2. GROW 3 GENETİK. Hadi bakalım hayırlısı :)

Knk bu iş sabırsızsan sabırlı omayı ögretiyor insana ama seve seve ama s... S... Harmanlıktan olur öyle söyler ne bitkiler gördüm umud edemeyecek kadar kötü toparladılar ondan diyorum umudunu yitirme diye yaşadıklarını unutmaki tecrübe edine bilesin.
Desteklerin için çok sağol knk. Kesmeyeceğim yola devam :)

Cannabise gönül veren tüm abi ve kardeşlerime selamlar hayırlı geceler.

26 kasım saat 22:45 cuma 20.gün

Bebekler akıbeti belirsiz. Bi kaç fan yapraklarını aldım. Eğitimlerini verdim. Işığı 65cm e çektim.
2 katı yarım doz gübreli su ile flus attım. Bundan sonra pH ayarlı olarak tam doz gübre ile gideceğim.
31824130-9A23-4005-817F-9562F8FB035D.jpeg
Bebeklerin genel hali aşağıda.

33158A54-82DD-4992-9FBF-CFEF59BCF4F7.jpeg

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
2-) numara
2FC7AF9F-C8A2-49BD-A9DF-F76D81A864B9.jpeg
~~~~~~~~~~~~~~
3-) numara
B2E8B03E-1E04-4A75-B2AA-458E54BFF2DC.jpeg
~~~~~~~~~~~~~

B28A4E4E-6FC5-452B-9A48-A7CE63C0D440.jpeg

Eksik yanlış hata var ise yorumlara açığım.
Üstadım @cannabis16 buralarda mısın.?

1kg01

Üye
Kanka kafam jet. Moralim sıfır. Belim ağrıyor. Uykusuzum yorgunum hala daha uğraşıyorum. Üstüne tonla para döküyorum. Bakıyorum da **** neden? Sonra diyorum seviyorsun bu hayatı :D
2 ay sorunlar yaşadım koca odayı kapattım 8 photo bitki için 35 bin lira para döktüm saçlarım döküldü seni çok iyi anlıyorum gecen yıl boyleydim geçmiş olsun . Not olaraktan aynı ph metreyi kullanmıştım aynı kadere paylaşıyoruz .

TheGlobalDJ

Ordinaryüs
Selam dostum öncelikle umarım güzel bir hasat alırsın ışık olarak ne kullanıyorsun bilmiyorum ama yaşadığın sorun ışık kaynaklı bence
Aynı sorun bendede oldu önce yaprakların tırtıklı kenarları içe kıvrılır sonra iç damarları açık yeşile döner ve gübre yanığı gibi kahverengi lekeler oluşur
Benim çiçeklerim çok büyük olduğu için alttan yukarı incelediğimde sadece ışığa en yakın kellerde olduğunu farkettim ilk önce nitrojen eksikliği sandım fakat müdahale etmeden önce ışığı uzaklaştırıp diğerlerinden ekstra uzun olan kelleleri monster crop la yatırdım ve sorun 3 günde çözüldü ayrıca ışık problemi olduğunu şurdanda anlayabilirsin çiçeklerin bodur gelişiyo lst de yapıyosun bence bunun için daha uzun olmaları lazım güzel growlar bol hasatlar dilerim

Cannabise gönül veren tüm abi ve kardeşlerime selamlar hayırlı pazarlar.
F5C6323B-404E-4715-BEB4-3554A6DC6601.jpegC3801D0F-04A5-4628-B2FE-20F63AB4E811.jpeg62F75670-DC79-47E0-8A06-A8FF21C37B86.jpeg45ACB200-EB31-47F1-A510-843C757778E8.jpeg
Bebeklerin genel hali yukarıdaki gibi.
28 kasım pazar 22. Gün
Işık 65 cm mesafe
Isı 26 nem 57
Nasıl gidiyor sizce?

Selam dostum öncelikle umarım güzel bir hasat alırsın ışık olarak ne kullanıyorsun bilmiyorum ama yaşadığın sorun ışık kaynaklı bence
Aynı sorun bendede oldu önce yaprakların tırtıklı kenarları içe kıvrılır sonra iç damarları açık yeşile döner ve gübre yanığı gibi kahverengi lekeler oluşur
Benim çiçeklerim çok büyük olduğu için alttan yukarı incelediğimde sadece ışığa en yakın kellerde olduğunu farkettim ilk önce nitrojen eksikliği sandım fakat müdahale etmeden önce ışığı uzaklaştırıp diğerlerinden ekstra uzun olan kelleleri monster crop la yatırdım ve sorun 3 günde çözüldü ayrıca ışık problemi olduğunu şurdanda anlayabilirsin çiçeklerin bodur gelişiyo lst de yapıyosun bence bunun için daha uzun olmaları lazım güzel growlar bol hasatlar dilerim
Aleykümselam dostum.
Işık 600w Samsung Quantum board led.
Bodur kaldıklarının farkındayım bu ışık mesafesi hiç 55cm üstünü geçmediği için olabilir mi?

TheGlobalDJ

Ordinaryüs
Aleykümselam dostum.
Işık 600w Samsung Quantum board led.
Bodur kaldıklarının farkındayım bu ışık mesafesi hiç 55cm üstünü geçmediği için olabilir mi?
Aslında ilk 1-2 hafta ışığı olabildiğince uzaktan verip biraz boy atmalarını sağlamak daha mantıklı özellikle lst yapacaksan yoksa dallar çok bitbirine giriyo ve sürekli budama yapmak gerekiyo ışığın baya güçlü bence 90-100cm mesafe ile 1-2 hafta deneyebilirsin

cannabis16

Ordinaryüs
gübreyi nasıl ettiysen son seferlerde doğru dozajı bulmuşsun,öyle git..
bu soğuk havalı bağıl nemin düşük olduğu günlerde böyle stres dolu bi teknikle daha ne kadar yol almayı bekliyorsun bilmiyorum ama gayet normal herşey..
bitkilerinde eksik gedik falan bişey yok..devam et son yaptıklarına..

Cannabise gönül veren tüm abi ve kardeşlerime selamlar hayırlı sabahlar,hayırlı işler.

2 Aralık Perşembe saat 10:35 26. Gün

dün gece bebeklere besinlerini verdim sizlere ancak şimdi yazabiliyorum.

15lt suya
60ml orca
60ml grow
60ml bloom
60ml heaven
60ml alg a mic
PH derecesi 6.5
Bitki başı 5lt verildi
22E1DF52-35A9-430F-B05A-FA98EDF9CD19.jpeg
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Bu mevsimde saksılar Ancak ortalama 5 günde kuruyor. İlk growumda 3 günde kuruyordu.
3 numaraya eğitimini verdim.
1 ve 2 numaraya eğitim verilecek.
Sabah sabah 1 sigarayı aç karına gömdüm :)
Hasatınız kaliteli dumanınız bol olsun.

Ü

Üye silindi 23498

Guest
Kankacım iyi growlar bol hasatlar. Yine an an yaşatmış hissettirmişsin neler uyguladığını. Detaylı günlüğün için teşekkürler.
yaşadığın ph problemi için üzgünüm
Kankalarda tavsiye etmiş bende yine edeyim
Kanka ph ölçerlerle ilgili bi sürü şey söyleyen vardı djglobal kankanın tavsiyesiyle bunu almıştım kullanımı çok basit sekmiyor kalibre derdi yok.
kanka eğer çeşme suyunun phı değişmezse hep sabit sirke veriyorum. Litre başı 2.33 ml elma sirkesi 6-6.5 aralığına çekiyor bende. Bazen çeşme suyu değiştiği için fazladan 1-2 ml ekliyorum totale.
Çiçeğin tekrar toparlayacak kankam. Bol hasatlar takipteyim

Kankacım iyi growlar bol hasatlar. Yine an an yaşatmış hissettirmişsin neler uyguladığını. Detaylı günlüğün için teşekkürler.
yaşadığın ph problemi için üzgünüm
Kankalarda tavsiye etmiş bende yine edeyim
Kanka ph ölçerlerle ilgili bi sürü şey söyleyen vardı djglobal kankanın tavsiyesiyle bunu almıştım kullanımı çok basit sekmiyor kalibre derdi yok.
kanka eğer çeşme suyunun phı değişmezse hep sabit sirke veriyorum. Litre başı 2.33 ml elma sirkesi 6-6.5 aralığına çekiyor bende. Bazen çeşme suyu değiştiği için fazladan 1-2 ml ekliyorum totale.
Çiçeğin tekrar toparlayacak kankam. Bol hasatlar takipteyim
Kankacım teşekkür ederim. Elimden geldiği kadar hem öğrenmeye hem de bazı yeni arkadaşlara faydalı olmaya çalışıyorum.
PH dalgalanması benim de çok canımı sıktı, hatta bi ara kafalarını koparacaktım :)
Şimdi neyseki çözüldü çok şükür.
Dediğin gibi biraz da olsa toparladılar kankacım,takipte olman ve varlığından haberdar olmam beni ayrıca mutlu etti, tekrar teşekkür ederim. Dumanın bol olsun.

Cannabise gönül veren tüm abi ve kardeşlerime selamlar hayırlı cumalar.

03 ARALIK CUMA 27. GÜN

1-) Numara Jack Herer
CA974402-8B41-4BC4-B5FD-59430889F74D.jpeg
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
2-) Numara Grand Daddy Purple
9C9B255E-D1A0-48F6-AB80-C93177D4DC8B.jpeg
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

3-) Numara Big Bud
29DAFA7B-08D3-4D5B-BD05-7BF05BCDCB32.jpeg
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
ÇADIR GENEL DURUMU

8843C790-1FE2-4377-BADA-05731B0B7A28.jpeg

Çadır içinde hummalı bir çalışma yaptım. Aslında kafayı yaptım bebeklere sardım da denebilir ))
Sanırım şimdi oldu bazı şeyler, çiçeklenmeye kadar daha bu son değişiklikti.
bende durumlar bu şekilde.
Hasatınız kaliteli dumanınız bol olsun.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T Turco:
    ****** ******* ** ********* *** ******* ** ******* ***** ********** **** ** ******* hahahaha **********
  • T Turco:
  • T Turco:
  • bandaleros bandaleros:
    hahahaha****** ********** **** ********* ******* *** *** **** ****** hahahaha* ******* hahahaha********* * ******* hahahaha** ******* ***** ***** hahahaha *** ******
  • T Turco:
  • T Turco:
    ****** ******* hahahaha*****
  • bandaleros bandaleros:
    **** ********** ***** ***** hahahaha** *** ****** **** ***** ********* ******* **** ******** ****** hahahaha
    +1
  • T Turco:
    *** **** ******** ******** ***** ******* hahahaha****
  • bandaleros bandaleros:
    ***** hahahaha hahahaha* ******** * ****** **** ******* hahahaha****** *** ****** ******* *********
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ****** ****** ** **** ********* **** *** ******* ****** ********* ********* **** ******** ******** ***** ******* hahahaha****
  • T Turco:
    ******* ****** hahahaha** **** *** **** hahahaha** ****
    +1
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
    ****** ****** hahahaha* **** ** hahahaha ***
  • bandaleros bandaleros:
    ***** *** ****** **** hahahaha ****** ********** ********* ****** ****** ***** hahahaha**** *******
  • T Turco:
    ******** ***** ** ** * *** **
  • T Turco:
    hahahaha*** *****
  • 3grcigara1dal 3grcigara1dal:
    **** hahahaha* **** ***** **** ********** ********** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha********
  • NewGardener NewGardener:
    ********* hahahaha ******* ****** *****
    ***** ** hahahaha** ****** **
    hahahaha* ***
  • T Turco:
    ****** hahahaha* hahahaha* **** ***** **** ********** ********** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha********
  • T Turco:
  • Bomberx Bomberx:
    Bomberx Bomberx: ******** ******