2 kök jack herer auto

Bu imkanlarla yüzümüz gülermi kankiler

• yeterli

Kullanılan: 4 40.0%
  • Idare eder

Kullanılan: 4 40.0%
  • Yetersiz

Kullanılan: 2 20.0%

• Kullanılan toplam oy
    10
  • Anket kapatılmış .

Aykiri

Üye
Kankalar herkese selam ve saygılar siteyi yazın başlarından beridir takip ediyorum bayağı detay gördüm anlamaya calıştım köfteciden denemem oldu bir ay sonra erkek cıktı hem sistemi denedik diyelim gayet iyi gelişmişti ama erkek olduğunu görünce hay **** diyip söküp attık şimdi sponsordan 2 jack herer ile başladim 10.12.20 tarihinde toprağa aldık gelişimleri bana yavaş geliyor eksiğimiz var midir kankalar

165×125×65 ölçülerinde bez dolap
400w cob led yxo
Weewell nem makinası nem %70 -75 arası
2 Salınımlı vantilatör 20 cm çapında
Zaman ayarlı priz 20/4 periyodunda çalışıyor gece 1 ila 5 arası off
Biobizz gübreler aldık pişman olmayız inşallah ph dusurucude biobizz
Gübreler grow blom calmag alga mic
Toprak plagronlight mix hafta sonu bardaktan her ikiside 12 litre olan bir adet bez bir adette air saksılara alacağım kabine son dokunuşları yapıcam zemini halledicem bir adet banyo fanı egzoz çıkışı daha temiz hava girisi yok genel görünüm aşağıdaki gibi tavsiye önerilere açığım kankalarım dumaninizZ bol olsun bir kaç gün arayla güncellemeleri yapmayı düşünüyorum kazasız belasız growlar herkese tohumsuz camiası

Kankalar 23.gün vaziyet böyle eğitim fln yapsak mı kelle uçurmalı mıyım siz neler söylersiniz bu kızlara nasıl davranalım yeni yıĺınızı kutlarım bol sömekli yıl olur inşaallah bir hafta sonra çiçeğemi giricek kankalar
https://ibb.co/mz0b3pv
☆Airpot saksıdaki kızımız
https://ibb.co/ZhKRN2w
https://ibb.co/Q8zwMbL
https://ibb.co/2FpR4SS
☆Bez saksıdaki kızımız
https://ibb.co/X8kPcXd
https://ibb.co/YpPkWkZ
https://ibb.co/YQ06Hmg

S.a kankalar 32. Günden durumlar böyle bizim kızlar 31. Günlerinde çiçeğe başladı dün yanlarina gitmedim bugün akşam gittim bi baskın yapiyim hesabı ilk önce hiç farketmedim nem cihazının suyunu takviye yaptim geldim bi baktım cicekteler toprak kupkuruydu bi önceki sulama boş calmaglı verdim 1 gün kupkuru bekledi bir kaç saat önce birer litre su verdim biogrow bioblom algamic litre başına birer ml olarak uyguladım doğru yapmışmıyım eğer sorunla karşılaşmazsam diğer sulamada 2ml cıkartıcam tabloya gore sizce nasıl gidiyor eksiklerimi yanlışlarımı söyleyin brecanlar dumaniniz bol olsun
☆bez saksıdaki jack
☆Air saksıdaki jack

Morikolar merhaba güncellemek istedim jacklerimiz 42.gunlerindeler çiçeklenme başlayalı on gün oldu blom gübresine yeni başladım add revive bud candy nirvana bu üçlüyü aldım pazartesi salı gelir diye ümid ediyorum bir buçuk litre su veriyorum saksı başına son durum bu şekilde https://ibb.co/pwsfxdY
Dumanınız bol olsun kankalar

55. Gündeyiz kankalar ciceklenmenin ise 23.günü Iyi hafta bir hafta sonu geçirmeniz dileğiyle kankalar bitkilerimin son durumunu paylaşmak istedim son sulama iki gün önce damacana sudan 900ppm 6.2-6.3 ph ayarlı gübreli sulama yaptim grow,blom,nirvana,bud candy ve stres önleyici olsun diye toplamda 2veya3 ml verdim kafam baya ıyiydi gece 2de sulamaya başladım sabah 5te bitirdim olabildiğince yavaş sulama yaptim bitkiler flushtan sonra anca kendilerine geldiler
Dumanınız bol olsun

Kankalarım 73.günlük jacklerimin hasat zamanı geliyor ama tecrubeli arkadaşlar sizce nezaman hasat etmeliyim telefonla olduğu kadar cekmeye calistim sizce nasil devam etmeliyim yapraklarim sarardı gitti yaprak kalmadı toprak bozuldu bizim duzeltemedik bu son evrede bize yardimci olun ustadlar

Kankalar 78.gun sonunda ilk growumuz topraktan ayirdik flush atip 3 gun karanlik ardindan bugun 72 saat sonra hasat ettik gr tartamadim gerekte yok zaten hassas sigaradan daha sakat kankalar fotgraflari guncelliyorum
Birde kafama takilan biraz tirtikladim iki üc gün kuruttum sonra yaptik neyse ama hicbirsey anlamadim acaba okadar emek boşa mı gidicek dumaniniz bol olsun

Son düzenleme:

2MoreWeeks

Doktor
Selam kankacım. Keşke bez saksıları bekleseydin. Auto'lar o bardakta ayrı stres yaşar, aktardığında ayrı. Çok ufak kalmış. Şimdiye 2 tane el kadar fan yaprağı olması lazımdı.

Bardak gibi dar medyalarda auto'ları 1 haftadan fazla tutmamak lazım. En güzeli hasat alınacak saksıya direk dikmektir ama en azından filizlenir filizlenmez nihai yerine alınmaı gerekir.

Bitki köklenirken ferahlık ister, yaya yaya yol almak ister toprağın içinde. Neredeyse 2 haftalık olan bu bitkinin kökü rahat 30-40 cm dibe kadar inerdi. İnmese de toprağın içinde körelmeden o kadar yola alırdı. Şimdi kenarlara, tabana değen kök köreliyor ve başka yerden yeni kök sürgünü vermekle uğraşıyor. Autolar ilk 2 haftada tüm enerjilerinin %80'ini kökleşmeye ayırıyor. Kökleri ferah ferah yerleştiği anda da "bounch" denilen zıplamayı yapıyor. Bİ anda enerjiyi yaprağa dala vermeye çalışıyor. Ama kök gelişiminde yaşanacak ufak bir stres tüm grow hikayesini değiştirebiliyor.

O yüzden "saksıları alacağım" demişsin ama ne zaman alacağın çok çok önemli. zaten 2 haftası geçmiş. 2-3 hafta sonra çiçeklenme belirtileri başlarsa geri dönüşü olmaz. hasat sonunda vereceğin gübreye zamana üzülürsün.

Son olarak toprağın geç kuruyorsa hava almadığındandır, kenarlara vida ile ufak ufak delikler aç.

Aykiri

Üye
Doğru söylüyorsun önemli bir hata yapmışız knka yarın alıyım 12 litreye drenajada dikkat edicem saksılarda bu ifakliklar iş yaparmı üstad iki tohum daha patlatiyim vakit kaybetmeden bardaklar hava alıyordur yanlarında delikler var fan çalışıyor 3 günde kuruyor sulamayida bu gece yaptık ph 6.5 gubre biogrow saksiya nezaman geciriyim toprak kuruduktan sonramı yoksa sabah gidip degistiriyimi kanka bol dumanlar
Selam kankacım. Keşke bez saksıları bekleseydin. Auto'lar o bardakta ayrı stres yaşar, aktardığında ayrı. Çok ufak kalmış. Şimdiye 2 tane el kadar fan yaprağı olması lazımdı.

Bardak gibi dar medyalarda auto'ları 1 haftadan fazla tutmamak lazım. En güzeli hasat alınacak saksıya direk dikmektir ama en azından filizlenir filizlenmez nihai yerine alınmaı gerekir.

Bitki köklenirken ferahlık ister, yaya yaya yol almak ister toprağın içinde. Neredeyse 2 haftalık olan bu bitkinin kökü rahat 30-40 cm dibe kadar inerdi. İnmese de toprağın içinde körelmeden o kadar yola alırdı. Şimdi kenarlara, tabana değen kök köreliyor ve başka yerden yeni kök sürgünü vermekle uğraşıyor. Autolar ilk 2 haftada tüm enerjilerinin %80'ini kökleşmeye ayırıyor. Kökleri ferah ferah yerleştiği anda da "bounch" denilen zıplamayı yapıyor. Bİ anda enerjiyi yaprağa dala vermeye çalışıyor. Ama kök gelişiminde yaşanacak ufak bir stres tüm grow hikayesini değiştirebiliyor.

O yüzden "saksıları alacağım" demişsin ama ne zaman alacağın çok çok önemli. zaten 2 haftası geçmiş. 2-3 hafta sonra çiçeklenme belirtileri başlarsa geri dönüşü olmaz. hasat sonunda vereceğin gübreye zamana üzülürsün.

Son olarak toprağın geç kuruyorsa hava almadığındandır, kenarlara vida ile ufak ufak delikler aç.

2MoreWeeks

Doktor
Her growumuzdan illa bir ders çıkıyoruz. bu işin güzelliği burda. 20 yıldır bu hobiyi yapan adam bile yeni tohum attığında daha farklı adımlar atar. Canını sıkma. Allahtan yaprakların güçsüz değil. Ufak ama hacimli. Hemen toplar kendini. Şuan sadece kendisine boy attıracak kadar köke sahip değil ne yazık ki.

Durum biraz acil. Yeni yerine alıp 3-4 hafta zaman vermek lazım; tamam mı devam mı anlamak için. Güzel boy alırsa gerisi gelir. Normal şartlarda günde en düşük 2-3 cm büyüyor. Daha zaman var. Eğitimle 4-5 tane ana dal oluşturduk mu 20-25 gramı görürsün.Zararın neresinden döneceğin sana bağlı.

Yeni yerine alırken kökleri ellememeye çalış. Saksıya koyarken sıkıştırma toprağı. Etrafına seyrek seyrek koy, 100 ml de su verdin mi, 2 güne gelişim seni şaşırtır.

Son olarak Işıkla bitkinin çok işi yok şuan. Ampülle bile bakılır. 1 metreden bile ihtiyacını alır. Büyüsün diye yakınlaştırma, ordan ekstra sıcaklık stresi yaşatmamış olursun. geçmiş olsun. meraktayım. takipteyim.

Aykiri

Üye
Son düzenleme:

2MoreWeeks

Doktor
Gümbür gümbür geliyor kankacım. 3 günde fena patlamış, taşındığını anlamamış bile. Eğer kısa zamanda bu kadar 2-3 katına çıktıysa yeni toprağa doğru güzel köklenmiş demektir. Toprağı dış taraflarında kalan kuru kısım, ortaya sulama yaptığında oradan nem çalıp oksijene hemen yer açıyor, boğulmamış oluyor. Bence köklerin oksijen alamasaydı bu süreçte, bu kadar gelişim göremezdik. Eline sağlık. Çok güzel iş çıkartmışsın.

Bitki güzel ivme yakalamış, eğer saksının veya ışığın açısını değiştirmezsen, yaprakları kurcalar lst vs yaparsan, hızını kesmiş olursun. 15-20 cm olana kadar gönlünce büyüsün böyle.

Grow gübresinden başka birşeye ihtiyacı olmaz 3-4 sulama. litre başına 1 ml koyabilirsin zararı olmaz. Baktın güzelce renk alıyor yapraklar, büyüyorlar, lst yaptıktan sonraki sulamanda artırırsın gübreyi.

Aykiri

Üye
Eywallah knka senden herkesin gönlünce olsun dumanlarımız bol olsun o gördüğün fotolar değiştirdigimizin ikinci günündendi bu akşam çektim bunları son hâlleri birde evlatlarlarin birinde sanki özürü var bi bakar mısın neyin nesidir sence yaprak eksik sorun olurmu birde leke var sadece bu yaprakta diğerlerinde böyle bir leke vs yok https://ibb.co/vjkMCmF
https://ibb.co/BtgP8CC
https://ibb.co/0DYzXTX eğitime nezaman başlayalım kanka ne önerirsin şuan 100watt yanıyor ışık kapasitem 400watt cob led bu konuda yardımcı olabilirmisin 100 şuan yeterlimi sence tekrar teşekkür ederim ilgin için sende olmasan cevap verende hayırlı olsun diyende olmadı eywallah kankam @2moreweeks

2MoreWeeks

Doktor
Şuan toprağın üstündeki işlerle uğraşmıyor bitkin. Tüm gücünü kök geliştirmeye harcıyor. Bitkin de kendi kendine büyüyor. Kökler saksıyı ele geçirince bu yaprakların çoğunu dökecek kendi zaten. Altta kalan ışık görmeyen yapraklar olucak bunlar. Herhangi bir hastalık belirtisi değil bu, yaprağın genel sağlığı iyi. Daha gübre almamış bir bitkide olur böyle. Hele o küçük sürgünler hızlıca fışkırmaya başlayınca yaprakların şekli de toparlar, şuan oval olmaları normal.

100w şuan için yeter. Daha veg döneminin en başında. hele boy alsın, 2 haftaya köklersin ışığı.

Fena büyüyor fena.

2MoreWeeks

Doktor
Ayrıca kankam LST'nin başlıca amacı küçük sürgünlere ışık sağlamak olduğu için senin bitkide uzun süre ihtiyaç olmayacak sanırım. Ortası açık şuan heryeri ışık alıyor. Ne zamanki büyür, içine ışık alamaz, toprağa iyice gölge düşer, o zaman başlarsın. Senin jack herer'da sativa baskın sanırım. İndica olsaydı böyle açılır saçılmazdı. Yani demem o ki, iyice bekle. Buraya update geç. Eğitim işine de bakalım bu canavarların.

Aykiri

Üye
Ozaman hiç aksiyona gerek yok grow gübresiyle devam ediyorum kanka bir gübreli bir gübresiz sulamami yapiyim yoksa yapraklarda sıkıntı görmüyorsak gübreli sulamaylami devam ediyim bir şunu sorayim kafama takılıyor gübreli suyu hazırlayıp günlerce beklemesinde sakınca var midir

2MoreWeeks

Doktor
boş geçmene gerek yok. az az her sulamada ver gitsin. Yaprakların ucunu kontrol edersin. En uçta sarı leke görünce, leke büyüyor mu diye bakarsın 1-2 gün. Bazen ufaktan yanıyor ama duruyor yanma. telaşa gerek yok o zaman. Ani sararma, yanmalarda bi sonraki sulamayı boş geçmek iyi olur.

PH'ı nasıl ayarlıyorsun kanka?

Aykiri

Üye
Biobizz ph down kullanıyorum Şu sarı dandik cihazdan var knka onunla gidiyoruz şimdilik bizim şebeke suyu ph 7lerde fln zaten pek sorun yaşamadık şimdiye kadar diğer deneme bitkilerinde hiç ph bakmıyorduk ekipmanımız yoktu nekadar doğru orasını şüpheli knka gübreli su beklediginde zararı var midir karışım halde bro

Son düzenleme:

2MoreWeeks

Doktor
Şu sarı dandik cihazdan var knka onunla gidiyoruz şimdilik bizim şebeke suyu ph 7lerde fln zaten pek sorun yaşamadık şimdiye kadar diğer deneme bitkilerinde hiç ph bakmıyorduk ekipmanımız yoktu nekadar doğru orasını şüpheli knka gübreli su beklediginde zararı var midir karışım halde bro

Sarı lekeler artarsa, sarardıkları yer bozulmaya başlarsa PH sıkıntı gösteriyor demektir. Ona dikkat et derim. 6'ya kadar düşürebilirsin gübreyi, toprağa girince dengeler kendini.

Gübreli su bekler de, 1 saat falan. Suyun yapısı, içinde oksijen olması sebebiyle oksitlenme yapar bozar gübreyi. Ben gübre şişeme, şırıngama su bile değdirmiyorum geri şişeye sokarken su kaçmasın diye. Kapak altına naylon sıkıştırdım hepsinin, şişeyi elimle sıkınca kapaktan fıss diye hava kaçmıyor. Çoğu gübre üreticisi bu işte çok kötü. Ne kadar sıkarsan sık hava alıyor, gübre ya uçuyor, ya bozuluyor.

Çiçeklenme dönemi gübreleri şeker içeriyor, alayı şerbet gibi, en ufak su temasında bakteri temasında bozulur, alkollenir. bilgine kankacım.

Aykiri

Üye
Ozaman sulamayı nezaman yapıcaksak hazırlıyorum bi yarım saat dinlendirip veriyorum dogrumudur kanka sisedeki gübrelerede su değdirmemeye özen göstericem co2 de yaptık kuru maya ve şekerle 1 hafta oldu onuda tazeliyim yarın kabinde temiz hava girişi yok bez dolap zaten şuan için bir sıkıntı yok bitki ikisinden 50 gr alabilsek hemen hemen diğer hasata çıkartır bizi inşallah basaririz knka birlikte

C

Cannabis-420

Guest
Her growumuzdan illa bir ders çıkıyoruz. bu işin güzelliği burda. 20 yıldır bu hobiyi yapan adam bile yeni tohum attığında daha farklı adımlar atar. Canını sıkma. Allahtan yaprakların güçsüz değil. Ufak ama hacimli. Hemen toplar kendini. Şuan sadece kendisine boy attıracak kadar köke sahip değil ne yazık ki.

Durum biraz acil. Yeni yerine alıp 3-4 hafta zaman vermek lazım; tamam mı devam mı anlamak için. Güzel boy alırsa gerisi gelir. Normal şartlarda günde en düşük 2-3 cm büyüyor. Daha zaman var. Eğitimle 4-5 tane ana dal oluşturduk mu 20-25 gramı görürsün.Zararın neresinden döneceğin sana bağlı.

Yeni yerine alırken kökleri ellememeye çalış. Saksıya koyarken sıkıştırma toprağı. Etrafına seyrek seyrek koy, 100 ml de su verdin mi, 2 güne gelişim seni şaşırtır.

Son olarak Işıkla bitkinin çok işi yok şuan. Ampülle bile bakılır. 1 metreden bile ihtiyacını alır. Büyüsün diye yakınlaştırma, ordan ekstra sıcaklık stresi yaşatmamış olursun. geçmiş olsun. meraktayım. takipteyim.
kanka bide 20-25 cok az değil mi

C

Cannabis-420

Guest
kankalar bu rakamlar çok az değil mi 2 bitkiden 50 20-25 bu kadar düşük tutma sebebiniznedir

PurpleDream

Yeni üye
Kankalar herkese selam ve saygılar siteyi yazın başlarından beridir takip ediyorum bayağı detay gördüm anlamaya calıştım köfteciden denemem oldu bir ay sonra erkek cıktı hem sistemi denedik diyelim gayet iyi gelişmişti ama erkek olduğunu görünce hay **** diyip söküp attık şimdi sponsordan 2 jack herer ile başladim 10.12.20 tarihinde toprağa aldık gelişimleri bana yavaş geliyor eksiğimiz var midir kankalar

165×125×65 ölçülerinde bez dolap
400w cob led yxo
Weewell nem makinası nem %70 -75 arası
2 Salınımlı vantilatör 20 cm çapında
Zaman ayarlı priz 20/4 periyodunda çalışıyor gece 1 ila 5 arası off
Biobizz gübreler aldık pişman olmayız inşallah ph dusurucude biobizz
Gübreler grow blom calmag alga mic
Toprak plagronlight mix hafta sonu bardaktan her ikiside 12 litre olan bir adet bez bir adette air saksılara alacağım kabine son dokunuşları yapıcam zemini halledicem bir adet banyo fanı egzoz çıkışı daha temiz hava girisi yok genel görünüm aşağıdaki gibi tavsiye önerilere açığım kankalarım dumaninizZ bol olsun bir kaç gün arayla güncellemeleri yapmayı düşünüyorum kazasız belasız growlar herkese tohumsuz camiası
Hocam kuracağım sistemin 1e1 aynısını kurmuşsun umarım sağlıklı büyürler 2 bitki 400w cobledle güzel gelişir bu strainden 1 bitkiden 100+ alan var tanesinden bence 50 ye şartlama kendini lst yi iyi yaparsan bitkiyi fazla strese sokmadan iyi hasat alırsın cfl le yapmıştım önceden bildiğin bauhaus ekipmanlarıyla sour diesel+bubba kush 40 gram almıştım 4 de biri wattla birde çok yavan yetiştirdim bubba strese girip sararmıştı lambaların yakınlığından yani diyeceğim şu zaten güzel sağlıklı başlamışlar gübreleri de dikkatli verip zehirlemezsen bebekleri bunlar güzel kola yapar güzel hasatlar alırsın inşallah.

C

Cannabis-420

Guest
@2moreweeks Kankacım konustugumuzun ertesi aksamı saksılara aldık evlatları şuan gidişat bu sekilde
https://ibb.co/znLmycM
yorumların ve tavsiyelerin teşekkür ederim knka nasıl sence şuan
kanka burda kaç günlükler

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • RuhsuzGarden RuhsuzGarden:
    ***** *** *** **** *** ******** ** dready* **** *** ******* *** ****** *** ******** ****** ******* ****** ***** *****
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ********* ***** ****** ********* ****** ******** *** ***** ********** ******* **** ****** **** ****
    ******* dready** ******* ***** ***** *********
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ***** *** *** **** *** ******** ** dready* **** *** ******* *** ****** *** ******** ****** ******* ****** ***** ******** ******** ***** ***** ********* ******* *** ****** **** ** ***** **** ** ** ***** **** **** ******* ********
    ********* **** dready*
    +1
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ********* **** dready*********** ** **********
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ********* ****** dready** ********** ** ******* **** ****** ****
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ********** **** dready***** **** *** *** ***** ******** *** ***** ***** ******
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ****** ******** *** dready ** *** ********** ***********
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ****** ******** *** dready ** *** ********** dready**** ** ****** ********* dready * ** *** *******
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ****** ******** **** *** ********* * **** ** ********** ****** ****** ********** ***** *** ****** ** ***** ******* *** **** ***********
    ***** dready****** ******** * ***** ******* **** ********
    +1
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ***** dready****** ******** * ***** ******* **** dready **** ******* ****** ****
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    Nazim_Red Nazim_Red: ***** ********