12 Günlük White Widow Yorumlayın Lütfen

Sa forumdaşlar,
12 günlük White Widow. Halen led çalıştırmadım cfl ile ışıklandırıyorum. Dün itibariyle root verdim litreye 3 ml şeklinde 1 litre suylada suladım. Nem makinası hemen yanında yüksek nemde. Ledi çalıştırmak için erken olduğunu düşünüyorum sizce? Resim aşağıda yorum tavsiyen varsa bildir lütfen.

Çizelge olarak Tangy ile ilerleyeceğim.

Birde kankalar sulama öncesi çeşme suyunu 1 gün önceden kapağı açık bıraksam kloru atar mı yoksa ağzı daha geniş bir kapmı lazım ?

S

silas

Guest
12 günlüğe göre bitki küçük ve resimden anlaşılacı üzere hasta. Umarım bir önceki growunda kullandığın toprağı tekrar kullanmak yada sık sulama yapmak gibi hataları yapmıyorsundur. Aşırı ve sık sulama yapma, toprak iyice kuruduğunda su ver, sularken bitkiyi ıslatma. 2 günde 1 suluyorsa 3 günde 1 sula, bana sık sulama yapıyormuşsun gibi geldi. İyi growlar

Oppss beyler aman sakin ya :D Bitkiyi felan boğduğum yok. Herhangi bir kullanılmış toprak kullanmadım plagron toprak kullanmaktayım. Şuan itibariyle 2x 3590 cbx ledlerimi de çalıştırdım. Ancak bir aksilik yaşadım karbon filtreme bağlı td slientim çalışmıyor. Gece gece moralimi bozdu

Dostum gübreyi çok vermişsin. Umarım yakmaz. Tablosunda 1Litreye 1ml yazıyor. Sen 1Litreye yarım ml karıştırıp hergün yarım bardak bir bardak bu boyda. Bitki büyüdükçe artıracaktin.
Geçmiş olsun fan icin
Knkam gübreyi kaçırdığımı düşündüğüm noktada fazlalıkları yaksın diye bitki 1-2 sulama düz su gidiyorum.

Kacirmiycan iştegübreyi şu donem hiç vermesen daha iyidir zaten toprağın çok guzel. Daha bebek bu. Suyun içinde kök gelişmez. Fazla sulamadan da kaçınmalısınız. Varsın kuru olsun 1gün.
Knkam 20 litre saksıya 1 litre su döktüm ben istesemde sulu bırakamam kı onu tüm toprakta emildiği zaman ister istemez nemli olacak köklerde gelişir diye düşünüyorum.

Greencat

Kıdemli Üye
12 günlüğe göre bitki küçük ve resimden anlaşılacı üzere hasta. Umarım bir önceki growunda kullandığın toprağı tekrar kullanmak yada sık sulama yapmak gibi hataları yapmıyorsundur. Aşırı ve sık sulama yapma, toprak iyice kuruduğunda su ver, sularken bitkiyi ıslatma. 2 günde 1 suluyorsa 3 günde 1 sula, bana sık sulama yapıyormuşsun gibi geldi. İyi growlar
Moruk önceki growkan kalan toprağı kullanamıyormuyuz ya da kullanıcaksak temizleme işlemi nasıl olur bilgi verirsen sevinirim :)

Greencat

Kıdemli Üye
Kullanma dostum
Sılas beni uyarmıştı kullanma diye gelisimi çok düşürüyor demişti. Bi deneyeyim dedim nasıl düşürüyor:D:D:confused:. Gübre vardır o toprakta diye düşündüm. Tam tersine mineraller bitik, eski kullandığım çeşme suyu ve gübreler den dolayı tuz oranı yüksek anladım. yavaş gelişiyor. En azından yarıya riya karıştır ama hiç kullanma daha iyi
O zaman kulanmamak iyidir ,kötü tecrübe olmuş sana moruk,aydınlattığın için sağolasın :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • muadip muadip:
    ***** * ***** ********** ******** ***** ******* *** ***** *** *** ****** ******* hahahaha***** *** ****** ********
  • C clackster:
  • muadip muadip:
    *** **** ********** **** ******* hahahaha *** ***** ******* **** ***** *** *******
  • muadip muadip:
    * **** * hahahaha* *** ***** *** ********** ********** ******
  • C clackster:
    +1
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ** *** **** ** ********* ****** **** ****** *** ****** ******** *** ****** ******** *** *** ******** ****** ******
  • bandaleros bandaleros:
  • kralartur01 kralartur01:
    *** **** ******* ******** ***** ***** hahahaha*
  • B burap1:
    ****** hahahaha*** ***** *** ***** ******* ** *** ******* ** ********* ******* ***** ******** ******** ***** ** hahahaha **** **** ******** ***** ** hahahaha*
  • muadip muadip:
    ***** ********** ******** ********* ********* *** ********* *** ********** ** ***** ******** ********** hahahaha* ******** ***** hahahaha*** ** *** **** ** ********* ****** **** ****** *** ****** ******** *** ****** ******** *** *** ******** ****** ******
    +1
  • B burap1:
    hahahahahahahaha
  • bandaleros bandaleros:
    ****** *** **** ****** ****** ***** ******* ***** **** ******* ******** ***** ***** hahahaha*
  • B burap1:
    hahahahahahahaha
  • kralartur01 kralartur01:
    ********* hahahaha ****** ********** ***** hahahaha ***** ****** *** **** ****** ****** ***** ******* **
    +1
  • B burap1:
    ******* ****** ****** ******** *** hahahaha **** ****** ****** ******* hahahaha* ******* ********* ***** ********* ******** ****
  • bandaleros bandaleros:
    ***** *** ******** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha***** hahahaha ****** ********** ***** hahahaha *****
  • bandaleros bandaleros:
    ** ********* ******* **
  • bandaleros bandaleros:
    ******** ******* *** **** ***** hahahaha** hahahaha* ****** ********* **** hahahaha***
  • Kanka Kanka:
    *** ****** ***** ********* hahahaha * ******* hahahaha***** *** ***** ****** **
    +1
  • Kanka Kanka:
    ******* ***** hahahaha** ***** ***** hahahahahahahaha *** ******** hahahaha******* ******** ***** hahahaha **
  • NewGardener NewGardener:
  • S sefilzenci:
    hahahaha ********* **** ***** ***** ********* **** ******* ****** ***** **** hahahaha**** ***
  • bandaleros bandaleros:
    ***** *** ****** ******* *** **** ***** ****** ***** ********* hahahaha * ******* hahahaha***** *** ***** ****** **
  • Kanka Kanka:
    ******* ***** ***** hahahaha********
  • D deatheulalia:
    D deatheulalia: ******** ********