2 Afgan 1 Türk

pressur3

Yeni üye
kankalar harman kaldim havalardan oturu ilk indoor growuma basladim daha once outdoor yapiyordum bi fikirlerinizi almak istedim

Yakin zamanda afgan bi arkadastan aldigim tohumlari ve bir sarikizi dayanamayip ektim cinsiyetleri belirsiz ama aklınıza gelen ogrenci butcesini asmayacak sekilde fikirlerinize acigim
disi sayisina gore strafordan kabin yapmayı icini aluminyum folyoyla kaplamayi dusunuyorum
biraz boy alana kadar boyle tutacagim

girdik bakalim bi ise hasadimiz bol olsun

28 Aralık 2021
https://ibb.co/hZzxyr8

13 Ocak 2022

23 Ocak 2022

28 Ocak 2022

Son düzenleme:

püskütvarmı

Ordinaryüs
Alüminyum folyo doğru bir seçim değil kanka onun yerine mylar al . Ve fotoda gördügüm kadar ile onları cehennemde büyütüyorsun oda olmaz. Ben desemde sormadan yapmışsın zaten kolay gelsin....

pressur3

Yeni üye
Alüminyum folyo doğru bir seçim değil kanka onun yerine mylar al . Ve fotoda gördügüm kadar ile onları cehennemde büyütüyorsun oda olmaz. Ben desemde sormadan yapmışsın zaten kolay gelsin....
haklisin ama kabinleri ayarlayana kadar boyle kalsinlar diye dusundum. bu hafta alicam ayri saksilara guncellerim birkac gune

Abu Hay'OT

Ordinaryüs
28 Aralık 2021
https://ibb.co/hZzxyr8
kankacıım outdoorda yan yana ekmek tamam da , saksıda sıkıntı olacaktır. aynı saksıda o kökler birbirine sarmaşık bir hal alırsa önce küflernir, sonra çürür ve ölür.

diyelim işin rast gitti, büyüyünce ışık emilimi konusunu nappıcan dallar hep birbirine girecek.

diyelim haftaya toprak değişip tekli saksıya alıcan, kökleri nasıl ayırıcan?

keşke 3 pet bardağa ekip öyle saksıya konumlandırsaydın yan yana.

Allah yardımcın olsun

pressur3

Yeni üye
kanka 3 haftalık bir bitki için gelişimi çok yavaş. ne kullanıyorsun toprak gübre ışık
isigim 50w mavi 50w kırmızı LED projektore ek 60wlik cfl sıcak isik ampul kullanıyorum cycleim 18/6
gubre olarak saksıları ayirdigimda solucan gübresi kullandım sonrasında iki sulamada bir 6-5-7 outdoorda kullandığım gubreden litreye yarım kapak ekledim
bu arada 2. haftaları yeni bitti kankam bugün ucuncu hafta 2. gun başta ışık problemi yaşadım şuan gümbür gümbür geliyorlar

Abu Hay'OT

Ordinaryüs
isigim 50w mavi 50w kırmızı LED projektore ek 60wlik cfl sıcak isik ampul kullanıyorum cycleim 18/6
gubre olarak saksıları ayirdigimda solucan gübresi kullandım sonrasında iki sulamada bir 6-5-7 outdoorda kullandığım gubreden litreye yarım kapak ekledim
bu arada 2. haftaları yeni bitti kankam bugün ucuncu hafta 2. gun başta ışık problemi yaşadım şuan gümbür gümbür geliyorlar
kankam sağlık olarak gayet iyi görünüyor, ancak 15-20 günlük bitki bir tık daha gelişmiş olmalı diye düşünüyorum. toprak nedir? ekleyebilirsen ışıklara 50 w mavi 50 w kırmızı daha ekle. canna üstadın ışık formülünde amber ordata kanatlarda birer mavi diğer kanatlarda birer kırmızı var. yapan arkadaşlar çok iyi sonuçlar almıştı.

pressur3

Yeni üye
kankam sağlık olarak gayet iyi görünüyor, ancak 15-20 günlük bitki bir tık daha gelişmiş olmalı diye düşünüyorum. toprak nedir? ekleyebilirsen ışıklara 50 w mavi 50 w kırmızı daha ekle. canna üstadın ışık formülünde amber ordata kanatlarda birer mavi diğer kanatlarda birer kırmızı var. yapan arkadaşlar çok iyi sonuçlar almıştı.
dostum çok teşekkürler haftaya ışıkları ekliyorum cflyi cikarip yerine 50w olarak bı amber bı mavi bı kırmızı olarak

yalnız ledlerin sıkıntısı çok fazla ısınıp kabının ısısını arttırıyor 2 derece kadar

topragim perlitli biogeko all mix daha önce denediğim bı toprak memnun da kalmistim bayagi

suyu da önceki sulamada bı tik fazla kaçırmışım normalde bu sulamayı gübreli yapmam gerekiyordu ama gubresiz yapicam bı tik stresli gozuktuler gozume daha iyi duruma getirebilecek tavsiyelere acigim

Abu Hay'OT

Ordinaryüs
dostum çok teşekkürler haftaya ışıkları ekliyorum cflyi cikarip yerine 50w olarak bı amber bı mavi bı kırmızı olarak

yalnız ledlerin sıkıntısı çok fazla ısınıp kabının ısısını arttırıyor 2 derece kadar

topragim perlitli biogeko all mix daha önce denediğim bı toprak memnun da kalmistim bayagi

suyu da önceki sulamada bı tik fazla kaçırmışım normalde bu sulamayı gübreli yapmam gerekiyordu ama gubresiz yapicam bı tik stresli gozuktuler gozume daha iyi duruma getirebilecek tavsiyelere acigim
kanka sen tedavini bulmuşsun zaten. ısıyı düşürmek için en etkili yol sağlam filtre fan grubu ve dönerbaş fanlar, soğuk nem üfleyiciler.

ama en büyük tavsiyem eğer kullanmıyorsan köklendirici kullanmak. bitkinin sadece ilk haftası filiz baş verince iki sulamayı köklendirici gübre ile yapmak. inanılmaz etkisi oluyor. ben biobizz root juice 250 ml alıp kullanıyorum fiyatı max 150 TL olması lazım

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    dready*********** ** ********** ** ********* ********* dready* ***** ******* ******* dready *********** **** ****** **** ****** *******
  • F Fısfısss01:
    ********* ******* ***** ***** dready* ***** ********** ***** *** ****** ******* ***** *** ****** ****** *******
  • F Fısfısss01:
  • kralartur01 kralartur01:
    **** **
  • kralartur01 kralartur01:
    dready *********** ** ********** *** ******
  • A AmanBee:
    ********* ****** dready***
  • A AmanBee:
    dready**********
  • A AmanBee:
    dready**********
  • A AmanBee:
    dready**********
  • A AmanBee:
    *********** ******* **** ****** *** ********* ****** ***** *** ********* * **** ** ** *** ****** ****** dready** *** ********** ****** *** ****
  • A AmanBee:
    *** ***** ********* **** *** ******* ** ******** ** ******* ** *********** ******** **** *********** ******* **
  • A AmanBee:
    dready**********
  • deyorke deyorke:
    dreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydready********
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    +1
  • deyorke deyorke:
    ******** ***** *** **
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • deyorke deyorke:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ****** *** **** ****** ***** ********** ********** **** ****** ****** *** **********
  • deyorke deyorke:
    deyorke deyorke: ****** *** *** ****