18/6 da sodyum lamba kullanmak

Kankalar 5 çorbacı tohumunu patlattım. Işık altına alıcam. 240 w qb var fakat ortam soğuk bu yüzden 100w sodyum kullansam bi sorun olurmu? Aslında lambayı metal halide sanıyordum ama sodyum çıktı. Ne dersiniz kankalar. Herkese bol dumanlar

ZehirZembelek

Yeni üye
ışık çok önemli dostum iyi araştır yoksa emeğin boşa gider hava sıcaklı gece gündüz sabit olmalı hava sürkülasyanu olmazsa verim ciddi derecede düşer bizzat yaşadım

Lucky

Müptezel
eskıden led mı vardı hps yı bastan sona cok kullandık bı sakıncası yok full yada dual specktrumlar da asagı yukarı aynı kelvın tak devam et bıtkılere fazla yaklastırma :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • G GaribanMüptezel:
    *** *** ******* *** *********** ******** **** ******* **** *********** *****
  • M Merciless:
  • İstanbul İstanbul:
    ** *** **** *
  • M Merciless:
  • G GaribanMüptezel:
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
  • G GaribanMüptezel:
  • G GaribanMüptezel:
    dready**********
  • G GaribanMüptezel:
    ******* **** *** ******* ***** ******** ****** ***** ********** ****** **** ******** ******** *** ********** ******** ********
  • İstanbul İstanbul:
    dready**********
  • G GaribanMüptezel:
    ** ******** *** **** **
  • İstanbul İstanbul:
  • M Merciless:
    dready********** ***** ** ********
  • G GaribanMüptezel:
    ***** * ***** ***** **** ** ******** ****** ********* ******* ******** ******** ***** **** ****** ********** ********* **********
    +1
  • İstanbul İstanbul:
  • M Merciless:
    dready********** ***** ** ********
  • G GaribanMüptezel:
    ***** ********* *** ********** *** ****** ***** ******* **** *** ******* ****** ******** ******** *****
  • İstanbul İstanbul:
    ***** ********** * ******** ******* ****** ****** **** ******** ***** dready********** ***** ** ********
  • G GaribanMüptezel:
  • G GaribanMüptezel:
    ********* ***** ********* ******** ** ***** ****** ** *** ****** ********** ****
  • İstanbul İstanbul:
    İstanbul İstanbul: ******** ******* ***** ***** *********