bin tl direk ışık al en iyisinden bu ölçülere göre 150*150*200 civarı kabin 3, 4 bin civarında kabin fiyatı diğer malzemeler de 6 bin civarını geçmez zaten pek çok güzel sistemin olur ışığa kesinlikle en fazla önemi ver yoksa pişman olursun

greenlife

Yeni üye
10 bin tl direk ışık al en iyisinden bu ölçülere göre 150*150*200 civarı kabin 3, 4 bin civarında kabin fiyatı diğer malzemeler de 6 bin civarını geçmez zaten pek çok güzel sistemin olur ışığa kesinlikle en fazla önemi ver yoksa pişman olursun
Selam hocam cevabınız için minnettarım. Sizce hangi ışığı almalıyım?

higthead

Jolly Green
Dostum bütçen güzel fazla büyük alana kaçmadan setup ını kuralım. Alan nekadar çok büyür ise masraflar okadar artar.

150x150x200 kabin için havalandırmanı söylüyorum

Çıkış fanın Vortie Quite ultra sessiz 510m3 , karbon filtren ise 890m3h Piyasadaki en iyi karbon filtre kullanılan karbon miktarları piyasadakilerden 2-3 kat fazla bbuda sıfır koku ve uzun kullanım demektir. drkarbonfiltrede hazır setler çok uyguna geliyor.

Çıkış fanın 300m3 drslient aksiyel fan kullanınca 260 lara düşücek çıkış fanınla uygun olucak

200x200 kabin için ise
Çıkış fanı yine vortice quite ultra sessiz seri. KArbon filtren ise 1100m3h

Giriş fanın ise 500m3 2 adet drslient aksiyel fan

veya giriş fanı 500m3 vortice normal seri fan

Dostum 150x150 kabını 20 bin tl altına çok rahat kurarsın ilk tercihin 150lik kabin olsun ama ben daha büyük alan istiyorum dersen 2 lik kabinin havalandırma komple setinide yazdım. Attığım linklerden alırsan havalandırma ile ilgili başka bir ürün almana gerek yok tam sistem set.

Zaten 3 ana konu var alan. Işık, Havalandırma havalandırmayı çözdük kabini sen belirliceksin kabine görede ışığını seçelim.Kabin boyutuna arar ver yaz.

Ü

Üye silindi 26240

Guest
kanka ışık ve gübren saglam olsun gerisi zaten uyguna toplanır

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Ayhan Chat bot:
  • A ax-b:
  • A ax-b:
    ** ****** ******** ******** ***** ***** ****** * **** **** * hahahaha hahahaha ** *******
    +1
  • A ax-b:
    **** hahahaha****** hahahaha** hahahaha****
    +1
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** ***** ********* ******** ******** ******** **** hahahaha****** hahahaha** hahahaha****
  • A ax-b:
  • E Einsatz:
    +1
  • A ax-b:
    +1
  • B bandaleros:
    ******** ********* ***** ***** **** ***** *** ****** ***** hahahaha *
  • E Einsatz:
  • TabldotLife TabldotLife:
  • E Einsatz:
    **** ** ********* hahahaha ****
  • B bandaleros: