1x Cristal Meth 2x Gorilla Cookies ( HASAT ZAMANI)

5 Ocak doğumlu 3 kızım 25 günlük oldular. Daha önce White Widow ve Lemon Og hasat etmiştim . Bu 2.growum . Hayırlısıyla güzel hasat almak istiyorum . Düzenli günlük tutacağım .

Işık 400w led
Kabin 80x80x180
300 küsür mt² karbon filtre
Nem makinesi
Fan
Biobizz light mix toprak

Gübrelerim
Sensi grow A-B
Sensi Bloom A-B
Voodo juice
Pirhanna
Tarantula
Overdrive
Big bud
Cal mag
Bud cany
Carboload
B-52
Flawless Fınısh
IMG_20210130_173300_649.jpgIMG_20210130_173302_198.jpgIMG_20210130_173304_586.jpgIMG_20210130_173305_304.jpgIMG_20210130_173307_060.jpg

Shantii

Kıdemli Üye
Kanka sana şu kadar söylim eğer Cristal Meth orjinalse bu zamana kadar içtiklerine göre çok farklı bir kafa yaşayacaksın. Bunu böyle yüksek kafa veya daha güçlü olması anlamında söylemiyorum etkileri efekleri duyguları daha başka olacak.

Kanka sana şu kadar söylim eğer Cristal Meth orjinalse bu zamana kadar içtiklerine göre çok farklı bir kafa yaşayacaksın. Bunu böyle yüksek kafa veya daha güçlü olması anlamında söylemiyorum etkileri efekleri duyguları daha başka olacak.
Orjinal kanka paketini ben açtım . Tohumun paketi bile ben burdayım diye bağırıyordu öyle söyliyim . Daha önce içmedim bir başkasından da duymadım. İlk deneyip yorum yapan sensin. İnşallah dediğin gibi çıkar bakalım . Açıklamasında da benzer şeyler yazıyor

Ü

Üye silindi 15628

Guest
Kankacım crysthal methi yetiştirdim ve içtim. Pha çok duyarlı bir bitki. Tam bir sativa gerçekten kafa raporu olarak methe benziyor.
Çok acaip kendine has bir kokusu var hoşuma gitmedi. Ama çok hızlı bir sigara adamı yormuyor ama tarzım deil. İndica sevenlerin
tam karşısındaki bir bitki. 4 Genetiğin yanında en çok kokan bitkiydi. Sigarayı içerkende her yeri ağır bir koku sarıyor. Çiçeklenmede
mor çok hoş bir rengi var. Çiçeklenemeye kadar en yavaş yetişen bitkiydi. Sanki sonra olimpiyatlara katılır gibi en erken
hasatı o verdi. Başka yetiştirenlerdede aynı karakteri sergilediğini gördüm. Yani bitki vegde aşırı yavaş büyüme sergilerken ,çiçeklenmede
çılgınlar gibi büyümeye başlıyor. Bir diğer tavsiyem bu bitkiyi içerken bir indikayla harmanlamanı öneririm. Çok hoş bir kafa yakalarsın.
Ben gsc ile harmanlıyordum şaşırtıcı bir şekilde çok hoş bir tad ve kafa yakalıyorsun..
Bu bitkiyi yetiştirirken pha çok dikkat etmelisin. Hemen arıza çıkarır...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kankacım crysthal methi yetiştirdim ve içtim. Pha çok duyarlı bir bitki. Tam bir sativa gerçekten kafa raporu olarak methe benziyor.
Çok acaip kendine has bir kokusu var hoşuma gitmedi. Ama çok hızlı bir sigara adamı yormuyor ama tarzım deil. İndica sevenlerin
tam karşısındaki bir bitki. 4 Genetiğin yanında en çok kokan bitkiydi. Sigarayı içerkende her yeri ağır bir koku sarıyor. Çiçeklenmede
mor çok hoş bir rengi var. Çiçeklenemeye kadar en yavaş yetişen bitkiydi. Sanki sonra olimpiyatlara katılır gibi en erken
hasatı o verdi. Başka yetiştirenlerdede aynı karakteri sergilediğini gördüm. Yani bitki vegde aşırı yavaş büyüme sergilerken ,çiçeklenmede
çılgınlar gibi büyümeye başlıyor. Bir diğer tavsiyem bu bitkiyi içerken bir indikayla harmanlamanı öneririm. Çok hoş bir kafa yakalarsın.
Ben gsc ile harmanlıyordum şaşırtıcı bir şekilde çok hoş bir tad ve kafa yakalıyorsun..
Bu bitkiyi yetiştirirken pha çok dikkat etmelisin. Hemen arıza çıkarır...

Gorilla cookies indica ya daha yatkın . Bi sativa bi indica ektim . İkisinide daha önce içmedimde büyütmedimde. Ph konusunda uyandığın için teşekkür ederim dikkat edeceğim. Ortalama 6 ile 6.5 arasında tutuyorum . İnşallah dediğin gibi çiçeklenmede hızlanır

IMG_20210131_153022_659.jpgIMG_20210131_153017_342.jpgIMG_20210131_153018_704.jpgIMG_20210131_153020_626.jpgIMG_20210131_153015_667.jpg

İlk 2 fotoğraf meth . Öbür ikisi gorilla cookies. Gorillanjn 1 tanesine topping uyguladım . Öbür ikisine uygulamayacağım. Sadece hangi gorilla daha fazla hasat verecek toppingli mi toppingsiz mi ona bakmak için kafa kopardım. Nem makinesi gece bozulmuş . Makine almasam nem 48 yeterli olur mu

IMG_20210201_112347_378.jpgIMG_20210201_112347_378.jpgIMG_20210201_112354_771.jpg
Yapraklarda bir problem vardı . Tam olarak sebebini anlayamadık . 3 seçenek olabilir dediler. Işık mesafesini artırdım. Son sulamada sadece ph ayarlı calmaglı su verdim . Bir sonraki sulamada sanırım flush atacağım ya da sadece ph lı su vereceğim . Isı 27 dereceden 25 e düşürdüm güncel.

Selamlar sıcaklık stresin ve sulama fazla var gibi geldi bana ışık çok yakın kaldığı için boya gitmemişler bir kere daha sade sulama ver baya toparlamışlar kendilerini çiçek yorumu için daha erke 2-3 gün daha bekle
Selam . Toparlamışlar demene çok sevindim. Deneyimli birisinden duymak iyi geldi. 45 cm den 70 cm ye çekmiştim ışığı . Şuan 80 yaptım . Isı 25 derecede. Flush atmamı önerir misiniz ? Yoksa sadece ph ayarlı su mu vereyim?

Son düzenleme:
IMG_20210202_163842_638.jpgIMG_20210202_163845_378.jpgIMG_20210202_163839_709.jpgIMG_20210202_163841_852.jpg

1.foto meth. 28 günlük oldular . Gorilla cookiesler de yaprak kesimi problem yaratmıyor. Ama meth de kesmeyin yazıyor açıklamasında . Alt taraflar hiç ışık almadığı için 3 yaprak kestim . Gorilla lardan 5 yaprak kestim. Güncel

Hausted

Üye
Kanka ben bitkiler çiçeklenmeye girip boy uzaması bittikten sonra yaprak kesmeye başlıyorum. Şuan da yaprak kesmek için erken henüz çiçeklenmenin çok çok başında bitkilerin. Eğitime devam güzel görünüyorlar.

Kanka ben bitkiler çiçeklenmeye girip boy uzaması bittikten sonra yaprak kesmeye başlıyorum. Şuan da yaprak kesmek için erken henüz çiçeklenmenin çok çok başında bitkilerin. Eğitime devam güzel görünüyorlar.
Bir daha kesmeyeyim o zaman. Altta kalanlar resmen sıfır hiç ışık almıyordu . Ondan kestim ama tamamdır dikkate alacağım dediğini . Teşekkür ederim

Hausted

Üye
Bir daha kesmeyeyim o zaman. Altta kalanlar resmen sıfır hiç ışık almıyordu . Ondan kestim ama tamamdır dikkate alacağım dediğini . Teşekkür ederim
Şöyle açayım biraz daha eğer bitkiler photo olsaydı veg döneminde kesmek uygun oluyordu fakat auto bitkilerin veg süresini biz ayarlayamıyoruz bu yüzden daha az müdahale ederek bitkilerin daha fazla gelişmesini hedefliyoruz. Çiçeklenmeye girip uzama dönemi tamamlandıktan sonra 3 günde bir azar azar ışık almayan, sömekleri kapatan yaprakları kesebilirsin.

Şöyle açayım biraz daha eğer bitkiler photo olsaydı veg döneminde kesmek uygun oluyordu fakat auto bitkilerin veg süresini biz ayarlayamıyoruz bu yüzden daha az müdahale ederek bitkilerin daha fazla gelişmesini hedefliyoruz. Çiçeklenmeye girip uzama dönemi tamamlandıktan sonra 3 günde bir azar azar ışık almayan, sömekleri kapatan yaprakları kesebilirsin.
Peki sence onları strese sokmuş muyumdur? Bilgilendirme ve desteğin için teşekkür ederim

Aemili31

Müptezel
Maşallah nasıl bakıyorsan aynen devam kanka. Scrog eğitimi vermenin tam sırası şimdi kankam her tarafını ışık alsın bol bol hasatların olsun <3

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
  • F FirstGrowing:
    ******** ** ***** **
  • F FirstGrowing:
    hahahaha** ***** *****
  • TabldotLife TabldotLife:
  • bandaleros bandaleros:
    +1
    +1
  • bandaleros bandaleros:
    hahahaha* ******** ********* ****** ******* ********* ******
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • bandaleros bandaleros:
    ***** hahahaha* ****** ****** ** *********
  • bandaleros bandaleros:
    hahahaha** ******* ****** ******
  • kawinnnz kawinnnz:
    ***** **** hahahaha* ***** ********
  • bandaleros bandaleros:
  • C CHaRaMBoL:
    hahahahahahahaha
  • bandaleros bandaleros:
  • C CHaRaMBoL:
    hahahaha *** ******** ********* ******* ***** ** **** ********
  • İstanbul İstanbul:
    ******** ********* ******** **** hahahaha* ***** ********
    İstanbul İstanbul: ******** ********* ******** **** hahahaha* ***** ********