2. Growum zamanınız varsa içeri bakabilirmisiniz ?

Salvi

Yeni üye
Herkeze bol hasatlar...

Kankalar , 80x80 kabinimde 120w lm281 ve 350 yxo cobled ile kendi çapımızda içimliğimi çıkartıyorum. İlk growumda sadece biobizz grow , bloom , topmax . An olarak big but ve overdrive vardı. 3 bitkinin max uzunluğu 37 cmdi.
2. Ci growa başlamadan önce eksik olan activera algamic root juice eksikti tamamladım . Üstüne blombastic aldım onunda üstüne great shark mikoriza aldım. Saksılarım kumaştı plastik alıp lehim makşnası ile air saksıya döndürdüm. Bu noktadan sonra güzel verimli hasat için daha ne almam gerekiyor. Toprağım bioobizdi plagrona döndün.

Eksiğimiz varsa belirtirsez sevinirim.

higthead

Jolly Green
Herkeze bol hasatlar...

Kankalar , 80x80 kabinimde 120w lm281 ve 350 yxo cobled ile kendi çapımızda içimliğimi çıkartıyorum. İlk growumda sadece biobizz grow , bloom , topmax . An olarak big but ve overdrive vardı. 3 bitkinin max uzunluğu 37 cmdi.
2. Ci growa başlamadan önce eksik olan activera algamic root juice eksikti tamamladım . Üstüne blombastic aldım onunda üstüne great shark mikoriza aldım. Saksılarım kumaştı plastik alıp lehim makşnası ile air saksıya döndürdüm. Bu noktadan sonra güzel verimli hasat için daha ne almam gerekiyor. Toprağım bioobizdi plagrona döndün.

Eksiğimiz varsa belirtirsez sevinirim.

Dostum zaten yapıcağını yapmışssın bu saatten sonra bitkilerini, büyütmek kalır.=) Veg döneminde toprak üstünden çok toprak altı ile ilgilen yani güzel köklendir gübrelerinle. Ne kadar çok kök okadar sağlam bitki okadar sağlam sömek bloom da.

Salvi

Yeni üye
Dostum zaten yapıcağını yapmışssın bu saatten sonra bitkilerini, büyütmek kalır.=) Veg döneminde toprak üstünden çok toprak altı ile ilgilen yani güzel köklendir gübrelerinle. Ne kadar çok kök okadar sağlam bitki okadar sağlam sömek bloom da.
Doğru . Ama kök içinde herhalde bunlar yeter :)

Salvi

Yeni üye
Alla alla :) chat boş yanlız. Millet afaroz olmuş korkudan girmiyorlar yada baskında malzemeler gitti sanırım. Başladıklarında tekrar gelirler :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • 3grcigara1dal 3grcigara1dal:
    ******** ******* ******* ** ********** ***** ******** ***** ** ***** ***** ********** ***** ******* ****** ****** *** **** ******** ** **** **** ******** *****
  • Uranyum Kamil Uranyum Kamil:
    dready********** ***** ** **** ****** ******** ***** **
    +1
  • Sleepless Sleepless:
    +1
  • Sleepless Sleepless:
    ******** ******* ******* ** ********** ***** ******** ***** ** ***** ***** ********** ***** ******* ****** ****** *** **** ******** ** **** **** ******** ***** ******** ******* ****** **
  • B Bomberx:
    +2
  • Sleepless Sleepless:
    ******* ******* *** * ***** ******** dready** ** ***** ** * ***** ***** ********* dready
    +1
    ***** **** **** *** **** *** ** dready********** ***** ** **
  • Sleepless Sleepless:
    dready********** ***** ** ** ***** ******* ** ***** **
    ***** ******* ** ***** ******* ** ***** **
    **** *** ***** **** ***** ***** ********* dready***** ******* *** * ***** ******** dready** ** ***** ** * ***** ***** ********* dready
    +2
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
    ********** ***** ***** *** *** ***** **
    ***** dready** ******** ** **** ****** ** *********** **** ***** *** ********
    +1
  • Sleepless Sleepless:
    *** *** **** ****** ***** dready* *** ***** *** **** **** ******* ***** ****** *** ***** ***** *** **********
  • Sleepless Sleepless:
    ***** dready** ******** ** **** ****** ** **** ** ** **** ** ** *** ***** *******
    ****** **** **** dready* ** **** *** ******* ***** **** **** *** ***** * ** ****** ***** *****
    ** ******* ***** ***** ******* ******** ***** * *** ********** ***** *** ******* ***** **** ******** **** dready* **** **** dready* ** **** *** *******
  • Sleepless Sleepless:
    *** *** ** ***** **** **** ****** *** ***** ** ********* *** **
    Sleepless Sleepless: *** *** ** ***** **** **** ****** *** ***** ** ********* *** **