1x Lemon Haze 1x Bruce Banner 1x King Kush Auto Grow Günlüğüm

kanka fidan çıktıktan 1 hafta sonra ekebilirsin diğer saksıya
Teşekkür ederim kanka dün büyük saksıya geçirdim fakat sulama günü değildi ve bunun için transplant dan sonra su vermedim toprağın nemi ile idare etmesini istedim. Ekmeden öncede great white mikoriza ekledim toprağa bugün gece 500 er ml yani hepsine yarım litre su vericem 19 litre saksıda bu su miktarı 13 günlük auto bitki için fazla mı

BABACIK

Üye
Teşekkür ederim kanka dün büyük saksıya geçirdim fakat sulama günü değildi ve bunun için transplant dan sonra su vermedim toprağın nemi ile idare etmesini istedim. Ekmeden öncede great white mikoriza ekledim toprağa bugün gece 500 er ml yani hepsine yarım litre su vericem 19 litre saksıda bu su miktarı 13 günlük auto bitki için fazla mı
Fazla olacağını zannetmiyorum zaten verdikten sonra fazla bile gelse biraz kurut çiceği takip et öyle devam edersin

Kanka bitkinin gelişimini en iyi sen biliyosun ufaktan gübreye basla 500ml cok sanki ilk başlarda..vantilator calıstır dallar gelissin bos sulamada cal mag takviyesi yap.az su oldurmez ama cok su sıkıntı yapabilir unutma..ama bence guzel sonuc alıcaksın insallah..sevenin hali bir başka:)

Kanka bitkinin gelişimini en iyi sen biliyosun ufaktan gübreye basla 500ml cok sanki ilk başlarda..vantilator calıstır dallar gelissin bos sulamada cal mag takviyesi yap.az su oldurmez ama cok su sıkıntı yapabilir unutma..ama bence guzel sonuc alıcaksın insallah..sevenin hali bir başka:)
Merhaba kanka Bugün 25 inci günleri ikinci gübreli sulama yapıcam sulamadan önce fotoğraf çekip güncelleme yapıcam

Güncel çiçeklenme 4üncü haftası sizce hasata ne kadar var pk 13 14 e ne zaman başlamalıyım

tam suan baslamalisin 5. hafta bitince kes pk yi sonra pistil renklerine gore ortalama yuzde 50 pistiller kahve oldugunda flusha basla 2 haftaya yay flushi sonrasinda mikroskopla kontrol et trikomlar cogunlukla beyaz oldugunda flushin bitmis olsun ki birde flush suresi bekleme sonra bayiltiyo mahsuller ve flush yaptikca yapraklarin sarardigini goreceksin ne kadar sari kuru yaprak o kadar guzel icim bol hasatlar.
Bende şöyle düşündüm son 2 sulamada yoğun gübre dayadım bitkiye ayakta kalması için biraz sorunlar olmuştu çiçeklenme başında eksik besin verdim cılız kaldı son anda kurtardık.
Bu sulamayı boş yapayım dedimcall mag ilaveli topraktaki fazla besin bi çıksın aradan 3 gün sonrada ilk pk başlayayım.
Merak ettiğim pk verirken besinlerden kopcam galiba bi süre çünkü son sulama 13 Mayıs gübreli bugün boş 19 Mayıs pk versem 22 mayısta tekrar besine dönücem.
9 gün neredeyse sadece pk ve callmag ile idare edicek bu besinler yeterli gelecek mi bu aşamada bilmiyorum ekstra eklemem gereken birşey varmı
Bildiğim kadarı ile canna pk13 14 kuvvetli bi besin yan besinler ile beraber vermeyin diyorlar

Indicaguy

Yeni üye
Güncel çiçeklenme 4üncü haftası sizce hasata ne kadar var pk 13 14 e ne zaman başlamalıyım

PK 13/14'e ciceklenmenin %60'ı bittikten sonra(mesela ortalama çiçeklenme süresi 10 hafta olan bi genetigin 6.haftasinda) başlayıp 1 hafta boyunca her sulamada diğer tüm besinlerle birlikte kullanmalısın. Ben de ilk aldığımda tam bilmiyordum ve Canna'nın müşteri temsilcisi böyle kullanmami söyledi. Umarım daha başlamamışsındır.

PK 13/14'e ciceklenmenin %60'ı bittikten sonra(mesela ortalama çiçeklenme süresi 10 hafta olan bi genetigin 6.haftasinda) başlayıp 1 hafta boyunca her sulamada diğer tüm besinlerle birlikte kullanmalısın. Ben de ilk aldığımda tam bilmiyordum ve Canna'nın müşteri temsilcisi böyle kullanmami söyledi. Umarım daha başlamamışsındır.
Merhaba başladım pk ya bugün 2inci kez verdim bu growda daha pk yok. Tepkisine gelince güzel ilk günden fark etti çiçekler bugün 2inci ve son kürü verdim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T totiko:
    ** ***** ** ***** hahahaha** ****** ***** *** *** ******* ******* ***
  • lavrens lavrens:
    +1
  • T totiko:
    *** ******** hahahaha*** **** ****** ******* ***** ********
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    +1
  • T totiko:
    ******* ********* *** ***** ********** *** ********* **** hahahaha ****** hahahaha **** ***** ***** *** ********* ***** ***** ****** ******
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    ********* ***** ***** ******** ******* ** **** ****** ****** ***** ******** ********
  • T totiko:
    hahahaha* **** ******** ******** ****** ***** ***** hahahaha*** ***** ***** ******** ******* ** **** ****** ****** ***** ******** ********
    +1
  • I ichbinkrytpon:
    ******** hahahaha** ******** ***** ********* ***** hahahahahahahaha
    +1
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • I ichbinkrytpon:
    ******* ********** ****** ***** ****** *** ***** ******* ***** ******** **
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    ********* **** ***** hahahaha ***** ***** hahahaha*
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • I ichbinkrytpon:
    ******** hahahaha**** ********* ** ****
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • I ichbinkrytpon:
    ***** ***** ***** hahahaha ****** ** *** **** **** ********* hahahaha**** ******** hahahaha* *********
    +1
  • NewGardener NewGardener:
    *** ******* hahahaha**
  • T totiko:
    ********** ****** ** ***** ****** hahahaha* ********* **** ********** hahahaha***** ******* hahahaha**
    hahahahahahahaha ***** hahahaha **** ****** ******* *
    ** ***** ****** *** hahahaha**** **** ****** ********** **** ***** hahahaha**** ****** ** ***** ****** hahahaha* ********* **** ********** hahahaha**
  • U ucankarga:
    ****** ******* ***** hahahaha* *** *
  • S sspsps:
    hahahaha ******** ******** ******* ******** ***** ****** *****
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    ****** ** ******** ***** ********* ***** *** hahahahahahahaha***** ***** hahahaha **** ****** ******* *
    BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ: ****** ** ******** ***** ********* ***** *** hahahahahahahaha***** ***** hahahaha ****...