1x ak48 4x Lemon og 1x çorbacı yeni serüven

Kushseedden ak48 ve geçenki growdan aldığım lemon og tohumları ile yeni serüvene başladık. Yaz bitti indoor için mükemmel zamanlama. Bir dahaki yaza kadar indoor devam.

hangisini ne zaman gömdüm emin değilim ama en büyüğü ellerinizden öper 20 günlük filandır. Her şey tıkır tıkır gidiyor. Sadece lst yapıyorum. Topping ya da supercrop olaylarına girmicem. Bakalım nolcak. Geçen growdan kalan gübrelerime takviye yapmayacağım.

gübreler
An grow
Plagron alga grow (tavsiyemdir)
Biobloom
An bigbud
An candy
An rhino
An voodoo
An over
An kushie kush
Bio topmax
Bio fishmix
an revive (acil durumlara)
An flawles finish

400w mh altındalar şuan. Bitki üzerine düşen lümen 12-14k arası. Çiçeklenmede hpsnin yanına sarı torch desteği atmayı düşünüyorum ısıyı kontrol edebilirsek. Sıcaklık şuan 26 derece. Nem 65 civarı

bitki dolabı el yapımı. Ne gerek var 3-5 milyar vermeye kendşm yaptım :D hahahaha

abimin ayaklar için kusura bakmayın :D kalk foto çekcem diyemedim aahahahddj

Son düzenleme:
Ü

Üye silindi 26240

Guest
kanka o boşluklardan karanlıktayken ışık sızmasın ve an kullaniyorsan baska gubre vermeni önermiyorum. ışığıda vegte 20 25bin luxe getirsen iyi olur

kanka o boşluklardan karanlıktayken ışık sızmasın ve an kullaniyorsan baska gubre vermeni önermiyorum. ışığıda vegte 20 25bin luxe getirsen iyi olur
Işık sızmasın diye odanın ışığını söktüm kanka odada çadırdan başka yerde ışık yok. Geçenki growda bütçem olmadığı için yine bu gübrelerle takıldım. Bionun bloomunu verdim diğerleri full an dı. Yine öyle yapcam ama şişeler hep dibinde bakalım nolcak.

Kanka 350w torchum var ama şuan için takmayı düşünmüyorum. Kabin tahdadan olduğu için mi bilmiyorum ama çok cabuk osınıyor içersi. Yoksa dayıcam ışığı

Brother

Doktor
Brom yakalaman gereken lux değeri 40 k veg için
bende 150 watt torch kullanıyorum ısı 20 25 arası oynuyor

Veg 28-30 gün.

10 günde iki kere suladım ikisinide gübreli yaptım sulamanın. 350ppm ve 450ppm olarak. Tüm sulamaları gübreli gidip, çiçeklenme başında, ortasında ve sonunda flush atmayı düşünüyorum. Çorbacı ibnesi daha ablalarına yetişemedi çük kadar bişi. Muhtemelen onu ayırıp diğer grow için ektiğim bitkilerin yanına alıcam. Bitkilerin Biraz daha dalları uzadıktan sonra fileyi kullanıcam. Sonra çiçeğe vermeyi düşünüyorum.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
  • Emmy Emmy:
    ****** ** ***** ** ******* ******* ******** hahahaha hahahaha*** *****
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ***** ***** ***** ****** ******** *** ***** *** ****** *** ********** ** ***** ** ****** **** * **** ******* * **** hahahaha ********* ******* ****** **** ****** * ****** *** *** ********* ******* ****** ******** ***** ******** ** *** **** ***** **** ********* *******
    **** ****** *** ********** ********* **
  • Emmy Emmy:
    *** ********* ******* **** ******* ********* **** ******** ******* ***** ***** ******** ******* ***** hahahaha* ******* ********* ******* ******* * *** **** **** **** *** ***** ***** ********
    **** ****** **** **
  • Emmy Emmy:
    ***** ***** hahahaha* hahahaha **** *** ********* ***** ***** *** ********** ********** ********** ******* **** ******* ** ***** ********* **** **** ***** ***** ******* ****** ******
    +1
    **** **** hahahaha* hahahaha ****** *** ******** ****** *****
    *** *** **** ********** ***** ****** ********** hahahaha*** ***** ***** ***** ***** hahahaha* hahahaha **** *** ********* ***** ***** *** ********** ********** ********** ******* **** ******* ** ***** ********* **** **** ***** ***** ******* ****** ******
  • Melez Melez:
    ***** ******* ***** ***** hahahaha* hahahaha **** *** ********* ***** ***** *** ********** ********** ********** ******* **** ******* ** ***** ********* **** **** ***** ***** ******* ****** ******
    +1
    hahahaha **** **** ****** ******
  • Emmy Emmy:
    ***** ********* **** hahahaha* hahahaha ****** *** ******** ****** *****
    +1
  • Emmy Emmy:
  • Melez Melez:
  • Melez Melez:
    **** **** ***** **** ******** ****** **
    **** ***** **** **** hahahaha* ****
  • Emmy Emmy:
    ***** ******* ********* ********* ******* ** ****** ** ****** ******* **** ********** ****** ******* **** ***** ** ***** ***** * *** ** ****** ***** ***** ****
    Emmy Emmy: ***** ******* ********* ********* ******* ** ****** ** ****** ******* **** ********** ******...