120+Gün 7x amnesia + x bilinmeyen Tohum

hunternight

Yeni üye
Herkese selam bitkilerim bugun 4.ayına girdi. tohum Amnesia, gübre a&n conneisseur bloom, sensi calmag, bud candy, voodoo juice ve sensiyzm. Bugüne kadar sensi grow kullaniyordum diger gubreleri aldim ve dun ilk sulamasini yaptim yeni gubrelerle . isik olarak 250+400w hps & 350w led var. tahminen 15L toprak var saksilarda. isik periyodu suan 18/6 besinsiz kaldilar diye 2-3gün sonra 12/12 dönmeyi dusunuyorum.. toprak plagron light mix sadece en kucuk boydaki toprak coco. en kucuk bitki 2 aylik hangi tohum oldugunu hatirlamiyorum. sizce nasillar?? tavsiyelere acigim ilk growum

Hasat alacaksın tabiki ama ilgilenseydin çok daha iyi olurmuş herşey.
Blooma sokunca da uzayacak bunlar epeyce cılızlar zaten kırılmamaları için önlemini al kolaları bağlarmısın, saksıya kargı sokup destek mi yaparsın bilemem bu konuyu pas geçme

Kanka isigi kapatip cekemedin mi fotolari ayrica o dalgalanmalarla kamera ben bozuluyorum diyo o isiklar bozuyor kamerayi dikkatli ol

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • S SuperKafa:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • S SuperKafa:
    ****** ****** ******* ********** ** ******* ***** ***** hahahaha* ********** ** ** ***** ** ***** ****** ******** ***** *******
  • S SuperKafa:
    ** hahahaha*
  • N next:
    **** ***** ** hahahaha
  • S SuperKafa:
    ***** ******* ********** ***** ****** ***** ******** ******* hahahaha* ** ********* hahahaha*** ******** ********** *** hahahaha** *** ******* ** ********** *** *** ** ********* ********* ******* ********* ******* ********* ****** *** ******** ***** ********* *** hahahaha*** *****
  • Houp53 Houp53:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha****** ***** ******** ***** *** **** ********** ******** ******* **
  • Siyahincininlaneti Siyahincininlaneti:
  • Siyahincininlaneti Siyahincininlaneti:
    hahahahahahahaha
  • P puslu77:
  • P puslu77:
  • P puslu77:
  • P puslu77:
    ***** ** ** *** * ****** *** ****** ***** ********* ***** ***** ****** ******* *** ******** ** ****** ** ******* * ***** *** ***** ****
  • P puslu77:
    ** ** *** ***** ********** ****** *** ********** ****** ****** ****** ****** ****** *** ****** **** ******** ** ******* ****** ** **** ******
  • P puslu77:
    ******** ****** ********* ********** *** ****** ******* ******* ****** ******** ******* ******* *
  • P puslu77:
  • 420x 420x:
  • 420x 420x:
  • Kanka Kanka:
    ********** *** *** ** **
  • Kanka Kanka:
    **** ***** ****** ** *** **** * hahahaha ***** ***** ********* ****** *******
  • NewGardener NewGardener:
    ****** **** hahahahahahahaha ******* ** ****** ** hahahaha*
  • NewGardener NewGardener:
  • TonajlıMüptezel TonajlıMüptezel:
    TonajlıMüptezel TonajlıMüptezel: ******* *** *******