149. gün hasat vermiyor(mutant)(Sonuçlandı)

G_man

Kıdemli Üye
şimdi başka bir sorunum daha var.
daha önceden mutasyonu araştırdım demiştim şimdi tekrar baktım %100000 tilki kuyruğu hatta yabancı kaynaklarda hasat hızlandırmak için sıcaklık ve ışık miktarını azaltma çözüm olarak yazıyor. ben ışığı kapatınca çözmüşüm sorunu
bu yazıyı yazdık dan sonra. foxtail düzeltilmesi için internette yazan çözümleri yaptım. Işığımın gücünü kısamadığım için 300 w ışığı 150w a indirdim ve 24 saat full açık bıraktığım ışığı 19/5 e çektim ve ışığın mesafesini de artırdım 40 cm 50 cm e sorunun çözülmesi lazımdı tricome üretimi arttı fakat foxtail daha çok arttı şuan her sömek de var nerdeyse

Avare

Doktor
Kanka geçmiş olsun epey sancılı bir süreç geçirmişsin. Umarım bu sefer tricom oluşur da hasad edersin. Yoksa yazık olur sağlam sömek basmış.

G_man

Kıdemli Üye
Kanka geçmiş olsun epey sancılı bir süreç geçirmişsin. Umarım bu sefer tricom oluşur da hasad edersin. Yoksa yazık olur sağlam sömek basmış.
kanka normalde ben tırtık attığım zaman airfryer da kurutuyordum normal kurumaya göre kafası az daha hafif oluyordu. Bunda aynı kurutmayı yaptığımda kubar gibi toz oluyordu. foxtail muhabbetini öğrenince farklı kurutma ile deneyeyim dedim mikrodalgada kuruttum kafası çok daha yüksek oldu ve grinderdan toz halinde çıkmıyor. Normal uzun kurutma ile sağlam kafası olur diye düşünüyorum.

Avare

Doktor
kanka normalde ben tırtık attığım zaman airfryer da kurutuyordum normal kurumaya göre kafası az daha hafif oluyordu. Bunda aynı kurutmayı yaptığımda kubar gibi toz oluyordu. foxtail muhabbetini öğrenince farklı kurutma ile deneyeyim dedim mikrodalgada kuruttum kafası çok daha yüksek oldu ve grinderdan toz halinde çıkmıyor. Normal uzun kurutma ile sağlam kafası olur diye düşünüyorum.
O zaman afiyetle kanka

G_man

Kıdemli Üye
Guncel resmi varmi kanka su kızın
hala neden konuya foto yuklemedigini dusunuyorum kanka
Foxtain Nadi hasat vermiyo bı foto atsna varya of
agalar sizin de yorumlarınızı bekliyorum tutturdunuz foto diye cevap vermemezlik yapmayın

Emmy

Müptezel
agalar sizin de yorumlarınızı bekliyorum tutturdunuz foto diye
Kanka valla baya iyi olmus sömeklerin daha once hic tilki kuyruğuna denk gelemedim ne yazıkki ama bu gelişim uzerine bitki trikom uretmeye devam ederse elinde bomba gibi bi hasat olacak bence sitres yapmana gerek yok hasılatını alınca kurutmanı ve kürlemeni iyi yap keyifle iceceginden eminim umarım seni tatmin eder dostum .. bol hasatlar

G_man

Kıdemli Üye
Foxtaile takılma çünkü ortada öyle bir durum yok somekler iyi şişmiş dahada sisecek sorun yok kanka
Kanka valla baya iyi olmus sömeklerin daha once hic tilki kuyruğuna denk gelemedim ne yazıkki ama bu gelişim uzerine bitki trikom uretmeye devam ederse elinde bomba gibi bi hasat olacak bence sitres yapmana gerek yok hasılatını alınca kurutmanı ve kürlemeni iyi yap keyifle iceceginden eminim umarım seni tatmin eder dostum .. bol hasatlar
Ben hala bir sorun göremedim nedir sorunun ? Konuyu anlayamadım resimler gelmiş teşekkür ederim someklerin doluyor
aga şişmesin daha istemiyorum 142 gün oldu memlekete gideceğim hem elim boş gitmek istemiyorum hem de bakacak insan yok. Ünideyim ara tatilinde gidecektim o kadar gecikti ki vizelerden sonra gideceğim oda az bir şey kaldı bitmesine bu boşluğu da kaçırırsam yaza kadar hiç bir yere gidemeyeceğim zaten bayram tatili fix yalan oldu bitmesi gerekiyor kesemiyorum da bu aşamada

Tommy vercetti

Müptezel
aga şişmesin daha istemiyorum 142 gün oldu memlekete gideceğim hem elim boş gitmek istemiyorum hem de bakacak insan yok. Ünideyim ara tatilinde gidecektim o kadar gecikti ki vizelerden sonra gideceğim oda az bir şey kaldı bitmesine bu boşluğu da kaçırırsam yaza kadar hiç bir yere gidemeyeceğim zaten bayram tatili fix yalan oldu bitmesi gerekiyor kesemiyorum da bu aşamada
Foto foto foto

VendettaX

Ordinaryüs
Kafana giriyosa yırtık aç sağlam yerinden kes kurut napak

G_man

Kıdemli Üye
Son düzenleme:

VendettaX

Ordinaryüs
ne napak sorunu yazmışım tutturdunuz foto diye atıyorum hala soruyorsunuz sorun ne söylüyorum napak diyorsun çözümün yoksa yazma sende bende biliyorum burdan çözüm bulamayacağımı hiç bir yerde bulamayınca bir ümit yazdım

attım kanka yukarıları
Kardeşim ortada sorun yok sorun ediyorsun kimi çeşitlerin bloom dönemi çiçeklenme 12-13 hafta sürer napalim enerji yollayıp hasat zamanına mi getirelim bitkiyi

G_man

Kıdemli Üye
Kardeşim ortada sorun yok sorun ediyorsun kimi çeşitlerin bloom dönemi çiçeklenme 12-13 hafta sürer napalim enerji yollayıp hasat zamanına mi getirelim bitkiyi
senden yardım istiyen olmadı foto istedin diye tagladım artis artis konuşacağına beni aşıyor de ciddiye almayayım seni

Emmy

Müptezel
Kanka hafif gubreyi arttir bu deneme yap kendine hafif gubre arttir yaprak uclarin yansin biraz

G_man

Kıdemli Üye
Kanka hafif gubreyi arttir bu deneme yap kendine hafif gubre arttir yaprak uclarin yansin biraz
Aklıma stresi girmesi için o gelmemişti. Teşekkürler 1 kerelik deneyeceğim artık hiç zamanım kalmadı bunu deneyip toprak kuruyunca flush atıp karanlığa alacağım anca kurutması felan şimdiden 20 günü var tamamen bitmesine.

Emmy

Müptezel
Aklıma stresi girmesi için o gelmemişti. Teşekkürler 1 kerelik deneyeceğim artık hiç zamanım kalmadı bunu deneyip toprak kuruyunca flush atıp karanlığa alacağım anca kurutması felan şimdiden 20 günü var tamamen bitmesine.
Kanka bu gibi durumlarda bitkiye doping etkisi yapar hafif 2 cm gubre yanigi yaptir biktine yanma tricom arttiracaktir savunma mekanizmasi olarak tetikler keske supercropping yapsaydin o daha etkili olurdu yapacak biseyin yok 1 hafta azar azar ful gubreli git takvimin bir tik ustune cik yanma gerceklesince kurumasini bekle flus at kurut karanlik yap kes kanka bu saatten sonra yapacak bisey yok tavsiyem kurutma ve kürlemeye özen goster cunku bitki hala gelisecek bu asamada bile son zerreye kadar al alabildiğini bol keyifli hasatlar simdiden ^^

G_man

Kıdemli Üye
Kanka bu gibi durumlarda bitkiye doping etkisi yapar hafif 2 cm gubre yanigi yaptir biktine yanma tricom arttiracaktir savunma mekanizmasi olarak tetikler keske supercropping yapsaydin o daha etkili olurdu yapacak biseyin yok 1 hafta azar azar ful gubreli git takvimin bir tik ustune cik yanma gerceklesince kurumasini bekle flus at kurut karanlik yap kes kanka bu saatten sonra yapacak bisey yok tavsiyem kurutma ve kürlemeye özen goster cunku bitki hala gelisecek bu asamada bile son zerreye kadar al alabildiğini bol keyifli hasatlar simdiden ^^
LST HST Supercropping scrog topping hepsini uyguladım elimden geldiğince deneyim kazanmak için her bitkime uyguluyorum şuan 2. sezonun sonundayım 5. ve son çiçek bu işte.

Bu zaman kadar biobizz starter kit kullandım, grow gübresi bitti şimdi. TA grow-bloom aldım yeni sezon için onu verip iyice kafayı yedirteyim bitkiye diyorum nedersin en fazla ölür :D

Emmy

Müptezel
LST HST Supercropping scrog topping hepsini uyguladım elimden geldiğince deneyim kazanmak için her bitkime uyguluyorum şuan 2. sezonun sonundayım 5. ve son çiçek bu işte.

Bu zaman kadar biobizz starter kit kullandım, grow gübresi bitti şimdi. TA grow-bloom aldım yeni sezon için onu verip iyice kafayı yedirteyim bitkiye diyorum nedersin en fazla ölür :D
Kanka bu saatten sonra onun ölmesi bile bir hafta surer o surede bile gelisim devam edecek sonucta bence bizim gubre yanığı yaparak hafif bi besin kitlenmesi yasatmak bu onu 1 hafta sagoam sallar zaten sonrasinda olacaklar kar işte bence bi an once yap zamanin dar keske 2 ayin daha olsaydı mega bisey olurdu

G_man

Kıdemli Üye
Kanka bu saatten sonra onun ölmesi bile bir hafta surer o surede bile gelisim devam edecek sonucta bence bizim gubre yanığı yaparak hafif bi besin kitlenmesi yasatmak bu onu 1 hafta sagoam sallar zaten sonrasinda olacaklar kar işte bence bi an once yap zamanin dar keske 2 ayin daha olsaydı mega bisey olurdu
Tamamdır kanka çok teşekkürler aradığım yorum buydu. 145. gün 5 ay oldu 2 ay daha uzatırsam çok zarara sokar. Şuan rks tohumlarım var en son bunla beraber 2 tane ekmiştim fark dağlar kadar oldu 70 günde hasat aldım 2 ayda 1 sezon çıkar o tohumlardan ama dediğinde haklısın deli gibi foxtail basmaya devam ediyor ama 2 ayda yeni bitki yetiştirsen daha çok kuru elde ederim diye düşünüyorum.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • T terbiyeligunahkar:
    **** **** hahahaha***
  • T terbiyeligunahkar:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha**********
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** *** hahahaha*** ****** ******** ******* ***** *****
  • T terbiyeligunahkar:
    **** ****** ** *** ***** **** hahahaha* ** ** *** ****** hahahaha***
  • T terbiyeligunahkar:
    **** ****** ** hahahaha*** *** ********** ***** *** ******* ******** *****
    ********** *** hahahaha**** hahahaha
  • T terbiyeligunahkar:
    * ***** ***** *** hahahaha***** *** hahahaha**** hahahaha
    ******** ***** ** ******* hahahaha** ********** ***** *****
  • T terbiyeligunahkar:
    **** hahahaha ********** ******* ****** *** *** *** ***** **** **** ****** **** hahahaha****
  • T terbiyeligunahkar:
  • kawinnnz kawinnnz:
    ***** ***** *
  • T terbiyeligunahkar:
    **** ** hahahaha ***** *
  • kawinnnz kawinnnz:
    ****** ** ****** hahahaha
  • T terbiyeligunahkar:
    ****** ******* *** *** hahahaha ** ****** hahahaha
  • T terbiyeligunahkar:
    ******* ******** *** **** *** ***** *** ******* ******* ******* *** hahahaha** ********
  • T terbiyeligunahkar:
  • M merto1835:
    hahahahahahahaha
  • M merto1835:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
    M merto1835: hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*********...