2. Toppingi hangi dallara yapmalıyım

Ü

Üye silindi 20768

Guest
Kanka 1. Growu ortalama bir hasatla alayım sonra daha fazla hasat için uğraşacam harmanım kanka harman
kanka ortalamadan kastın ne? :D bide bu hasat sadece vegi uzun tutmakla artmaz kanka. ışığın, ışığın mesafesi, havalandırman, sıcaklık, nem, en önemlisi doğru gübreleme. bir sürü değişken var anlayacağın.

Moderatör tarafında düzenlendi:
kanka ortalamadan kastın ne? :D bide bu hasat sadece vegi uzun tutmakla artmaz kanka. ışığın, ışığın mesafesi, havalandırman, sıcaklık, nem, en önemlisi doğru gübreleme. bir sürü değişken var anlayacağın.
Doğru söylüyorsun kanka, sözü açılmışken sorayım sana bu 240w qb daki kırmız ışık çiçekte yeterli mi eklemem Lazım mı?

seaways

Kıdemli Üye
Kanka atlantis 50 watt kırmızı led projektör yaz bir bakarmsn alalı oldu baya olmadı bıraya buldugunu koy bakalım

seaways

Kıdemli Üye
Bu mu kanka?
Evet brom 120₺ almıstım :( sen yinede istersen bir araştır sor soruştur fikir edin @Canna abiyede danış herşeyini birde bu ışık gece timer kapanınxa ışık sızdırması yapıyor ben elle fiş çekip müdahale ediyorum onları dikkate al tecrübe ettim 100₺ diye umursamıyorum sımdı x2 fiyat olmus yazık olmasın parana kanka

Evet brom 120₺ almıstım :( sen yinede istersen bir araştır sor soruştur fikir edin @Canna abiyede danış herşeyini birde bu ışık gece timer kapanınxa ışık sızdırması yapıyor ben elle fiş çekip müdahale ediyorum onları dikkate al tecrübe ettim 100₺ diye umursamıyorum sımdı x2 fiyat olmus yazık olmasın parana kanka
Sagol kanka yardımın için canna abiye de Bi danışayım

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
    Z ZzındıK: **********