16 yılın büyüsü bozuldu

Öncelikle selamın aleyküm kankalar bizimde başımıza bedavadan ansızın bir olay geldi 2 kuzen bir yoldan dönerken çorbacıdan donuyorduk ondada sigara posetinde 2 gr mari vardı bendede cebimde 2gram sgra posetinde mari vardı bide elimizde 1 gramlada dolu sigara yapmıştık içerken e5ten seyrederken rutin uygulamada kokudan patladık ben ikisini birlestiremeden kuzendekinide aldım onlar bulmadan ben verdim üstlendim kabul ettim darp raporu karakol ifade derken 2 saat sürmedi saldılar ama 2 parça ayrı ayrı mari bitnaede sgra vardı totalde 5 gram sgra vardı orda ama ayrı ayrı bende topluyken hepsini içiyorum diye böldüm saklayıp uzun süre içmeyi denemek için bu aralar böyle yapıyordum bunun parça parça oldugunun ekstra suç olduğunu bilmiyordum dedim icicilikten ifademi alıp saldılar sonuç ne olur bilen dostlara selam olsun 16 yıldan beri ilk defa bu tufaya düştüm.

İşin kötü yanı evdede grow devam ediyor çiçekte uyuz oldum kaldirmadim ya tribe girmeye gerek varmi ilk defa yakalandım icici olmasaydım zaten 2 1bucuk saatte salmazlardi eve niye gelsinler? Yinede net emin değilim işte.

mlenium01

Yeni üye
İşin kötü yanı evdede grow devam ediyor çiçekte uyuz oldum kaldirmadim ya tribe girmeye gerek varmi ilk defa yakalandım icici olmasaydım zaten 2 1bucuk saatte salmazlardi eve niye gelsinler? Yinede net emin değilim işte.
Eve gelecek deyiller knka 5 Gr için merak etme iciclikten denetim yersin idrara gidiceksin bırakman gerekecek bir süre cigarayi çok bişey olmaz merak etme

Eve gelecek deyiller knka 5 Gr için merak etme iciclikten denetim yersin idrara gidiceksin bırakman gerekecek bir süre cigarayi çok bişey olmaz merak etme
İlk yakalanmada idrara takiyorlarmi? Benim ifademi alan memuru sordum dediğim idrara takılanlar genelde kabul etmiyor benim değil diyor oyuzden idrara takılıyorlar sen zaten kabul etmişsin ilk yakalanman idrar olmaz dediler ama ?

istr

Ordinaryüs
Yok alıp yol vermediler kanka gereken bütün işlemler yapıldı oda devletin dolabına konuldu karakolda gördüm ama parça parça ya sıkıntı yaratirmiki mahkemede acaba
Kankam sen onlara zorluk çıkarmamışsın, onlar da bence sana çıkarmaz, parça parça aynı paketteyse yine bişey olmaz, parça parça farklı paketlerde değilse hiç kafana takma

Havalar da sıcak, siz çıktı sansanız da o koku arabalarda kalıyor, kendinizi riske atmayın.
Bundan bi kaç gün kadar önce de e5 de gri bi arabanın içinde 3 4 genç vardı, kendileri çok mutluydu dışarı hiç koku gitmiyomuş gibi ama ben onların 4 araba arkasından içenin onlar olduğunu anladım, o arkadaşları da 2km ötede aldılar. Özellikle açık alanda çok müthiş bir alana yayılıyor bu koku. Dikkat edin kankamlar.

Bkz. ben dışarıda içeceksem, yanıma sadece sarılı sigara alırım, sarılı olanları jointcase de saklarım, içeceğim zaman da üzerime bir tane alıp memur geldiğinde atıp topuklayabileceğim bi alanda içerim

Kankam sen onlara zorluk çıkarmamışsın, onlar da bence sana çıkarmaz, parça parça aynı paketteyse yine bişey olmaz, parça parça farklı paketlerde değilse hiç kafana takma

Havalar da sıcak, siz çıktı sansanız da o koku arabalarda kalıyor, kendinizi riske atmayın.
Bundan bi kaç gün kadar önce de e5 de gri bi arabanın içinde 3 4 genç vardı, kendileri çok mutluydu dışarı hiç koku gitmiyomuş gibi ama ben onların 4 araba arkasından içenin onlar olduğunu anladım, o arkadaşları da 2km ötede aldılar. Özellikle açık alanda çok müthiş bir alana yayılıyor bu koku. Dikkat edin kankamlar.

Bkz. ben dışarıda içeceksem, yanıma sadece sarılı sigara alırım, sarılı olanları jointcase de saklarım, içeceğim zaman da üzerime bir tane alıp memur geldiğinde atıp topuklayabileceğim bi alanda içerim
Yok kanka 2 gram bende vardı sgra poşetinin içinde 2 gramdan kuzende vardı bitanede elimizde yanar vardı ansızın yatırdılar bizi 2 ayrı ayrı paketi burlestiremeden ikimizde yalan olmayalım diye bej aldım üstlendim paketler ayrı ayrı ama toplasan totalda 5 gram sgra vardı ama özellikle paketler ayrı ayrı 2 paketti bitanede ayrı yanar vardı elimizde sigaranın şampiyonunu denk gelince üstüne bide ansızın olunca eller havaya olduk normaldede hiç yapmayacagimiz birseydi aka olan oldu bikere

istr

Ordinaryüs
Yok kanka 2 gram bende vardı sgra poşetinin içinde 2 gramdan kuzende vardı bitanede elimizde yanar vardı ansızın yatırdılar bizi 2 ayrı ayrı paketi burlestiremeden ikimizde yalan olmayalım diye bej aldım üstlendim paketler ayrı ayrı ama toplasan totalda 5 gram sgra vardı ama özellikle paketler ayrı ayrı 2 paketti bitanede ayrı yanar vardı elimizde sigaranın şampiyonunu denk gelince üstüne bide ansızın olunca eller havaya olduk normaldede hiç yapmayacagimiz birseydi aka olan oldu bikere
Polis sen satıcısın dese bile o kadar malzeme seni satıcı olarak yargılamaya yeterli değil hiç bi türlü kankam, itiraz eder denetime döndürürsün ama gerek bile kalmaz itiraz etmeye. Zaten sen de satıcı değilsin korkacak bişey yok kankam. Bi işte bu denetim ıvır zıvırları uğraştırıyor, geçmiş olsun keşke hiç gerek kalmasa böyle şeylere

John Snow

Doktor

Dışarda hiç içmemek lazım dosthane

Polis sen satıcısın dese bile o kadar malzeme seni satıcı olarak yargılamaya yeterli değil hiç bi türlü kankam, itiraz eder denetime döndürürsün ama gerek bile kalmaz itiraz etmeye. Zaten sen de satıcı değilsin korkacak bişey yok kankam. Bi işte bu denetim ıvır zıvırları uğraştırıyor, geçmiş olsun keşke hiç gerek kalmasa böyle şeylere
İçime su serptin valla çok iyi oldu kanka sagolasin peki evdeki growu bozmaya gerek yok deme eve gelme durumları olmazdır heralde

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    ***** ****** **** hahahaha** ***** ********** *** ** hahahaha* ******** ******
  • puslu77 puslu77:
    ******* ***** ******** **** ******** *** ********* ********* *** ******* *** ******* ***** ********* ***** ******
  • puslu77 puslu77:
  • puslu77 puslu77:
  • puslu77 puslu77:
    ***** ***** hahahaha** ***** hahahaha**** **** hahahaha* ******* ***** *****
  • puslu77 puslu77:
    ***** ***** hahahaha** ***** hahahaha**** **** hahahaha* ******* ***** ***** ******** ******** ********* ********* ***** *****
  • puslu77 puslu77:
    ***** ***** hahahaha** ***** hahahaha**** **** hahahaha* ******* ***** ***** ***** **** ******** ** **** *** ****** ********* ******* ****** ***** ******* ******* ***** *** ***** *** ** ******** **** ***** ********* ****** ***** *** *** ***** ******** hahahaha* *** ***** ***** ** ********
  • puslu77 puslu77:
  • puslu77 puslu77:
  • puslu77 puslu77:
    ****** ******* **
  • S sodamoda:
    ** ****** ****** * ***** ******* ** hahahaha** ******* ** *******
  • S sodamoda:
  • muratzenci muratzenci:
    *** ****** ***** * hahahaha** **** ***** hahahaha* **** ******** * ********** *** *** ***** *****
    +1
  • S sodamoda:
    **** ******** hahahaha**** *** ******* ****** ***** * hahahaha** **** ***** hahahaha* **** ******** * ********** *** *** ***** *****
  • muratzenci muratzenci:
    +1
  • S sodamoda:
    hahahaha** ****** ** ********* *** **** **** ***** ********* * **** ***** ***
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    hahahahahahahaha
    +2
    hahahahahahahaha
  • Tropikal.MR Tropikal.MR:
    Tropikal.MR Tropikal.MR: ********* *****