120×240×200 kabin havalandırma

Heisenbergg

Yeni üye
Öncelikle herkese selam, bol dumanınız olsun. Artık gerçekten çorbacılara domalmaktan, çorbacıdan sonra acaba takibe alındık mı diyip bir sigara için işlem yeme korkusundan gına geldi ve kendime bu ebatta bir kabin ve 4-6 saksı yapıp senelik içimliğimi çıkarmak istiyorum. Çadır odanın içinde olacak ve bir pencere açık kalacak sürekli hava sirkülasyonu odanın içinde olacak maalesef fakat pencere kısmına kabinin hava giriş kısmını koymak istiyorum ki kabin o yönden sürekli dışarıdan hava çeksin pis hava evin içinden dağılıp gitse de olur. Şimdi size sorum bu ebattaki çadıra karbon filtre ve hava giriş fanı almak istiyorum. ( Fanlar hakkında hiçbir bilgim yok) sessiz olması benim için çok önemli. Şimdiden teşekkür ediyorum.. Not; kabinin markası marshydro

higthead

Jolly Green
Öncelikle herkese selam, bol dumanınız olsun. Artık gerçekten çorbacılara domalmaktan, çorbacıdan sonra acaba takibe alındık mı diyip bir sigara için işlem yeme korkusundan gına geldi ve kendime bu ebatta bir kabin ve 4-6 saksı yapıp senelik içimliğimi çıkarmak istiyorum. Çadır odanın içinde olacak ve bir pencere açık kalacak sürekli hava sirkülasyonu odanın içinde olacak maalesef fakat pencere kısmına kabinin hava giriş kısmını koymak istiyorum ki kabin o yönden sürekli dışarıdan hava çeksin pis hava evin içinden dağılıp gitse de olur. Şimdi size sorum bu ebattaki çadıra karbon filtre ve hava giriş fanı almak istiyorum. ( Fanlar hakkında hiçbir bilgim yok) sessiz olması benim için çok önemli. Şimdiden teşekkür ediyorum.. Not; kabinin markası marshydro

Dostum öncelikle hayırlı olsun alanın efsane güzel maşallah büyük. Bende 2x2x2 ye gecmek ıstıyorum bakalım 150x150 deyım suan neyse havalandırmanı yazım sana.

Dr karbon fıltre forumumuza sponsor sponsor olmadan oncede ben bırcok kez karbonfıltrelerını kullandım zaten kalıtesıne kullandıkları karbon mıktarlarına dıyecek soz yok. Vortıce fanları gorunce hemen 500m3 quite serisi aldım spslient çöpmüş bosuna kullanmısım dıyorum her grow ortası sp slientin debısı yanı cekıs gucu dusmesınden ıcını acıp temızlemekten gınaga gelmıstı. havalandırma şirketi olduğu için rahatlıkla alısverıs yapabılırsın grow sıtesı değildir ben ve burdan cogunlugumuz alısverısımız var neyse;

Kabinine göre çıkış fanın 500m3 vortice quite serisi yeterli gelir. 890m3h karbon fıltre ve fan set onerıyorum

Yada

parasal durum butce sıkıntıysa yıne aynı 500m3 vortıce quıte 680m3h karbon fıltre

Ne dasha dusuk m3 fan ve karbon fıltre tercıh et nede daha yuksek. Kabınıne ıdeal bu attıgım 2 lınk m3 ve m3h ler.

Giriş fanı olarakta 255m3 vortıce normal seri al.

Yada

1 adet dr slient (sessiz) 300m3 aksıyel fan

Pencereden sadece kabınden cıkan havayı hava kanalı ile at pencere aparatı lınk atıyorum bende kullanıyorum efsane bırsey panjurlarımı cok az acık bırakıyorum mis. oda içinden havayı alttan giriş fanından verebilirsin ev içi hava temiz havadır,yeterki çıkış havasını pencereden dısarı at.

Vortıce quite fanlar ultra sessızdır ama ben takıntılıyım cıt sesıne kıl olurum dersen Ses ızolelı hava kanalı al 10mt yi 5mt 5mt olarak ortadan kes fanların giriş ve çıkışına bağla sonra setteki flexible hava kanalı ile birleştir devam et pencereden havayı at diğer taraftan zaten kabin içine giricek.yada 2 adet al kesme biçmeyle uğraşma.

Heisenbergg

Yeni üye
Dostum öncelikle hayırlı olsun alanın efsane güzel maşallah büyük. Bende 2x2x2 ye gecmek ıstıyorum bakalım 150x150 deyım suan neyse havalandırmanı yazım sana.

Dr karbon fıltre forumumuza sponsor sponsor olmadan oncede ben bırcok kez karbonfıltrelerını kullandım zaten kalıtesıne kullandıkları karbon mıktarlarına dıyecek soz yok. Vortıce fanları gorunce hemen 500m3 quite serisi aldım spslient çöpmüş bosuna kullanmısım dıyorum her grow ortası sp slientin debısı yanı cekıs gucu dusmesınden ıcını acıp temızlemekten gınaga gelmıstı. havalandırma şirketi olduğu için rahatlıkla alısverıs yapabılırsın grow sıtesı değildir ben ve burdan cogunlugumuz alısverısımız var neyse;

Kabinine göre çıkış fanın 500m3 vortice quite serisi yeterli gelir. 890m3h karbon fıltre ve fan set onerıyorum

Yada

parasal durum butce sıkıntıysa yıne aynı 500m3 vortıce quıte 680m3h karbon fıltre

Ne dasha dusuk m3 fan ve karbon fıltre tercıh et nede daha yuksek. Kabınıne ıdeal bu attıgım 2 lınk m3 ve m3h ler.

Yada

Pencereden sadece kabınden cıkan havayı hava kanalı ile at pencere aparatı lınk atıyorum bende kullanıyorum efsane bırsey panjurlarımı cok az acık bırakıyorum mis. oda içinden havayı alttan giriş fanından verebilirsin ev içi hava temiz havadır,yeterki çıkış havasını pencereden dısarı at.

Vortıce quite fanlar ultra sessızdır ama ben takıntılıyım cıt sesıne kıl olurum dersen Ses ızolelı hava kanalı al 10mt yi 5mt 5mt olarak ortadan kes fanların giriş ve çıkışına bağla sonra setteki flexible hava kanalı ile birleştir devam et pencereden havayı at diğer taraftan zaten kabin içine giricek.yada 2 adet al kesme biçmeyle uğraşma.

Değerli cevabın için çok teşekkür ederim, fakat evim çatı katı ve pencereden anlaşılsın istemiyorum hava kanalı çıkışının, pencere aparatını göremedim bu arada tek sıkıntım havalandırma ve kabinin dışını strafor köpük ile kaplamam gerekir mi sence dışarıdaki tehlikelere karşı anlamışsındır umarım:)

higthead

Jolly Green
Değerli cevabın için çok teşekkür ederim, fakat evim çatı katı ve pencereden anlaşılsın istemiyorum hava kanalı çıkışının, pencere aparatını göremedim bu arada tek sıkıntım havalandırma ve kabinin dışını strafor köpük ile kaplamam gerekir mi sence dışarıdaki tehlikelere karşı anlamışsındır umarım:)
Dostum pencere aparatını uygularsın hava kanalını en alttan tavana veya en ustten yere bakıcak sekılde pencere ustunden verdınmı veya alttan yukarı kımse goremez=)))

Heisenbergg

Yeni üye
Dostum pencere aparatını uygularsın hava kanalını en alttan tavana veya en ustten yere bakıcak sekılde pencere ustunden verdınmı veya alttan yukarı kımse goremez=)))
Tamamdır teşekkür ediyorum, bu arada ışıklar spider farmer 300w 2 adet var kaç saksı önerirsin saksılarım 19lt elimde 8 tane tohum var 1-2 tanesi patlamaz diye hepsini koydum peçeteye bugün 4. Gün hâlâ baş vermediler açıkçası Arkadaşımdan aldım tohumları sipariş üzerine getirtmiş genetik dedi, lakin photo ve autoyu çok bilmiyor kendisi sorduğumda ise auto dedi siz ne öneriyorsunuz 18/6 döngüsünde Max 45 gün gidip duruma göre sizden yardım mı alsam:)

higthead

Jolly Green
Dostum automu photomu bılmıyoruz sen auto gıbı ısıgını ver 18-6 auto ver photo da aynı. baktın cıcege gırmıyor 12-12 cekersın. 18-6 autolarda oluyor. herzaman destege hazırım.Sen daha havalandırmanı almadınmı tohumlarını patşlatmısın.

Heisenbergg

Yeni üye
Dostum automu photomu bılmıyoruz sen auto gıbı ısıgını ver 18-6 auto ver photo da aynı. baktın cıcege gırmıyor 12-12 cekersın. 18-6 autolarda oluyor. herzaman destege hazırım.Sen daha havalandırmanı almadınmı tohumlarını patşlatmısın.
İlk 30 gün koku problemi yok diye havalandırmamı almadım maksimum bu hafta çözmüş olacağım onu da, teşekkür ederim var olun.

higthead

Jolly Green
İlk 30 gün koku problemi yok diye havalandırmamı almadım maksimum bu hafta çözmüş olacağım onu da, teşekkür ederim var olun.

Dostum koku yok dıye gırıs cıkıs fanlarını kullanmıcakmısın=)))) zate hava nasıl alıcak bıtkı.Havalandırma sıstemını kur dostum sadece karbon fıltrenı koku baslayınca kullanırsın.

higthead

Jolly Green
Sipariş verdim 2-3 gün böyle kalsa sorun olmaz sanırım:)

Dostum kabın fermuarını ustten yarım metre aç ve vantılatorunu calıstır aman fılız bıtkıye vurmasın ıcerdekı havayı vantılator yukarı dogru atsın fermuardan cıkıcaktır hava. Sipariş verdiysen 2 güne elinde olur hemen kurar gırıs cıkısını çalıştırırsın.

Sülunosman

Yeni üye

Yada

Yada

Reyis bu fanlar in ses olayı nasıl s&p lardan sessiz mi

higthead

Jolly Green
Reyis bu fanlar in ses olayı nasıl s&p lardan sessiz mi

Dostum ben 150lık kabınımde sp kullanıyordum her grow growun ortasında debisi yanı cekısın dusmesınden bıkmıstım her seferınde growun ortasında fanı sok ıcını ac temızle yapmaktan bıkkınlık gelmişti.

Dr karbon fıltreden sureklı fıltre vs alısverısım zaten var gecenlerde bır baktım Vortice quite serileri gelmiş (efsane seri ürünlerdir yurt dışında kimse sp nin yüzüne bakmaz) neyse hemen 500m3 quite olanını aldım ne ses ten eser var ne çekişin düşmesinden aksine hızını düşürerek kullanmak zorunda kaldım inanılmaz bir debisi var. Ben çıt sesine kıl olan adamım vortice fanlar zaten quite ultra sessiz üstüne birde ses ısı izoleli hava kanalını bağladım cihazın yanına gidip anca çalışma sesini duyabiliyorsun. Ben sp slientimi direk çöpe salladım geriisini sen düşün=)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • E Einsatz:
  • B bandaleros:
  • E Einsatz:
    ******* **** ***** **** **** * **** **** ** ******* **** ******* **** ****** ******** *** ****** ******** *** ***** ***** ********* ******* ****** *** ***** ****** *** ******** **
  • E Einsatz:
    ******** ******* ***** ********** ** ****** ** hahahaha **** ****** ******
  • E Einsatz:
    ******* **** hahahaha * **** ****** ** **** *** **
  • B bandaleros:
    hahahaha ****** ******* ******* hahahaha* ****** ***** **** **** *****
  • İstanbul İstanbul:
    ******* ******* ** ****** ****** **** **
  • E Einsatz:
  • B bandaleros:
  • E Einsatz:
    *** ***** ***** ***** *** ****** *** **** ***** ****** ***** ******** **
  • İstanbul İstanbul:
    ********** hahahaha** ******* hahahaha******
    +2
  • E Einsatz:
    ********** hahahaha** ******* hahahahahahahaha
  • B bandaleros:
    ***** ***** ****** ***** *** ******* ***** ***** *** ***** ***** ***** *** ****** *** **** ***** ****** ***** ******** **
  • kawinnnz kawinnnz:
    ***** ******** ******** ******** **** **
  • VendettaX VendettaX:
  • kawinnnz kawinnnz:
    hahahahahahahaha
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
    *** **** ********* ******** **
  • TabldotLife TabldotLife:
  • TabldotLife TabldotLife:
    hahahahahahahaha******* *** ********** ****** ** *********
  • B bandaleros: